HE-AAC Czym odtworzyć na WM2003?

  • 3 Odpowiedzi
  • 491 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline korneliusz

  • **
  • 147
  • Sprzęt: HP hx4700
HE-AAC Czym odtworzyć na WM2003?
« dnia: Wrzesień 12, 2005, 19:30:56 »
Witam

Przerobiłem sobie na próbe utwór do HE-AAC przez Nero Wave Editor z nadzieja ze bez problemu odtworzy mi to TCPMP (znalazłem na forum info ze sobie z tym radzi), ale nistety przy probie odtworzenia takiego pliku pokazuje mi sie komunikat ze nie odnaleziono kodeków MPEG4 AAC audio i zeby poszukać ich na stronie domowej, gdzie niestety nie moge ich znaleźć. Może kogoś sie spotkał z podobnym problemem i wie co mozna z tym zrobić, albo co jest nie tak, dodam ze mam najnowsza wersje TCPMP, motke MPx200... A na tym AAC mi dość zależy bo to zawsze sie troche wiecej utworów na karcie zmieści...

Pozdrawiam

*

Offline Pieszy

  • **
  • 226
  • Płeć: Mężczyzna
    • Studio reklamy piMolti
  • Sprzęt: HTC Magic
HE-AAC Czym odtworzyć na WM2003?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2005, 19:59:58 »
No przecież na stronie TCMP są kodeki oprócz programu głównego, trzeba je zainstalować - są 3 o ile mnie pamięć nie myli
Jurajski Klub Alfa Romeo www.jkar.pl
Studio Reklamy PiMolti - www.pimolti.pl

*

Offline korneliusz

  • **
  • 147
  • Sprzęt: HP hx4700
HE-AAC Czym odtworzyć na WM2003?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2005, 06:07:44 »
Rzeczywiście jakieś tam kodeki są, ściągnełem je, zainstalowałem, ale widać dalej to nie są te kodeki ktore sa potrzebne do HE-AAC bo dalej pokazuje mi sie ten sam komunikat...

*

Offline irwin

  • ***
  • 434
    • http://www.irwin.republika.pl/
HE-AAC Czym odtworzyć na WM2003?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2005, 11:27:03 »
Do czasu wyjaśnienia legalności portu faad Picard (autor TCPMP) usunął możliwość odtwarzania plików HE-AAC. Jeśli koniecznie chcesz to zainstaluj sobie starszą wersję tj Betaplayera 0.5 lub sciągnij sobie nieoficjalny plugin do 0.66 stąd:
http://www.rarewares.org/files/aac/tcpmp_aac_plugin.windows_mobile.0.66.zip

Przy okazji jakość plików He-AAC pochodząca z encodera NERO jest wyjątkowo słaba.