Nawigacja GPS > SpeedAlarm

skutecznosc dzialania...

(1/2) > >>

2fast4u:
Ciekawi mnie Wasza opinia. Jestem z Bydgoszczy i albo jest tu malo nas albo jesli nie zglosze suszarki to zawsze jestem pierwszy... Jechalem tez nad morze do Gdanska. Stalo suszarek sporo i zadna zgloszona. Albo idea punktowania jest zla( w imie czego dostaje sie kare za zle podanie a nic za zgloszenie prawidlowe) albo nie chcemy sie wzajemnie informowac. Puki co CB wygrywa u mnie.

Pozdrawiam innych uzytkownikow i mam nadzieje ze macie wiecej szczescia na zglaszajacych


Leszek

OleYek:
Poniewaz IMO program powinien byc przez jakis czas darmowy, zeby ludzi przyzwyczaic do tego a dopiero za jakis czas wprowadzic te procenty i oplaty.

michciob:
Jeśli chodzi o stacjonarne fotoradary to skuteczność 100% natomiast suszarki jakieś 1% i to w porywach. Na razie bieda :mysli:

e2rdo:
tak naprawdę to nie wiadomo ile w danej chwili jest aktywnych użytkowników którzy mogą zgłosić zagrożenia na drodze, szczególnie tych w pewnym obrębie od nas.
jeśli programiści programu tego nie wprowadzą to możemy zapomnieć o poczuciu skuteczności tego programu.
co to jest 50 000 zarejestrowanych użytkowników? jeśli w danej chwili może 10% jest akurat aktywnych? na cała Polskę! czyli w naszym rejonie odpowiednio mniej, więc nie ma się co nastawiać że program ten ostrzeże nas przed zagrożeniami które występują tymczasowo w danym miejscu. Co innego zagrożenia stacjonarne, typu przejazdy kolejowe czy fotoradary, te maja swoją bazę która tak często się nie zmienia, wiec możemy być pewni że na fotoradar się nie natniemy ;) ale na suszarkę już niekoniecznie, tu mamy raczej większa pewność że sami ją zgłosimy :P

program ma dobry pomysł, ale jeszcze musi trochę upłynąć czasu aż 50 000 użytkowników będzie nie zarejestrowanych a aktywnych w danej chwili, dopiero w tedy będzie można mówić o jakiejś skuteczności działania.

trzymniejem ciuk że będzie to jak najszybciej. póki co nie rezygnuje z tego programu, mam już ponad 50% zaufania więc darmowy dostęp mam :)

bolekbi:

--- Cytuj ---tak naprawdę to nie wiadomo ile w danej chwili jest aktywnych użytkowników którzy mogą zgłosić zagrożenia na drodze, szczególnie tych w pewnym obrębie od nas.

--- Koniec cytatu ---
, no właśnie i tu jest problem gdyż nie można mieć zaufania i wiedzy czy się nie natniemy, zamysł świetny gorzej z działaniem np. spv m650

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej