[KUPIĘ] XDA Flame

  • 11 Odpowiedzi
  • 13307 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
[KUPIĘ] XDA Flame
« dnia: Styczeń 08, 2020, 21:26:37 »
Tak jak w temacie, kupię XDA Flame, może być sam jednakże mile widziany komplet w dobrym stanie. Może ktoś jeszcze zagląda na te forum... płacę jak za prezydenta! ;) Wszelkie oferty prosiłbym na PW. :)
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2020, 00:38:06 »
:) Czasem ktoś zagląda :)
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2020, 19:29:47 »
:) wiem... ale niestety to nie to co kiedyś, pamiętam jak forum tętniło życiem... tak czy siak miłe wspomnienia :)

Nonetheless, podbijam!
Drogi użytkowniku ognistego pocketa, jeżeli jesteś zainteresowany rozstaniem ze sprzętem w zamian za papierowe dobra - pisz na PW bądź tutaj w wątku! :)
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2021, 02:06:44 »
Nadal aktualne... :)
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2022, 17:10:01 »
OK... piekło zamarzło... po kilku latach szukania (dłuugo jeszcze przed ogłoszeniem tutaj) udało mi się w końcu kupić XDA Flame komplet z pudełkiem oraz wszystkimi akcesoriami, dodatkowo w świetnej cenie! :shocked:

Temat do zamknięcia! :)
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline Orb

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S21
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2022, 08:00:07 »
Gratki, jakaś większa kolekcja?
Compaq 2130, Eten P700, HP HW6515, hw6910, I-mate 8502, IPAQ 914, Dell Axim x50, x51, x51v BB KeyOne Black

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2022, 04:20:19 »
Dzięki. :ok: Tyle lat, już traciłem wiarę lol... bateria niestety była padnięta, ale udało mi się dostać nowy zamiennik na który czekałem niestety 3 miesiące jednakże to detal w porównaniu do tego ile czekałem na znalezienie aukcji z Flamem. :)

Co do kolekcji, szczerze mówiąc nie lubię nazywać siebie kolekcjonerem mimo że mam masę sprzętu zachomikowanego zarówno samych PDA jak i vintage PC, konsole, handheldy etc. Bardziej zbieram sprzęty, które mnie interesują i pchają do reverse engineeringu lub chociaż developmentu na nie, więc dev pasjonat nie kolekcjoner jak coś. ;)

Jeżeli chodzi o sprzęty z NVIDIA GoForce 5500 to mam następujące sprzęty (minus Axim ofc), foto dokładniej z bodajże listopada 2021 kiedy tak naprawdę udało mi się kupić Flame, ale zapomniałem poinformować w wątku:



Dla przykładu SHARP EM-ONE S01SH mam bodajże 8 sztuk, z czego jedna to V1 natomiast reszta to V2 przy czym dwie sztuki w pełnym boxie, a jedna to niemalże nówka. I-Mate był w pełni nowy, ale prywatnie go użytkowałem przez dość długi czas. Na oryginalnym sofcie to była tragedia... natomiast po oficjalnym update systemu (ROM lock code z pudełka jest wymagany) naprawdę stał się przyjemnym urządzeniem. Do X51v też mam pudło, ale to już sprzęt na Intel 2700G. Do wszystkich trzech urządzeń posiadam min. VGA / D-Sub out adapter, który już nie idzie praktycznie dostać - planuję zrobić nagrania z dem techologicznych oraz wspieranych aplikacji. Co do GoForce, głównie bawię się API udostępnionym przez NV oraz robię reverse engineering program combinerów (ARC) w wolnej chwili z racji że SDK nigdzie nie idzie już dostać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2022, 04:24:21 wysłana przez RedTux »
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline Orb

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S21
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2022, 16:17:07 »
Fajna kolekcja, ja mam głównie PPC na Windows phone edition. Większość udało się kupić zafoliowane i tak sobie leżą i czekają. Na co dzień "używam" dell axim x50 do grania w bubble breaker i pasjansa. Niedawno nawet Tomb Raidera 1 na nim przeszedłem, ale zaczął szwankować dpad i nie zawsze łapie kliknięcia. Sam poluje teraz na x51v albo x50v. Ciężko dostać.
Compaq 2130, Eten P700, HP HW6515, hw6910, I-mate 8502, IPAQ 914, Dell Axim x50, x51, x51v BB KeyOne Black

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2022, 13:14:34 »
Sam poluje teraz na x51v albo x50v. Ciężko dostać.

Jak coś pojawił się całkiem fajny Dell Axim X51v na znanym portalu aukcyjnym, wysłałem PW z linkiem. ;)
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline Orb

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S21
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2022, 07:26:02 »
Hej hej! Kupiłem jakiś czas temu:) Nie wiem czy tak jest, ale ekran w x51 i x51v wydaje się inny (kolory, to może być przez akcelerator) ale też "klik" ekranu jest trochę inny. Bardziej miękki. Nigdy wcześniej nie miałem ani x51v ani x50v więc nie wiem czy tak ma być czy to kwestia jakiegoś uszkodzenia.
Compaq 2130, Eten P700, HP HW6515, hw6910, I-mate 8502, IPAQ 914, Dell Axim x50, x51, x51v BB KeyOne Black

*

Offline RedTux

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • SEGA4Life.
    • Tuxality's Goodies
  • Sprzęt: SHARP EM-ONE
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2022, 11:42:39 »
Super! Jakbyś chciał coś ciekawego akcelerowanego na Intel 2700G to daj znać, jak coś napisałem kiedyś wrapper który umożliwia odpalenie niektórych rzeczy z NVIDIA GoForce 5500 jeżeli jesteś zainteresowany np. dema technologiczne czy grę Trailblazer. :)

Co do ekranu, co prawda nie mam X50, ale mam X50v oraz kilka sztuk X51v i jest różnica między ekranami pod względem jakości. Co do digitizera to w X50v mam wrażenie jakbym klikał po "nieco twardej szybce" rysikiem natomiast w X51v klik jest miękki a digitizer pod oporem sprawia wrażenie jakby "wybrzuszonego". Nie wiem czy o to Tobie chodzi? Co ciekawe mam jedna sztukę X51v, która ma uszkodzony digitizer (po prostu nie działa, fizycznie bez uszkodzeń) i tam ekran jest "twardy w kliku" w porównaniu do pozostałych moich egzemplarzy. Nie wiem czy ta informacja jakoś Ci pomoże, chyba to zależy od partii jaką mieli pod ręką podczas produkcji i nie jest to raczej uszkodzenie egzemplarza. Tak czy siak wolę ten "miękki" digitizer osobiście. :)

BTW, plecki Axima już Ci się kleją czy jeszcze nie? :D Ostatnio dziewczyna oczyściła mi go jakimś preparatem (nothing fancy) z tego całego "gumowego czegoś" i jest o niebo lepiej, aczkolwiek grip troche gorszy po takim zabiegu.
XDA Flame, Dell Axim X51v, Nokia 9110i, Sony Vaio Picturebook PCG-C1VE, Toshiba Libretto 70CT...
To infinity and beyond...

*

Offline Orb

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S21
Odp: [KUPIĘ] XDA Flame
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2022, 21:54:56 »
Hej, z ekranem jest właśnie tak jak opisujesz:) miękki klik. Plecki jeszcze się nie kleją, w ogóle ten x51v jest w stanie bardzo dobrym, lekko tylko potraktowalem benzynka miejsca gdzie cos sie przykleiło i ładnie zeszło :)

Z chęcią też przygarne coś po akcelerator. Mam kilka gier(i kupe bez akcelrecaji, pare GB) ale nie wszystkie działają. Pliki cab wydają się uszkodzone.

Czasem podczas nudnego spotkania odpalam sobie bubble breaker albo tomb raidera i gram :D

Teraz poluje na Jornade albo nec mobilepro. Ale albo cena zaporowa, albo niemiecki układ i system. Ale w końcu trafię:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2022, 21:58:42 wysłana przez Orb »
Compaq 2130, Eten P700, HP HW6515, hw6910, I-mate 8502, IPAQ 914, Dell Axim x50, x51, x51v BB KeyOne Black