Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Smartphone - ogólnie (WM Standard)

Kilka pytan o konfiguracje WM 6.x

(1/1)

PiotrXxx:
Witam.
Interesuja mnie "sposoby" na "niedorobione" (moim zdaniem) ustawienia w WP 6.x- a konkretnie:
1. Jak zrobic, aby WMPlayer nie wstrzymywal odtwarzania muzy, podczas uzywania innych aplikacji, lub powrotu do Home Screen (Today)?
2. Jak ustawic Eksplorator plikow, aby domyslnie pokazywal widok siatki (grid view), i aby "startowal" z folderow glownych, a nie z My Documents?
3. Dlaczego niektore programy (np. HTC CommManager) nie zamykaja sie pomimo dostepnej opcji "wyjdz" lub "zamknij", a jedynie "cofaja sie" i nadal dzialaja w tle- i jak to zmienic?
4. Czy mozna tak skonfigurowac Menu, aby bylo "plynnie przewijane" klawiszem kierunkowym (nawigacyjnym), bez uzywania przycisku "wiecej"- tzw. ciagle menu?
Dziekuje za pomocne odpowiedzi.

revanmj:
2. W systemowym chyba się nie da, musisz przestawić się na inny.
3. Bo to od programisty zależy co przypisze pod dany przycisk, więc może go sobie nazwać "Zamknij", a po jego naciśnięciu program i tak się będzie tak naprawdę minimalizował. Częściowo problem mogłyby rozwiązać task killery ubijające wyznaczone procesy co jakiś czas, ale nie wiem czy takie na WM są, bo porzuciłem tę platformę prawie równocześnie z MS.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej