Witam.
Moja książka telefoniczna jest dla mnie potężna bazą danych.
Staram się w niej wypełniać jak największą liczbę pól, tak aby szybko identyfikować kontakt i mieć na niego pełny namiar.
Dzieki temu w każdej chwili mogę do niego wysłać maila, zadzwonić na komórkę albo do biura, bez problemu dojechac pod jego adres posługując się nawigacją.
Niestety ilość kontaktów rośnie u mnie w zatrważającym tempie. W chwili obecnej, kiedy ktoś do mnie dzwoni, to identyfikuje go głównie po nazwie firmy i mieście z ktorego dzwoni (imie i nazwisko pomaga mi jedynie w rozmowie z ta osobą).
Problem polega na tym, że windowsowa prezentacja kontaktu na wyświetlaczu jest bardzo mała. Mam zainstalowany S2U2 ale ten z kolei wyswietla jedynie nazwę kontaktu i numer telefonu + rodzaj tego telefonu.
Czy istnieje jakiś sposób/program aby kontakt był wyświetlany tak jak w S2U2 ale czytał wiekszą ilość danych o kontakcie?
Będę wdzięczny za wskazówki i pozostawienie tego wątku (przynajmniej przez jakiś czas) w dziale Omnia ponieważ w innych działach tego typu pytania pozostają bez odpowiedzi.