Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.

  • 5 Odpowiedzi
  • 16645 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jackcze

  • **
  • 220
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deus Ex Machina
  • Sprzęt: był Tungsten E - był Tungsten T - jest Tungsten T3 i Clie TH-55
Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.
« dnia: Kwiecień 07, 2009, 09:24:53 »
Mając od niedawna TH55 firmy Sony postanowiłem się dowiedzieć to i owo o tym sprzęcie. Niestety przedstawiciel Sony w Polsce bardzo mnie rozczarował mówiąc o tym, że tego modelu w kraju nie sprzedaje się i nie ma do niego wsparcia, a on nie wie nic na jego temat.   :( Spytałem czy mógłby sie coś dowiedzieć od kolegów z np. Anglii. W końcu w Europie jest sprzedawany ten model. Niestety.
No cóż polityka trochę dziwna, ale już przywykliśmy do tego, że w Polsce przedstawiciele (są to przecież Polacy) nie mają zwyczaju pomagać rodakom, ba nawet więcej najlepiej jeszcze oszukać gościa jak to robią w salonach sprzedaży samochodów (np. auto po wypadku sprzedać jako nowe).

Reasumując - tylko użytkownik użytkownikowi może pomóc.   :wink:

Pierwszym urządzeniem mogącym przypominać dzisiejsze palmtopy był Psion Organizer, który powstał w 1984 r. Wyglądem i funkcjonalnością przypominał rozbudowany kalkulator. W 1989 r. powstały dwa urządzenia: Atari Portfolio oraz Pocket PC

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:43:06 »
Szczerze mówiąc to gratuluję, że w ogóle Ci się chciało kontaktować z Sony Polska :)

Ja nawet nie jestem pewny czy Clie były w oficjalnej dystrybucji w Polsce tzn. na pewno można je było kupić w kilku sklepach z palmtopami, ale nie wiem czy pochodziły bezpośrednio od Sony Polska.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:51:36 »
Reasumując - tylko użytkownik użytkownikowi może pomóc.   :wink:

a jakiej pomocy oczekujesz? Chodzi o to nieszczęsne ISO czy coś więcej?

*

Offline jackcze

  • **
  • 220
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deus Ex Machina
  • Sprzęt: był Tungsten E - był Tungsten T - jest Tungsten T3 i Clie TH-55
Odp: Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2009, 12:20:24 »
Między innymi. Ale pytałem też o kartę pamięci, lecz nie ciągnąłem tego dalej bo nikt nic nie wiedział.  :(
Pierwszym urządzeniem mogącym przypominać dzisiejsze palmtopy był Psion Organizer, który powstał w 1984 r. Wyglądem i funkcjonalnością przypominał rozbudowany kalkulator. W 1989 r. powstały dwa urządzenia: Atari Portfolio oraz Pocket PC

*

Offline Kilg

  • ***
  • 292
  • Sprzęt: Galaxy SIII
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 20:14:36 wysłana przez Kilg »
WYGIWYGAINGW
What You Get Is What You're Given and It's No Good Whining
(The Science of Discworld by Terry Pratchett)

*

Offline jackcze

  • **
  • 220
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deus Ex Machina
  • Sprzęt: był Tungsten E - był Tungsten T - jest Tungsten T3 i Clie TH-55
Odp: Brak wsparcia dla Sony Clie TH55.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2009, 09:20:35 »
Ok strony sa wporzo - wykorzystam je - dzięki - iso sobie sciągnąłem.
Na razie gra - mam tylko kłopot i wi-fi - szybko się rozłącza i potem ma trudność z połączeniem (ale to do kolegi Kusiu). Nie wiem czy to wina palma czy routera.
Pierwszym urządzeniem mogącym przypominać dzisiejsze palmtopy był Psion Organizer, który powstał w 1984 r. Wyglądem i funkcjonalnością przypominał rozbudowany kalkulator. W 1989 r. powstały dwa urządzenia: Atari Portfolio oraz Pocket PC