6680 Nokia SimLOck Pomózcie

  • 71 Odpowiedzi
  • 11502 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« dnia: Marzec 22, 2006, 14:49:05 »
Witam zakupilem nokie 6680 i mam pewien problem....
Telefon jest z sieci Moviestar czy jakos tak i nie wiem jak sciagnąc simlocka oprogramwanie w telefoni jest juz znienione na polskie taki juz telefon kupilem...
Kiedy wkladam karte Orange lub Idei wyskakuje kominikat Niewazna karta Prosze o pomoc!!!
Z góry dziekuje

*

Offline xpablo

  • *****
  • 1294
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2006, 15:49:15 »
Nie da się zdjąć z niego simlocka jeśli się dobrze orientuję. Więc wtopiłeś.

*

Offline NuLL

  • ***
  • 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E50 :D
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2006, 00:42:51 »
Simlocka zdjac mozna - koszt 300-400. Telefon jest wysylany za granice gdzie jakis gosc wlutowuje cos do niego. A jesli nie chce tego mozesz go wyrzucic ze tak ladnie powiem :P
Cytuj
Skad: Cały Swiat

Robisz za naród chiński ? :D  :lol:

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2006, 14:16:30 »
To dobrze zaplace nawet 300zł tylko napisz gdzie moge sciagnac :roll:  :?  :D

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2006, 19:57:56 »
Z tego co wiem to najbliższe miejsce w którym można ściągnąć sim-locka z tego telefonu to Łotwa. Skoro mieszkasz w całym świecie to nie powinno być dla Ciebie problemem dotarcie tam :wink:
Jeśli zdecydujesz się wysłać telefon na jakieś dwa tygodnie gdzieś za granicę to jesteś dla mnie wielki :P
Idź do jakiegoś znajomego komisu - może oni będą wiedzieć gdzie to można załatwić. Jeśli nie masz takiego komisu to polecam poszukać na Allegro.

Pozdrawiam

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2006, 22:39:14 »
skonatkuj sie z serwisem netcom we wrocławiu niedaleko ul. teczowej, w moim odczuciu najprofesjonalniejszy serwis we wroc, mi zawsze pomagali w sprawach gdzie innymi mowili ze nie mozliwe.

*

lucass

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2006, 22:44:55 »
Warszawa ul. Sienna Serwis Nokia... własnie chyba sciagaja za taka kase....a wie ktos jak sciagnąc simlock  sieci Moviestar z Blackberry ??? :P

*

Offline K4r0l

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Challenge accepted!
    • http://karol.szastok.net
  • Sprzęt: HTC Desire 500 DualSIM
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2006, 23:01:56 »
Wątek odnośnie ściągania SimLock'a z 6630 i 6680 - póki co nie ma takiej możliwości, narazie w Europie tylko 1 operator w UK ściąga.

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2006, 07:09:51 »
Znalazlem typa w Serwisie nokii W gdansku
Jestem z gdanska zrobi to za 100zł
Czyli za grosze opisywal mi to jak to zrobi i mówil mi ze wyminia EPROM w nokii to taki mikroprocesor oddaje za 3 dni nokie moja do niego wlasnie jak zrobi to moge podac telefon adress

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2006, 07:10:31 »
Blackberry chcesz sprzedac???

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:07:32 »
Cytat: "6680"
Znalazlem typa w Serwisie nokii W gdansku
Jestem z gdanska zrobi to za 100zł
Czyli za grosze opisywal mi to jak to zrobi i mówil mi ze wyminia EPROM w nokii to taki mikroprocesor oddaje za 3 dni nokie moja do niego wlasnie jak zrobi to moge podac telefon adress


Siema juz minelo troche wiecej niz 3 dni mozesz napisac cos wiecej ?? dalo rade zdjac ?? daj znac....

*

Offline sfah

  • 26
    • http://sfah.pl
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:54:15 »
rogul z otwocka PODOBNO to robi za niemałę pieniądze bo się tym chwalił na lewo i prawo

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2006, 18:36:55 »
u mnie w miescie ceny oscyluja w okolicy 250 zl wiec sobie podziekowalem i grzecznie czekam... nie mniej jednak znalazlem dojscie do kolesia ktory pracuje w orange i obiecal mi ze w ciagu 1 max 2 tygodni bedzie w stanie sciagac simy z tych telefonow za 50zl. Mowi ze sciaga jakies oprogramowanie podpatrzone w miejscu pracy wiec pozostaje mi tylko czekac i wierzyc w to ze da rade chociaz wiarygodnosc podnosi to iz w tym tygodniu kupil sobie rownierz 6680 z simem czyli jest w miare pewny ze da rade sobie sciagnac locka... jak tylko bede wiedzial cos wiecej to napisze na forum... pozdrawiam !!

*

Offline -=pUnIsHeR=-

  • *
  • 72
  • Sprzęt: Xda Exec
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 12, 2006, 19:59:53 »
Cytat: "6680"
Znalazlem typa w Serwisie nokii W gdansku
Jestem z gdanska zrobi to za 100zł
Czyli za grosze opisywal mi to jak to zrobi i mówil mi ze wyminia EPROM w nokii to taki mikroprocesor oddaje za 3 dni nokie moja do niego wlasnie jak zrobi to moge podac telefon adress


zdjales tego simlocka ?

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 13, 2006, 07:11:28 »
o cudownych dojsciach slucham juz od roku... Bawią mnie takie teksty...tylko jeszcze nikt dzieki nim nie zdjal locka

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2006, 15:40:38 »
Cytat: "michobo"
o cudownych dojsciach slucham juz od roku... Bawią mnie takie teksty...tylko jeszcze nikt dzieki nim nie zdjal locka


Dokladnie :) Nie ma mozliwosci zdjecia locka w tym telefonie, nie oferuje tego nawet operator ( n.p. Orange w Szkocji). Aparaty sa lockowane w fabryce i takimi pozostaja do konca swych dni.

*

Offline -=pUnIsHeR=-

  • *
  • 72
  • Sprzęt: Xda Exec
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2006, 22:01:56 »
Cytat: "Tytus68"
Dokladnie :) Nie ma mozliwosci zdjecia locka w tym telefonie, nie oferuje tego nawet operator ( n.p. Orange w Szkocji). Aparaty sa lockowane w fabryce i takimi pozostaja do konca swych dni.


ale bzdury gadasz...
orange w PL ma w ofercie te fony i po okresie wymaganego abo mozna sobie sima zdjac. pytalem dzis o to w salonie orange.

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2006, 16:53:48 »
Cytat: "-=pUnIsHeR=-"
ale bzdury gadasz...
orange w PL ma w ofercie te fony i po okresie wymaganego abo mozna sobie sima zdjac. pytalem dzis o to w salonie orange.


masz racje kolego w orange moga sciagna w polsce tylko ze u nas w gdansku za 400 zl i nie chca wchodzic w uklady bo kazdy kod ktory sciagaja jest do anego telefonu i zostaje zarejestrowane ktory z pracownikow go pobral... wiec nie chca ryzykowac pracy... pozdrawiam i szukam dalej... :-))

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2006, 23:52:55 »
Siema Sory ze nie edit ale chcialem odswierzyc temat wiec jest to dzialanie zamierzone ;-)

Dla wszystkich zainteresowanych zdjeciem simlocka z N6680 vodafone uk....

sprawa wyglada tak wyslalem do nich (vodafone uk) mejla w sprawie czy moga zdjac mi simlocka za pomoca kodu i jak to wyglada jezeli tak czyli jakie oplaty przedewszytkim... nie ma co sie rozpisywac Wkleje tu to co do nich napisalem i to co mi odpisali... z gory sory za moj angielski ale jestem samoukiem :)

Moj e-mail wysklany do nich:



"hello !!
i would like to ask about unlocking nokia 6680 (vodafone uk) it is posible to do ? If yes how it looks like ?? how much it`s cost ?"



na to dostalem taka odpowiedz:


"Dear Mr. ********,
 

Thank you for contacting Vodafone Customer Services regarding the Network Unlock Code (NUC).

I can forward the NUC to you however, I require the IMEI number of your Vodafone UK handset.

The IMEI number can be obtained by dialling *#06# from your handset. Once you forward the IMEI number, we will be more than happy to assist you.

Let me also inform you that you will not be charged for the NUC.

If there is anything else I can help you with, please feel free to contact us.
 

Kind regards,

Natasha Masand
Vodafone Customer Services"



nie wiem jak wam ale wydaje mi sie tto calkiem pozytywna wiadomoscia :-)) jutro wysle im e-mail z moim IMEI`em i zobaczymy jak sie sprawa potoczy... w kazdym badz razie trzymajcie kciuki :-) i niech moc bedzie z wami... pozdro !!

p.s. swieze informacje beda dostarczone do tego tematu na bierzaco :)


EDIT:

nie wytrzymalem za dlugo i wyslalem im odrazu e-mail z IMEI`em tresc wklejam

tutaj:

"hello !!

i would like to unlock my vodafone uk mobile handset nokia 6680

I know that you need my phone IMEI number so it passes here:

" ***************** "

I hope for quick solution in this matter...

Kind regards

***** ******* "



jak tylko dostane odpowiedz odrazu tu wkleje... pozdrawiam !! i spadam spac :)

*

Offline zolty4

  • ***
  • 434
  • Płeć: Mężczyzna
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:11:20 »
Ciekawy jestem jak to się skończy.G
Sprzęt: Był MDA1 był Acer n50p,była Nokia LD-3W+była Nokia 6630,była Nokia N95 jest 2xMotorola F3 + jest GlobeSurferII + jest Kaiser + znowu było MDA1 + jest Nokia n82 + jest Nokia E51+ jest Asus 901(4+64GB) i karta SDHC 32GB,Lenovo G500, Toshiba Encore

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2006, 18:58:47 »
no nie powiem, moze być ciekawie
ale co się będzie działo jak takie info pójdzie w eter:D zablokują wszystkie maile z domeną .pl :D:D:D:D:D
htc hermes
rom: wm6.1 :banan:
radio rom: 1.50.00.00

*

Offline -=pUnIsHeR=-

  • *
  • 72
  • Sprzęt: Xda Exec
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2006, 20:16:57 »
mam nadzieje ze dasz rade sciagnac sima za pomoca kodu po numerze IMEI. ciekawy jestem ile kosztuje sdjecie sima jesli wykorzystalo sie juz wszystkie 5 prob zdjecia po imei.
na jakims forum zachodnim ktos pisal ze w telefononach opartych na bb5 nie mozna zdjac simlocka korzystajac z kodu po imei. byc moze to tylko pogloski.

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 18, 2006, 23:32:19 »
to ze sie nie da to napewno pogloski bo w polsce w orange sciagaja kodami tylko ze nikt nie chce ryzykowac wchodzenia w uklady poniewaz kazdy jednorazowy kod jest odrazu przypisany do pracownika ktory go scignal... wiec gra nie warta swieczki dla pracownikow... szkoda stracic prace za 200 zl :/ bo pewnie tyle trzeba by zaproponowac skoro orange bieze za to 400 oficjalnie.... pozdrawiam...

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2006, 18:57:06 »
Znalazłem dzisiaj w necie firmę z Bydgoszczy, która pisze, że usuwa simlocki z wszystkich modeli nokii.Cena 30zł. Bardzo interesujące...
adres: http://simlockserwis.webpark.pl

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2006, 20:14:13 »
Cytat: "humanelimination"
"...ale co się będzie działo jak takie info pójdzie w eter:D zablokują wszystkie maile z domeną .pl :D:D:D:D:D"



no ja nie wysylalem mejla z domena pl lecz z gmail.com moze to mialo jakis wplyw na odpowiedz :) hehe pozdrawiam

*

Offline -=pUnIsHeR=-

  • *
  • 72
  • Sprzęt: Xda Exec
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2006, 21:39:02 »
Cytat: "rawemon"
Znalazłem dzisiaj w necie firmę z Bydgoszczy, która pisze, że usuwa simlocki z wszystkich modeli nokii.Cena 30zł. Bardzo interesujące...
adres: http://simlockserwis.webpark.pl

ale scieme podales. firma krzak. kody generuja za posrednictwem strony www. a 100 % ludzi nabijaja w przyslowiowa butelke.
nawet wp.pl zablokowalo juz im maila:
oto komunikat:
"Nie udało się wysłać wiadomości.
Konto simlockservice@wp.pl jest zablokowane administracyjnie."

tak wiec nie wierzcie w takie bzdury i myslcie zanim cos napiszecie.
wujek mikolaj juz prezenty roznosil  :lol:

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 19, 2006, 22:38:35 »
Cytat: "Maciek-ZiM"
no ja nie wysylalem mejla z domena pl lecz z gmail.com moze to mialo jakis wplyw na odpowiedz :) hehe pozdrawiam

nie no, zdaje sobie sprawe. ale rozważ fakt, ze sporo polaków nie wpadło na taki pomysł aby mimo wszystko mieć maila z domeną .com, wiec widzisz jakie jazdy moga byc :P:P:P:P:P
htc hermes
rom: wm6.1 :banan:
radio rom: 1.50.00.00

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2006, 22:43:15 »
Cytat: "rawemon"
Znalazłem dzisiaj w necie firmę z Bydgoszczy, która pisze, że usuwa simlocki z wszystkich modeli nokii.Cena 30zł. Bardzo interesujące...
adres: http://simlockserwis.webpark.pl

a co do tego to od razu widać było, że jakieś nieporozumienie. cała Polska walczy z simlockami na bb5, w orange kosztuje to koło 400 zł. na zachodzie niewiele salonów to robi, a tu jakiś kolo wyskakuje z 30 zł i niby skąd??
htc hermes
rom: wm6.1 :banan:
radio rom: 1.50.00.00

6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 20, 2006, 18:35:49 »
Kolega z tel. z Vodafone ma już prawdopodobnie po simlocku przynajmniej mi się udało gdy odwiedziłem ich salon w Londynie co do innych sieci nie ma problemu 400 zł i po simlocku.

*

Offline -=pUnIsHeR=-

  • *
  • 72
  • Sprzęt: Xda Exec
6680 Nokia SimLOck Pomózcie
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 20, 2006, 19:17:33 »
Cytat: "kameleon5"
Kolega z tel. z Vodafone ma już prawdopodobnie po simlocku przynajmniej mi się udało gdy odwiedziłem ich salon w Londynie co do innych sieci nie ma problemu 400 zł i po simlocku.


znaczy zabolil 60 funtow za zdjecie simloka z Vodafona  :?:  :shock: