PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Symbian OS => Wątek zaczęty przez: qmichalq w Lipiec 21, 2009, 23:38:01
-
Z telefonem było wszystko oki nie upadl nie zostal zalany itp nagle stracił zasięg i wyskakuje informacja ze rejestracja karty sim nie powiodla sie, karta sprawna na innym tel normalnie łapie, zrobiłem HR ale nie pomogło nadal to samo nie wiecie oco biega??? Zakres sieci tez zmienialem z podwójnego na GSM tel ma simloka na orange.
pozdr
-
moze karta sim za luzna ?
nie masz blokady na telefonie na wybraną kartą sim ?
karta z orange ?
jak nie dziala to do serwisu, ja swoją omnie oddałem bo flesh przestal działać
-
karte musi lapac bo do nr z karty tych serwisowych z orange mozna sie dostać (czyli styki musza być oki), tel z orange dziś poszedł do serwisu, wgrałem org soft samsunga nie brandowany ale to samo. Tela kupiłem na allegro i obawiam sie ze mogl być kradziony ale mam umowe kupna sprzedazy i wlascicielka kompisu gdzie kupiłem odesle go do serwisu.
Napisane: Lipiec 22, 2009, 17:04:56
a jeszcze odrazu zapytam bo widze że oprócz omni masz asusa na którego sie tez czaiłem :) porównując omnie d niego z którego jesteś bardziej zadowolony??? bo nie wykluczone ze bede mial zwrot kasy za omnie i bede szukał czegos nowego.
pozdr
-
asus ma przede wszystkim najmocniejszy procek na wm choc filmy mp4 z omni 720x480 ledwo ciagnie, a jakosci HD nie ma co wspominac, ekran bez krawedzi jes niezły ale amoled z 16mnl kolorow to jest to, i ma pada dobra sprawa malo ktore urzadzenie teraz ma
z minusów usb1.0 a karta microsd pod baterią totalna krwawica przy kopiowaniu filmow albo wyciaganie bateri,
brak radia i flesha
nie ma sprzetu takiego jak omniahd zeby mial wszystko na raz i to na wysokim poziomie
jak ma wszystkie bajery to wolny procek albo na odwrót zawsze czegos brakuje
na wm mozesz zapomniec o takim kolorowym i kontrastowym ekranie, o takim dotyku, wbudowanych głosniczkach czy w pełni palcowym systemie nie ma razem tego ani oddzielnie na zadnym sprzecie z wm
ale jak bedziesz chętny bede miał na sprzedaz jak wróci omnia z serwisu cena 1300zł kupiony w marcu/2009
-
Zobacze co bedzie z omnia i dam znać ale pewnie prędzej jak za jakieś 2 tyg nie dostane jej z serwisu
pozdr