Pozostałe platformy > Sony

CLIE SJ20

(1/2) > >>

Wojqba:
Interesuja mnie opinie uzytkownikow na jego temat, (czas dzialania, jakosc itp)

THX

Kusiu:
Używam od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony. Bardzo ładny ekran, podświetlany na biało (niestety smuży ale widać to tylko w szybkich grach), wysoka rozdzielczość. Dobrze leży w dłoni. Bardzo ładny wizualnie choć obudowa jest plastikowa. Dość wolno chodzi port MS. Bezproblemu współpracuje z moim ME45 (gprs). Trochę dokucza brak kołyski (tylko kable usb i ładowarka). Długo trzymają baterie - na podświetleniu do 9h (w ogóle ten model używa się praktycznie tylko na podświetleniu).
Mnie skusiła okazyjna cena bo za nowego dałem 520zł (z przesyłką).

Pozdrawiam

Abuk:
A gdzie daja takie ceny?!

Kusiu:
>A gdzie daja takie ceny?

Na allegro. Zapłaciłem 560zł w komplecie z 32mb memory stickiem, ktorego wartosc to 70zł (licząc po cenach allegro). Co daje 490zł + 30zł za servisco.
Sprzęt nowy z Kanady.

Marcin:
ja bulnąłem więcej bo 8 paczek z kartą 16MB. Kupiłem z giełdy na palmpage używanego 2 tygodnie.
Sprzęt jest naprawdę świetny. Bateria trzyma bardzo długo a ekran uważam za optimum w tej chwili za sprzęt poniżej 1200 pln. HR robi wrażenie w porównaniu do LR. Do tego dodać trzeba fajną klapkę na ekran imitującą zamsz i bardzo praktyczną. Ogólnie jest stosunkowo mały, tani (trzeba poszukać lub sprowadzić z USA) i z niezłym wiświetlaczem (w stosunku do ceny). Dla mnie to obecnie optimum. Aby poczuć różnicę w sprzęcie wartą jego wymiany musiałbym widać koło 3 kafli na coś innego oczywiście sonego.
SJ 20 ma jedną wadę a mianowicie wydaje się, że zawartość ekranu rysuje z minimalnym opóźnieniem ale mnie osobiście to nie przeszkadza. Uważam SJ 20 za cenę do 1200 za dobry zakup.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej