PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Smartphone - ogólnie (WM Standard) => Wątek zaczęty przez: rafaloo w Październik 23, 2006, 21:53:16
-
jak sie wysyła pliki przez bluta na WM 2003 i SPV e200? bo w file manager jest tylko "Send by E-Mail" i "send by Infrared" a nie ma przez bluetooth. próbowałem na total Comander ale tam tez nie ma nic w stylu "Send by Bluetooch". pomocy
-
Zainstaluj sobie Smart Explorera.
-
a jest jakaś darmowa alternatywa tego Smar Explorer'a?
-
Ja polecam Rescoexplorer.
Wysyłanie bez problemu. Nawet większej ilości plików na raz.
-
ja uzywam samrt explorera sciagnietego ze strony www.coolsmartphone.com i niby sie prosi o aktywacje, ale daje anuluj i dziala dalej, nigdy nie mialem z nim problemow :))
-
ja uzywam samrt explorera sciagnietego ze strony www.coolsmartphone.com i niby sie prosi o aktywacje, ale daje anuluj i dziala dalej, nigdy nie mialem z nim problemow :))
To się nazywa samodzielne robienie wersji nieograniczonej czasowo z wersji niezarejestrowanej. W świetle polskiego prawa niektórzy mogą to uznać za piractwo, niektórzy uważają to za umiejętność radzenia sobie w kłopotliwych sytuacjach. ;)
-
w standardowym menadźerze da się wysłać za pomoca bluetootha wystarczy w ustawieniach połaczyć się z innym urządzeniem jako port com6 (7?)
i wybrać obcje send at infrated