Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Smartphone - ogólnie (WM Standard)

Hard Reset

(1/1)

fluya:
Przeczytałem juz tyle postów na ten temat ale w zadnym nikt nieopisał tego szczegółowo. Jest tylko strona http://msmobiles.com/catalog/i.php/166.html na której piszą po angielsku. Ja niespecjanie znający angielski chodz conieco kapuje, niemoge doprowadzić do pomyslnego zakonczenia tejze własnie operacji. Tzn: Wyłanczam telefon, naciskam REC i Power, czekam na załadowanie karty SD i do komunikatu który głosi ze nacisnięcie jakiegokolwiek klawisza spowoduje wejscie do bot loadera. I tu zaczyna sie mój problem, mianowicie wyskakuje mi 3kolorowy ekran z 3ma identycznymi napisami: Canary MV v0.99 i na samym dole w lewym rogu jest serial. I w tym momencie moge czekać do jutra a itak nic dobrego z tego niewyjdzie. Jesli ktoś moze mi pomoc Bym był bardzo wdzięczny.

smartphone:

--- Cytat: fluya ---Przeczytałem juz tyle postów na ten temat ale w zadnym nikt nieopisał tego szczegółowo. Jest tylko strona http://msmobiles.com/catalog/i.php/166.html na której piszą po angielsku. Ja niespecjanie znający angielski chodz conieco kapuje, niemoge doprowadzić do pomyslnego zakonczenia tejze własnie operacji. Tzn: Wyłanczam telefon, naciskam REC i Power, czekam na załadowanie karty SD i do komunikatu który głosi ze nacisnięcie jakiegokolwiek klawisza spowoduje wejscie do bot loadera. I tu zaczyna sie mój problem, mianowicie wyskakuje mi 3kolorowy ekran z 3ma identycznymi napisami: Canary MV v0.99 i na samym dole w lewym rogu jest serial. I w tym momencie moge czekać do jutra a itak nic dobrego z tego niewyjdzie. Jesli ktoś moze mi pomoc Bym był bardzo wdzięczny.
--- Koniec cytatu ---

Zrób dokładnie tak, jak jest napisane na tej stronie (po polsku):
http://klubsmartphone.info/viewtopic.php?t=9

fluya:
Wielkie dzieki. Bardzo mi pomogłeś. Ale gdzieś tu wyczytałem ze ten hard reset spowrotem ustawia blokade microsoftu. Więc jesli miałby ktoś opis po polsku to bardzo bym prosił. Tak  wogule to swietna sprawa z tym forum, zwłaszcza dla takich laków jak ja. Jeszcze raz dzieki smartphone.

poldas:
Chcialem zrobic twardy reste w Qteku 7070, i dzialalem wg opisu z tego forum, ale po ukazaniu sie planszy press any key to bootloader kiedy wciskam na kilka sek. joystick pokazuje sie biala plansza bez oczekiwanego menu Co jest nie tak?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej