Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??

  • 5 Odpowiedzi
  • 18594 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 3345715

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wystarczający żeby w pełni zadowoloć swoją żonę XD
Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« dnia: Luty 24, 2012, 16:00:37 »
Witam;) zakupiłem ten telefonik dziś i tak z ciekawości zacząłem oglądać recenzje na youtube i dowiedziałem sie ze potrafi robic foto 3D. czy uzytkownicy posiadajacy ten telefon moga to potwierdzic?? i jak to wyglada?? pozdrawiam;)
Było: Zbyt dużo. Zbyt wiele zeby o tym pisać;p
Jest: Sony Ericsson Xperia Neo V;)  Nokia 5300 XD

Odp: Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2012, 10:34:48 »
Witam, tak po ostatniej aktualizacji oprogramowania pojawiła się opcja robienia zdjęć w 3D

*

Offline 3345715

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wystarczający żeby w pełni zadowoloć swoją żonę XD
Odp: Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2012, 20:21:38 »
no wiem wiem ale jak to wyglada?? czytałem ze to mozna ogladać tylko na specjalnych tv a tak normalnie przez okularki sie da?? zamowilem ten telefonik na wtorek srode powinien juz byc to bede testowal;) jeszcze jedno pytanko jaka jest oficjana aktualizacja?? w moim modelu prosto z salonu orange ma byc 2.3.4
Było: Zbyt dużo. Zbyt wiele zeby o tym pisać;p
Jest: Sony Ericsson Xperia Neo V;)  Nokia 5300 XD

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:53:19 »
Lipnie wygląda, taka namiastka 3D fotka jest skalowana do obrazu 3d za pomocą open gl. Takie skalowanie mam do każdego filmu i gry nagranej zwyczajnie za pomocą jednej kamery w czasie rzeczywistym dopiero materiały fotki, filmy nagrane stereoskopowo wyglądają prawidłowo. aby fotka miała prawdziwą głębie musisz mieć 2 aparaty jak mój lg lub evo 3d.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline rune

  • 22
Odp: Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2012, 19:49:46 »
Efekt 3D dopiero zobaczysz jak podłączysz telefon do kompatybilnego telewizora. Tak na telefonie to niestety nie

Ambasador marki XPERIA

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Sony Ericsson Xperia Neo V a zdjecia 3D??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2012, 17:33:09 »
Nie zobaczy tylko na telefonie marki Sony bo na inny telefonach zobaczysz. Niestety sony nie dysponuje ekranami z technologią parallax barier
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.