Polskie ustawienia regionalne w T-sinus z WinCE 3.0

  • 3 Odpowiedzi
  • 16198 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polskie ustawienia regionalne w T-sinus z WinCE 3.0
« dnia: Czerwiec 02, 2008, 19:44:00 »
Witam wszystkich!

Niedawno zakupiłem T-sinus-a z systemem jak w temacie. Pomimo nadpisywania pliku wince.nls (pobranego z urządzenia z systemem PPC 4.20) polskie ustawienia nie są dostępne podobnie jak odpowiednia strona kodowa w IE. Zastanawiam się czy istnieje na to jakiś inny sposób? Może ktoś z forumowiczów mógłby udostępnić mi wspomniany plik z ustawieniami skopiowany ze swojego T-sinus-a, lub SIMpad-a?

EDIT:

Po paru testach dochodzę do wniosku że system przy starcie nadpisuje ten plik na oryginalny, lub kożysta z jakiegoś innego pliku określającego listę dostępnych ustawień lokalnych. Tak czy tak mojego problemu to nie rozwiązuje:-(

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 22:37:46 wysłana przez Soulforged »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Polskie ustawienia regionalne w T-sinus z WinCE 3.0
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2008, 08:56:45 »
WinCE.nls działa na CE .net - może czas zmienić system na nowszy?  :wink:

Odp: Polskie ustawienia regionalne w T-sinus z WinCE 3.0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2008, 12:03:07 »
Testowałem WinCE.NET:-) Ale odbiłem się od tego systemu w ciągu godziny. faktycznie jest szybszy niż 3.0 i działa nadpisywanie wince.nls ale:
- Kompatybilnością nie grzeszy, 90% programów które chodzą na mojej Jornadzie 720 na T-sinusie z .NET nie dało się odpalić, pomimo instalacji GAPI i nadpisaniu niektórych .DLL-i. Idąc dalej 90% które chodzą na moim IPAQ 1940 (PPC 4.20) też nie chciało działać na .NET. Zatem ten system to dla mnie porażka, właściwie dostaje się tylko to co producent łaskawie zmieściła na 16MB ROM-u - żałośnie mało.
- Nie ma nawet śladów pakietu office, w 3.0 jest chociaż Word który dla mnie jest nieodzownym narzędziem.

A 3.0 działa z większością softu z Jornady (systemy te same, niektóre programy robią jedynie problemy ze względu na inną rozdzielczość ekranu) i da się nadpisać plik dający dostęp do polskich fontów z klawiatury ekranowej, więc wybór był prosty.

Generalnie T-Sinus-a używam głównie do czytania e-booków, netu gdy jestem poza domem (tutaj brak polskiej strony kodowej doprowadza do furii) i czasami pracy z jakimś .doc-iem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2008, 12:05:41 wysłana przez Soulforged »

Odp: Polskie ustawienia regionalne w T-sinus z WinCE 3.0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2008, 18:53:45 »
Cóż pozostaje mi tylko serdecznie podziękować za wszystkie konstruktywne sugestie:-P Ironiczny ton tego posta jest oczywiście absolutnie niezamierzony:-P Pozdrawiam!