Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411457 Wyświetleń

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline elku87

  • **
  • 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • LUMIA 800
  • Sprzęt: Nokia LUMIA 800
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1410 dnia: Marzec 15, 2009, 13:29:28 »
 :-| glowna strona i pogrubione prawie na samym poczatku osobny temat do sciagania simlocka z omnia  :-| patrzec szukac....
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=120731.0
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 15:05:55 wysłana przez copymaker »

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1411 dnia: Marzec 15, 2009, 20:48:58 »
Dziekuje :ok:Jak sie uda to dam znac.
Napisane: Marzec 15, 2009, 15:10:50
Dziękuje wszystkim za pomoc!!! Udao sie simlok też sciągnięty.!!! Poszlllllllllllllllllllllllllllo naprawde bez problemowo.Pliki wrzuciem do fona metodą kopiuj /wklej.To na wypadek jakby ktoś nie wiedzial. Jeszcze raz dzięki!!!!!!

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1412 dnia: Marzec 18, 2009, 22:51:48 »
Proszę o radę .Czy lub ,który Rom zainstalować ,mam na myśli sahj3, żeby nie odbiegał dużo od niego ,ale miał już nowsze sterowniki,ulepszenia.,poprawę wydajnosci i był PL?!:-|

*

Offline elku87

  • **
  • 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • LUMIA 800
  • Sprzęt: Nokia LUMIA 800
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1413 dnia: Marzec 18, 2009, 23:18:08 »
np ten z strony samsunga ;) bedzie chyba najlepszy zero zmian pelna stabilnosc wszystko swietnie chodzi bateria dlugo trzyma...

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1414 dnia: Marzec 18, 2009, 23:37:03 »
w którym ze znanych Wam romków jest % wskaźnik baterii?

sorki zapomniałem się przywitać bo nowy na Omnii jestem  :mrgreen:

i pozdrowienia

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1415 dnia: Marzec 19, 2009, 06:36:48 »
a nie mozesz sobie doinstalowac?
REGULAMIN !!

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1416 dnia: Marzec 19, 2009, 07:47:55 »
nie wie ktos czy Samsung wypuscil wkoncu jakis nowy polski rom ? Bo cos dlugo nic nie pojawilo sie :(

*

Offline luuuki

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • i900SAHJ3
  • Sprzęt: Samsung SGH-i900 Omnia 8GB (i900SAHJ3)
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1417 dnia: Marzec 19, 2009, 11:19:38 »
przypuszczam, że nawet w samym Samsungu tego nie wiedzą...
2009

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1418 dnia: Marzec 19, 2009, 12:31:50 »
angielskie moga wypuszczac a polaka nie moga co za cymbaly :/ ehhh szkoda gadac, jak zawsze kup produkt a pozniej maja Cie w d....

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1419 dnia: Marzec 20, 2009, 13:58:22 »
a nie możesz sobie doinstalowac?

- uwielbiam takie odpowiedzi... jak Ci się chciało napisać taki frazes to już mogłeś się pofatygować w swojej łaskawości, żeby człowiekowi linka podać.
Naprawdę Twoja odpowiedź jest wielce pomocna, Panie puchaty...

- sorry ale nie mogłem

- pozdr Shadow

*

Offline Diabelko

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Omnia 8GB > Mediamarkt +2GB
  • Sprzęt: Omnia SGHi900 8GB
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1420 dnia: Marzec 20, 2009, 14:28:24 »
Witam
Co do programu pokazującego stan baterii to polecam tą zabawkę  :grin:
http://www.maxprograms.pl/plik,1217.html
po zainstalowaniu bedzie on na samej górze pasku nad "start"
ma to cacko wspaniałe możliwości kombinacji wedle swojego widzi misie  :grin:

a wygląda to tak

 jest podłączone do usb i świeci się na fioletowo
Artemis by Sector

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1421 dnia: Marzec 20, 2009, 14:30:15 »
dcibattery, jedynie 3KB waży
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Diabelko

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Omnia 8GB > Mediamarkt +2GB
  • Sprzęt: Omnia SGHi900 8GB
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1422 dnia: Marzec 20, 2009, 14:33:01 »
Batti 2.4 jest na tej samej podstawie co dcibattery
Artemis by Sector

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1423 dnia: Marzec 20, 2009, 16:22:56 »
angielskie moga wypuszczac a polaka nie moga co za cymbaly :/ ehhh szkoda gadac, jak zawsze kup produkt a pozniej maja Cie w d....

dzwoniłem z pretensjami do nich ostatnio czemu angliki wypuszcaja hurtowo a polski sie zatrzymał na sahj3..a wiec odpowiedz jest taka ze nikt sie nie skarzy na złe działanie tego romu i dlatego inzynierowie z samsung nie wypuszczaja nowego bo nie maja zgłoszen co poprawic w sahj3..powiedziałem konsultantowi ze nagrywanie wideo jest marne ze bateria mogła by lepiej trzymac,ze ekran dotykowy mogli by poprawić,ze mozna dodac aplikacje które wyszły po wypuszczeniu na rynek sahj3 ze mozna polepszyc szybkość...ze jest wiele zeczy do poprawienia,na co on mi mówie ze nikt tego nie zgłasza.
To znaczy ze my mysimy siemartwic o to co kupuje my w firmie samsung a nie firma samsung??!! CHORE!
Do czego to doszło,to ONI maja wiedziec ze trzeba produkt usprawniac i poprawiać.Nie mam siły walczyc z tym gównianym samsugiem..NIGDY w zyciu nie kupie nic tej firmy..zrobiłem to po raz pierwszy i ostatni :mad:  :mad:
Tak wiec jesli ktos chce nowy polski rom..to musicie najpierw wysłać skargi na złe działanie SAHJ3..powodzenia..ja dziekuje.Przy najbliższej okazji sprzedam omnie i kupuje coś od HTC...a samsung niech wypie....la!

To juz jest bezczelne,zeby tak prosto w oczy olewac klientów.Cyrk klaunów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2009, 17:26:09 wysłana przez Patrynio84 »

*

Offline Konował

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1424 dnia: Marzec 20, 2009, 17:37:14 »
No HTC tez idealne nie jest, mialem kaisera i tam grafika doprowadzala do rozpaczy, ze o  procku nie wspomne, nie wspominajac o mrozeniu(na kazdym romie).
były: MOTOROLA A925->ACER N35-> ASUS 620-> ACER N311-> MIOA701->  HTC TYTN II   -> SAMSUNG OMNIA -> Toshiba TG01-> OMNIA II -> SAMSUNG WAVE->  HD2 =>galaxy s=>galaxy S2

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1425 dnia: Marzec 20, 2009, 19:42:52 »
Ja tutaj mysle o HTC touch HD albo touch pro.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1426 dnia: Marzec 20, 2009, 21:17:24 »
Ja tutaj mysle o HTC touch HD albo touch pro.

a co Ci angielski Rom przeszkadza.. ja mam ten od Qbus'a i swietnie mi sie sprawuje :), a Qbus z innymi z modaco pracuja nad WM 6.5 do omnii oparta na najnowszym angliku i ostatnio wypuszczona wersja sprawuje sie juz calkiem niezle .. ja bym tak omnii szybko nie sprzedawal :)
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline Konował

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1427 dnia: Marzec 20, 2009, 22:24:36 »
Patrynio84 kaisera podalem jako przyklad ze htc idealne nie jest, a co sobie myslisz to juz nie moja sprawa, ale filmu bez konwersji np. na htc nie ogladniesz.
były: MOTOROLA A925->ACER N35-> ASUS 620-> ACER N311-> MIOA701->  HTC TYTN II   -> SAMSUNG OMNIA -> Toshiba TG01-> OMNIA II -> SAMSUNG WAVE->  HD2 =>galaxy s=>galaxy S2

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1428 dnia: Marzec 20, 2009, 22:34:10 »
Samsung olewa klientow - nie daje nowego polskiego romu - toz to straszne. Tylko ze HTC Touch HD nie ma do tej pory zadnego polskiego romu od HTC - jest tylko przetlumaczona wersja od uzytkownika z pdaclub.pl :) Kto wiec bardziej olewa klientow? :D

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1429 dnia: Marzec 21, 2009, 02:25:31 »
no no,widze ze wszyscy mają jakiś problem do mnie...to moze złóżcie masowe zażalenie że sie odezwałem na temat totalnie beznadziejnego serwisu i obsługi klienta samsung.  :|

to co wybiore zamiast omni to moja sprawa.

Cytuj
Samsung olewa klientow - nie daje nowego polskiego romu - toz to straszne
-tak straszne..jestem polakiem..żyje w poslce...wiec CZEMU? mam używać angielskiego romu? w czym jestem gorszy od innych? TAK -chce polskiego najnowszego romu a nie ochłapów jakie rzuca nam samsung polska  :mad: i to nie bynajmniej dlatego że  nie znam angielskiego (bo przypuszczam widząc wasze nastwaienie do moich wypowiedzi ze zaraz kilka osób napisze że nie chce anglika bo pewnie nie znam angielskiego) otóż NIE :D  chce mieć poslki bo...CHCE-zapłacilem 1400 koła za omnie i mam prawo wymagac tego samego co obywatele w innych krajach. P.R.O.S.T.E. 

Co do romów od qbusa i innych modowanych..no cóż-nie przepadam za nimi..sprawdziłem juz wieeele romów przerabianych i żaden nie przypadł mi do gustu a to z powodu tego że w każdym brakowało czegoś czego używałem i nie chcialem z tego rezygnować,w każdym byo coś nie tak,taką samą opinie na ten temat ma jeszce kilku forumowiczów  z którymi rozmawiam poprzez PM i tak jak mnie tak samo ich bardzo denerwuje wywyższanie ludzi którzy przerobią rom a reszta uważa ich za zbawicieli...BŁĄD..to reszta musi sama na lewo robic romy tylko dlatego ze samsung polska was olewa-jestem indywidualista i zzwsze dobieram to co mi odpowiada najbardziej a nie to co tłum ludzi zassało i próbuje wcisnać innym.Nie obchodza mnie inne przerabiane romy..interesuje mnie tylko oryginalny rom od samsung polska.

Zapłaciłem z aprodukt i wymagam..a że niestety inni zadowalają się przerabianymi romami i nikt nie śle skarg do samsunga..to jeszcze dłuuuugo nie zobaczymy polepszonego polskiego romu..bo po co samsung ma wydawać kase na ulepszenie romu,skoro częśc naiwnych ludzi zrobi to za nich..na dodatek za darmo.

P.R.O.S.T.E. - J.A.S.N.E - K.L.A.R.O.W.N.E.   dziekuje za uwagę. :evil:


*

Offline ryrzy

  • ***
  • 425
  • Płeć: Mężczyzna
    • MoDaCo
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1430 dnia: Marzec 21, 2009, 11:02:44 »
hmm wez pod uwage ze rom angielski jest bazowym... i tylko ten jest nowy... wiele krajow np wlochy etc maja tez dalej HJ3... zamiast plakac wgraj sobie jakas modyfikacje i ciesz sie ze wogole cos udostepniaja bo mogli by zrobic jeden rom i nas total olac (ogolnie klientow nie tylko PL) a HJ3 wcale nie jest taki zly ;] brakuje Ci czegos z nowszych romow ENG ? dograj to sobie...
Pozdro Ryrzy

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1431 dnia: Marzec 21, 2009, 11:12:56 »
P.R.O.S.T.E. - J.A.S.N.E - K.L.A.R.O.W.N.E.   dziekuje za uwagę. :evil:

No to idz wywal jeszcze wiecej z HDka i dowiesz sie, ze HTC nigdy nie wypuscilo polskiego romu na ten produkt :)

To ze nie ma nowego polskiego romu to nic dziwnego - programisci tworza nowe wersje coraz lepsze wersje romu, dodaja rozne programiki itd, a jakby wzieli sie za tworzenie regiopnalnych odmian to tempo rozwoju byloby znacznie mniejsze.

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1432 dnia: Marzec 21, 2009, 12:30:10 »
I dalej nie rozumiecie,nie chodzi o to zebym sobie wgrywał modowany rom a potem dogrywał rzeczy które ktos z romów powywalał..nie prowadzi to do polepszenia szybkości działania-to po pierwsze.
Po drugie,nowy rom BYŁ BY, gdyby nie to ze nikt nie pisze do samsunga że to i to mozna by poprawic,to i to jest żle.
Od konsultanta dostałem jasna odpowiedz-nie ma skarg na SAHJ3-nie bedzie poprawiany/wydawany lepszy.
A powiedzial ze jeśli by tylko były powiadomienia od użytkowników to by zrobili cos nowszego.Czemu nie cieszyc sie nagrywaniem w 30fps/s video,czemu nie miec polepszonych innych opcji...sam nie wysle 500 e-maili do nich.SAM NIC NIE ZDZIAŁAM.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1433 dnia: Marzec 21, 2009, 13:09:46 »
Od konsultanta dostałem jasna odpowiedz-nie ma skarg na SAHJ3-nie bedzie poprawiany/wydawany lepszy.
A powiedzial ze jeśli by tylko były powiadomienia od użytkowników to by zrobili cos nowszego.Czemu nie cieszyc sie nagrywaniem w 30fps/s video,czemu nie miec polepszonych innych opcji...sam nie wysle 500 e-maili do nich.SAM NIC NIE ZDZIAŁAM.

i Ty tak wierzysz w to co Ci konsultant powiedzial :) powiedzial Ci tak bo cos powiedziec musial.. zawsze niezaleznie od marki i producenta software regionalny wychodzi z opoznieniem a niektorzy w ogole nie wydaja oprogramowania z regionalnym jezykiem.. samsung wiec nie jest taki najgorszy.. ale zyjemy w wolnym kraju i mozesz sobie wywalic kase na cos innego skoro Cie stac :)
nie krytykuj innych ze robia cos za darmo bo nikt Cie nie zmusza do instalowania tego co inni gotuja poswiecajac swoj czas, a opinia paru malkontentow, ktorym cos nie pasuje nie zmienia faktu ze sa rzesze ludzi wdzieczni innym za to ze poswiecajac swoj czas robia cos rowniez dla innych i do tego za DARMO.. to rzadkosc w naszych czasach.
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1434 dnia: Marzec 21, 2009, 14:51:28 »
widzisz...juz z góry sugerujesz ze wieze we wszystko co konsultant mi powie...wiesz..mam jeszcze swój rozum,poza tym nie powtórze Ci wszytskego o czym rozmawiam z konsultantem..wiesz...jest jeszcze to co sie wyczytuje w rozmowie z konsultantem bez słów...zreszta powinienneś dobrze wiedzieć ze nie da sie słowo w słowo powtórzyc rozmowy telefonicznej,konsultant też-jeden rozmawia aby na odczep,drugi zajmuje sie zretelnie Twoim problemem...ale jak widzisz oceniasz juz z góry wszystko...mało wiesz a dużo piszesz.

Mał rózwniez wiesz ze jest wiecej ludzi takich ,którzy pomagaja za darmo...np JA.

nie wiesz-a piszesz,podstawowy błąd ludzi.

*

Offline szuwx

  • 12
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1435 dnia: Marzec 21, 2009, 19:40:38 »
niestety reprezentuję ten sam pogląd tzn. zapłaciłem za telefon z samsung pl parę stówek drożej niż mogłem zapłacić za np. anglika, i dla tego wymagam w miarę świeżego softu, jakby nie wypuszczali nowych wersji na inne kraje to nikt by nie narzekał, ale wypuszczają i jest na co napsioczyć. Też używam romu by samsung, używam telefonu jako nawigacji i urządzenia do robienia małych prostych zestawień w excelu i to mi wystarczy. Reasumując niby powinni wydac nowszy rom ale ostatni który jest wydany na pl też jest niczego sobie i nie ma poważnych luk w systemie.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1436 dnia: Marzec 22, 2009, 02:28:13 »
Kolega Patrynio84 ma rację, ale no właśnie ale. Już pisałem na innym forum jak to Panasonic i inne wielkie firmy mają nas Polaków za c...lów co to wszystko kupią, Tak Panowie dla nich jesteśmy na poziomie porównywalnym do dzikich co ta za szklany paciorek wszystko zrobią. Przykłady ano zobaczcie tylko czym różni się podstawowa wersja - już choćby tylko dla czeskiego odbiorcy -  odbiornika TV a oprogramowania mające interfejsy we wszystkich językach świata ale nie w polskim.  Nie wspomnę o samochodach i ich wyposażeniu standardowym dla Polaka i dla mieszkańca USA – przy czym Polacy więcej płacą. Kupujemy Panowie bez szemrania różne sprzęty bez instrukcji PL a tylko z angielska niemiecka i ch..j wie jeszcze jakim języku. I godzimy się na takie traktowanie. Bo przywykliśmy do Polski traktowanej jak bantustan.

Nie jest to więc sprawa jednego Samsunga - choć w przypadku tego forum najbardziej o nich nam idzie.

Jeżeli jest tak jak mówi Patrynio84 to zasypmy szajsungowych k…sów mailami. Niech każdy wyśle tylko jedno zdanie np.: Mam soft SAHJ3 kiepsko działa ekran dotykowy – kiedy to poprawicie? Można jeszcze pisać o funkcjonalności aplikacji i wiele różnych rzeczy.  To powinno odnieść skutek – albo coś się poprawi albo im się serwery przegrzeją.

Pozdrawiam 

*

Offline Konował

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1437 dnia: Marzec 22, 2009, 06:47:24 »
Jestem za pisaniem maili, tylko adres podajcie  :wink:
były: MOTOROLA A925->ACER N35-> ASUS 620-> ACER N311-> MIOA701->  HTC TYTN II   -> SAMSUNG OMNIA -> Toshiba TG01-> OMNIA II -> SAMSUNG WAVE->  HD2 =>galaxy s=>galaxy S2

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1438 dnia: Marzec 22, 2009, 12:20:18 »
w poniedziałek bede mial -email pod który należy pisać do nich..czyli jutro i podam tutaj.

Dziekuje za wsparcie!
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 12:22:53 wysłana przez Patrynio84 »

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1439 dnia: Marzec 22, 2009, 14:47:37 »
w poniedziałek bede mial -email pod który należy pisać do nich..czyli jutro i podam tutaj.

Dziekuje za wsparcie!

ja mimo iz niec nie wiem :) tez napisze :)
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2