PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Symbian OS => Wątek zaczęty przez: skalek19 w Kwiecień 30, 2006, 11:58:31

Tytuł: Nokia 7610
Wiadomość wysłana przez: skalek19 w Kwiecień 30, 2006, 11:58:31
Jestem nowym posiadaczem Nokii 7610 i mam pare pytań

Po pierwsze mam program muvee maker i chciałem sie zapytać skąd można ściagnąc wiecej darmowych skinów tzn. wejściówek łączących filmy

Zainstalowałem gierkę z n-gage ale zrobioną na symbian Sonic N i mam dziwne paski w grze tak samo jak zaintalowałem Splinter Cell Chaos theory ale tego w 2D, co zrobić by nie było tych pasków

Czy jest jakiś program że mogę nagrywac wideo wiecej niż 10 minut z lepszą
rozdziałką i tak samo jesli chodzi o zdjęcia

Moze ktoś zna jakieś stronki z tapetkami, themes , gierkami , i appz do tego telefonu to bardzo bym poprosił o linki  tu albo na mojego maila skalek@o2.pl


Pozdro
Tytuł: Nokia 7610
Wiadomość wysłana przez: bret w Kwiecień 30, 2006, 18:03:31
Ad 1.: Niestety nie wiem co to jest muvee maker.
Ad 2.: Sorry, tu nie dyskutujemy na tematy mało legalne - a takim tematem jest instalacja gier dla N-Gage na innych telefonach.
Ad 3.: Np. przy pomocy ETI Camcorder 2 (http://my-symbian.com/s60/software/applications.php?fldAuto=1336&faq=4). Zdjęcia możesz podbijać jedynie cyfrowo - co wg. mnie jest w zasadzie stratą czasu.
Ad 4.: Co to tematów i tapet to nie wiem (polecam Google i słowa kluczowe: Nokia 7610, themes, wallpapers, download). Natomiast jeśli chodzi o aplikacje, to zapraszam na My-Symbian.com (http://my-symbian.com/main/index3.php).
Tytuł: Nokia 7610
Wiadomość wysłana przez: alexlukasz w Maj 01, 2006, 16:52:24
szukam programu tottom do 7610
Tytuł: Nokia 7610
Wiadomość wysłana przez: bret w Maj 01, 2006, 17:03:44
A co to jest "tottom"? Jeśli masz na myśli TomTom, to można go zakupić na stronie producenta (http://www.tomtom.com), lub u wielu polskich dystrybutorów, np. tutaj (http://www.bajtel.pl) albo tutaj (http://www.palmtops.com.pl/).