Pozostałe platformy > Sony

Clie NX70V - Problem z audio

(1/1)

MIHAS:
Witam, jestem nowym urzytkownikiem Palma Sony Clie  PEG-NX70V/E. Mam problem z odtwarzaniem muzyki, zarówno na standardowej aplikacji od sony jak i TCPMP. Wyczytałem na forum, że muszę zainstalować program MCA2, i tak zrobiłem ale to nic nie dało :(. Próbowałem wrzucać na kartę dźwięki w różnych formatach, np. mp3, ogg, wav, amr i nic. Oczywiście kilkakrotnie robiłem SR i HR. Skończyły mi się pomysły, więc proszę Was o pomoc, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Może ktoś z was miał taki problem i udało mu się go rozwiązać, piszcie wszystkie pomysły jakie przyjdą Wam do głowy, z góry dzięki za odpowiedzi.

Kusiu:
Jeżeli zwykły plik mp3 (o stałym bitrate) jest widoczny przez standardową aplikację Sony i ona go nie chce odtworzyć (jakiś błąd wyskakuje?) to moim zdaniem jest to uszkodzenie sprzętowe.

MIHAS:
Próbowałem plików mp3 zarówno ze stałym jak i zmiennym bitrate'em. Audio player widzi piosenki jako pliki audio, bo przy ich nazwie jest nutka( z krzyżykiem), ale zamiast nazwy pliku jest 001, 002, 003 itd., natomiast czas trwania każdego z tych utworów jest wyświetlany jako 000:00. Przy próbie odtworzenia któregoś z utworów ( klikając na któryś z nich) clie przestaje reagować i muszę go resetować.
 Oczywiście wszystkie dźwięki systemowe działają, mogę również odsłuchiwać notatki głosowe i filmy z dźwiękiem nagrane przez clie. Jeśli to wina sprzętu, to jest jescze ktoś kto zajmuje się naprawą clie?, bo na serwis Sony raczej nie ma co liczyć. I jeszcze jedno; czy można zmienić ROM, tak jak to się robi z Windows Mobile ?.

PROBLEM ROZWIĄZANY :) : "pies był pogrzebany" w wadliwej karcie MemoryStick. Skołowałem inną i wszystko gra, dosłownie "gra" :P 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej