Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Smartphone - ogólnie (WM Standard)

Qteke 7070 - problem z inf o sieci

(1/1)

poldas:
Mam Qteka 7070 i aktywacje w idei, wszystko dziala ok, ale nie moge sie pozbyc smsow przychodzacych z nazwa miejscowosci Ten smartphon nie che wyswietlac nazy tak jak normalne telefony, tylko non-stop odbiera ja w postaci smsa (bardzo irytujace) Czy ktos wie jak to wylaczyc, bo ja nie moglem znalezc zadnego punktu dotyczacego inf o sieci...?

smartphone:

--- Cytat: poldas ---Mam Qteka 7070 i aktywacje w idei, wszystko dziala ok, ale nie moge sie pozbyc smsow przychodzacych z nazwa miejscowosci Ten smartphon nie che wyswietlac nazy tak jak normalne telefony, tylko non-stop odbiera ja w postaci smsa (bardzo irytujace) Czy ktos wie jak to wylaczyc, bo ja nie moglem znalezc zadnego punktu dotyczacego inf o sieci...?
--- Koniec cytatu ---

Wgraj najnowszy soft. Problem znika.

darekkot:
odcheckuj Start\Settings\Personal\Phone\More\Broadcast chanel enable

smartphone:

--- Cytat: darekkot ---odcheckuj Start\Settings\Personal\Phone\More\Broadcast chanel enable
--- Koniec cytatu ---

To chyba nie ten telefon ;) Odcheckowanie w Smartphonach 2002 nic nie daje, trzeba wgrac nowszego roma.

poldas:
Moze mi ktos powiedziec skad moge pobrac niezbedne rzeczy do zaladowania nowego eproma do Qteka 7070 tak zeby pozbyc sie wyzej opisanego problemu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej