6630 z orange.pl i stabilność systemu

  • 4 Odpowiedzi
  • 1756 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

6630 z orange.pl i stabilność systemu
« dnia: Styczeń 27, 2006, 01:53:40 »
Od 2 tygodni jestem posiadaczem 6630 z simlockiem sieci do niedawna idealnej, ostatnio cytrusowej. To moja pierwsza przygoda z Symbianem. Telefon do niedawna wieszał się cały czas (poza standardowym softem miałem na pokładzie jedynie netfronta, mobile emule i stopwatch w javie). Po odinstalowaniu softu, który znalazł się w telefonie za moim przyczynkiem sytuacja się poprawiła, telefon można teraz używać. Nadal się jednak wiesza zamiast rano mnie budzić, zdarza się to też w innych sytuacjach.

Co mogłbym zrobić przed wycieczką do serwisu - mam traumatyczne wspomnienia po ostatniej wizycie na ul. Siennej w Warszawie, a na Ursynów
(to miejsce polecam !!!) trochę daleko.

Czy można tu zastosować jakiś hard reset jak w PalmOS, jakim softem najlepiej zachować zawartość telefonu?

killerl00p

6630 z orange.pl i stabilność systemu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2006, 09:49:36 »
zrób HARD RESET i wycieczka do serwisu bedzie zbedna

PS Nie iinstaluj niesprawdzonych softów ! Ja nie uzywam praktycznie nic z dodatkowych rzeczy i telefony smigają jak złoto

*

Offline khak

  • *****
  • 768
6630 z orange.pl i stabilność systemu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2006, 14:28:05 »
Po piewsze sprawdz wersje softu jaka masz w telefonie *#0000#
powinna byc  V 5.03.08  lub wyzsza. inne wrsje -wczesniejsze mialy tendencje do czestych zwisow.

Nie sadze zeby byl HR w s60.  Wymiana softu  lub ponowne nalozenie tego samego- robi HR na 100%. A jak Ty *michobo* wiesz w jaki sposob inaczej zrobic HR w s60  opisz tu nam laskawie.

6630 z orange.pl i stabilność systemu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2006, 15:04:32 »
Mam soft V 5.03.08 17-08-08 RM-1
Czyli powinno być OK (nie jest :( ).

michobo czy mógłbyś mnie oświecić jak ten hardreset na 6630 zapodać?
przy okazji, czy pyrylandia to nie przypadkiem lokalizacja magazynu sieci O :D  (?).

6630 z orange.pl i stabilność systemu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2006, 15:30:18 »
Najpierw spróbuj SOFT RESET
*#7780#

jesli nic nie pomoze - HARD RESET (permanentna reinstalka firmwaru-wylatuje z telefonu wszystko co namieszałes, programy, ustawienia, smsy - telefon jest w stanie fabrycznym)

*#7370#

Jesli w/w nie  pomogą - ratuje cie tylko nowy firmware ale z doswiadczenia wiem ze po Hard Resecie jest wszystko cacy

ps nie wiem gdzie jest magazyn sieci O wiec nie odpowiem  :wink: