PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Samsung => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => SGH-i900 (Omnia) => Wątek zaczęty przez: Mikonek07 w Październik 25, 2008, 19:56:27
-
Witam mam następujący problem kiedy dostaje smsa to dzwięk jest i wibracja tak jak chciałem w ustawieniach ale kiedy ktoś do mnie dzwoni lub wlączam sobie alarm to nie ma dźwięku i kiedy jestem w ustawienia/osobite/dźwięki i ..../ i np chce zmienić piosęnkę lub opcje dźwięki to później nie mogę wyjść normalnie tylko musze prawym przyciskiem kończącym rozmowe wyjść na pulpit ;/ czy możecie powiedzieć mi przez co tak się stało i dlaczego ? mieliście podobnie ? kiedy dostałem telefon nowy to wszystko działało jak należy, może to wina zaistalowanej aplikacji pocketoolmana??
-
może ktoś pomóc ?
-
Kolego, odinstaluj aplikacje i zobacz czy wszystko śmiga. Ja nie miałem tego problemu ale miałem inny. Mianowicie dzwonki sms, tel i budzika miałem w mp3 i wszystko chodziło dobrze do otrzymania 8 sms. Potem dźwięk nie był odtwarzany. Oddałem do serwisu i panowie mówili że wsio ok. Potem oddałem na upgrade softu i też to samo. Okazuje się że po zmianie rozszerzenia z mp3 na wma śmiga. Może spróbuj. A jak nie to idź do serwisu na aktualizacje oprogramowania. Teraz najaktualniejsze to SAHJ1. Powodzenia!!!
-
Witam
Ja mam tez problem z dzwiekiem u siebie. Co jakis czas dzwieki jakby sie zciszaja- jak sms dochodzi jest strasznie cicho, a jak wtedy wlanczam mp3 w touch player to nie gra wogole dzwiek. Dopiero wylaczenie i wlaczenie ponowne omni pomaga ze wszystkie dzwieki dzialaja OK. Mial ktos taki problem i moze wie ktos jak to usunac ?
Nikt nie ma takiego problemu ?
-
maja takie problemy tylko jakos mnie on zbytnio nie przeszkadza jak chce sluchac muzyki a wystepuje takie cos to poprostu SR i tyle :) a smsy i tak mam ze wibracja z dzwiekiem wiec mnie to nie przeszkadza :)
-
mnie to wkurza ze tel za taka cene a zeby mp3 posluchac trzeba reset robic :/