PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Oprogramowanie Smartphone => Wątek zaczęty przez: Marcin1989 w Czerwiec 23, 2007, 19:31:31
-
http://www.e-natives.web.id/ Wejdzcie, zobaczcie i ściągnijcie. Właśnie testuję i aż się zdziwiłem.
-
To zeź amerykę odkrył ze Smart Toolkit.Testuj i poczekaj aż zacznie Ciebie porządnie denerwować.Potem będziesz się pytał jak się tego pozbyć.
-
no nie wiem czy ameryke odkryłem, to nowa aplikacja w fazie alfa, fakt już ją wyłączyłem bo za dużo zajmuje ale to nie zmienia faktu, że jest bardzo fajna. Pozatym nie widzę nic trudnego w usunięciu tej aplikacji. Swojeg smarta znam na wylot i nikogo nie musze prosić o pomoc:) nic w nim trudnego nie jest:)
Napisane: Czerwiec 23, 2007, 22:26:10
sory widze że jest już wątek o tym programie. Proszę o usunięcie tego bo nigdzie nie widzę takeij opcji. Pzdr
-
Program jest fajny to prawda ,ale trzeba czekać na pełną wersję bo zdarzają się bugi.
-
jak zrobić, żeby był cały czas? bo ja muszę naciskać homekey żeby się pokazał...
-
niestety ale to jedna z jego wad( chociaż nie dla każdego)
-
no już troszkę to opanowałem - trzeba otworzyć to ich menu - "6" - "4" - i dalej
-1 - tak, aby było ich menu, ale standardowy pasek
-2 - tak, aby było ich menu i ich pasek (niestety pojawia się po naciśnięciu start dopiero - ale start zawsze ich niezależnie od paska)
-3 - standardowo - ich pasek pojawi się dopiero po wciśnięciu homekey
osobiscie jeszcze polecam przywrócenie standardowej funkcjonalności czerwonej słuchawce w menusach (bez tego paska kopiowania/wklejania) - "6"-"3"-"2"-odznaczyć.