Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411322 Wyświetleń

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1020 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:41:50 »
e tam..nie dość ze nie na polskiej stronie,nie dosc ze trzbeba przejsc pozytywnie sprawdzanie autentycznosci (a nie jestem do konca przekonany) ze wszyscy maja oryginalne oprogramowanie:D to jeszcze trzeba podac symbol gdzie polsie nie działaja bo jest to wersja UK... ehh

*

Offline COBRA218

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1021 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:52:23 »
Kolego ja juz przeszedlem i pliki zmieszcze do sciagniecia wszystko co jest potrzebne

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1022 dnia: Styczeń 13, 2009, 21:02:18 »
COBRA218   świetna informacja :ok:, ale w tym wątku informujemy o nowosciach i nie ma potrzeby tworzyc nowego, kazdemu komu zalezy na zmianie romu poczyta ta jakze juz duzą liczbe stron, no coś za coś :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline milosz78

  • **
  • 244
  • Płeć: Mężczyzna
    • PRE SEARCH
  • Sprzęt: mpx200,SDA T-Mobile,HTCWizard,MIOA701,i900,OmniaW
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1023 dnia: Styczeń 13, 2009, 22:29:10 »
No to poszło. Całe szczęście bez problemów.  :ok: i900DXIA1/DZIA1 Phone: i900 DXL3
Mimo, że nie specjalnie narzekałem na ROM od Plusa  to cieszę się że w końcu mam czysty ROM.
Teraz potestujemy. Na ciepło to napiszę tylko, że zauważalna jest poprawa szybkości, dodatkowe aplikacje których u mnie nie było no i jak dla mnie bardzo wygodny suwak w samsungowej wersji przeglądania programów. Dodam wrażenia jak pobawię się nowinką.
pozdrawiam i dzięki za wcześniejsze odpowiedzi.

*

Offline mazbog

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N8
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1024 dnia: Styczeń 13, 2009, 23:15:44 »
a wgrywałeś go ze strony samsunga?
udało mi się ściągnąć ale przy sprawdzaniu urządzenia pisze że zła wersja oprogramowania :mad:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 23:22:02 wysłana przez mazbog »

*

Offline milosz78

  • **
  • 244
  • Płeć: Mężczyzna
    • PRE SEARCH
  • Sprzęt: mpx200,SDA T-Mobile,HTCWizard,MIOA701,i900,OmniaW
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1025 dnia: Styczeń 13, 2009, 23:29:04 »
no mi też na stronie samsunga podawało złą wersję. Wgrałem z linka podanego na stronie wcześniej.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1026 dnia: Styczeń 14, 2009, 09:28:25 »
Witam, wgrałem ROM z fabrycznie zainstalowaną Manillą: i900-HJ3_0135-HL1-HJ1.  Po HR miałem 52mb wolnego miejsca na urządzeniu. Po załadowaniu jednego motywu/skina o wadze około 10 mb pamięć urządzenia zmalała do 36,75mb. Może mi ktoś powiedzieć o co kaman?
Nie instalowałem żadnej aplikacji, tylko zmieniłem motyw....

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1027 dnia: Styczeń 14, 2009, 10:17:07 »
Witam po dłuższej przerwie

Czytam i czytam i już się pogubiłem w tych linkach. Czy ktoś może mi powiedzieć/napisać jaki ROM angielski jest stabilny i można min zastąpić DXHJ1 ?? Interesuje mnie pełna wersja ROM-u i jakiś link do rapidshare itp itd

POzdr





*

Offline milosz78

  • **
  • 244
  • Płeć: Mężczyzna
    • PRE SEARCH
  • Sprzęt: mpx200,SDA T-Mobile,HTCWizard,MIOA701,i900,OmniaW
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1028 dnia: Styczeń 14, 2009, 10:53:51 »
jesli chodzi o stabilnosc to do romu ktory wgralem i podalem powyzej wydaje sie byc w porzadku.

*

Offline Guideon

  • 28
  • Sprzęt: Omnia i900, iPhone 3GS 32GB
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1029 dnia: Styczeń 14, 2009, 11:51:30 »
Witam.
Bravo ERA.  :ok:
W piątek zaaplikowałem mojej Omni CXHL1 (brandowany Plusa).
Bez problemu. Dzięki javman i pozostali.  :D
Po pełnym naładowaniu aku w niedzielę, trzyma do dzisiaj i wskazuje 50%.  :ok:
Ogólnie mało "meczę" Omnie, ale i tak wzrost "mocy" aku jest duży.

pozdrawiam
Gatar

możesz napisać jakie są zmiany w stosunku do SAHJ3 ?? Ma simlock na plusa ??

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1030 dnia: Styczeń 14, 2009, 12:48:38 »
Witam, mam pytanie odnosnie Romow, posiadam wersje SAHH6 PDA, a tel. NSPR0, tel na ere, i pytanie, czy kazdy rom bedzie pasowal? np ten anjnowszy DXHL3 czy musze jakies specjalnie pod ere, naczytalem sie troche tego a i tak nic nie zrozumialem z tego ;p. Pozdr

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1031 dnia: Styczeń 14, 2009, 16:17:42 »
A jak wgrac grandprixem sam soft bez modulu PHONE ?? Trzeba odznaczyc Phone Bootloader Update ??


No i lipa
wypakowalem z pliku exe CXHL2 pliki i wyrzucilem plik z ustawieniami operastora, dzieki temu chcialem wgrac plik SAHL2, ok wgral sie ale lipa omnia nie chciala startowac. Zamiast loga startowego SAMSUNGa pojawil sie niebieski ekran i lipa. Ale omnia daje sie dalej flashowac. Moze ktos sprawdzilby u siebie. Puchaty moze zobaczysz jak to wyglada u Ciebie. Wydaje mi sie ze dobrze wypakowalem tak jak opisane jest w gotowaniu ROMu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 17:02:05 wysłana przez pepelodz »

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1032 dnia: Styczeń 14, 2009, 18:47:05 »
A jak wgrac grandprixem sam soft bez modulu PHONE ?? Trzeba odznaczyc Phone Bootloader Update ??


No i lipa
wypakowalem z pliku exe CXHL2 pliki i wyrzucilem plik z ustawieniami operastora, dzieki temu chcialem wgrac plik SAHL2, ok wgral sie ale lipa omnia nie chciala startowac. Zamiast loga startowego SAMSUNGa pojawil sie niebieski ekran i lipa. Ale omnia daje sie dalej flashowac. Moze ktos sprawdzilby u siebie. Puchaty moze zobaczysz jak to wyglada u Ciebie. Wydaje mi sie ze dobrze wypakowalem tak jak opisane jest w gotowaniu ROMu.

pepelodz po prostu nie wybierasz modulu phone i tyle. Przeczytaj dobrze topic o wgrywaniu romu.
Logo startowe hmm... Masz na mysli to Samsung Omnia czy samo Samsung?

Rozumiem, ze nie wgrywales sekcji csc?
Czekales dluzej na tym niebieskim ekranie czy sie na omni logo windows mobile nie pojawilo?
Jak nie ladowales csc to nie ladowales plusowego loga startującego więc z tąd moze ten niebieski ekran, ale po pewnym czasie jest logo windowsa mobile (splashscreen96 o ile pamietam) i powinien ruszyć.

Mozesz jeszcze sprobowac zaladowac sekcje csc z innego niebrandowanego romu L1 a PDA SAHL1.


Ja u siebie do konca stycznia nie moge zmieniac romu nie mam po prostu czasu zeby stawiac telefon od początku.
W ferie jak bede mial czas to zrobie rom na wzór luifega tylko ze po polsku. Narzędzia do omni są takie same prawie jak do HTC więc z portem XIPa sobie poradzę ;]

Może autor ryhla pokusil by sie o sprawdzenie, do konca stycznia odpadam :P
REGULAMIN !!

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1033 dnia: Styczeń 14, 2009, 22:09:19 »
no ok zobacze jeszcze :)

*

Offline gatar

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1034 dnia: Styczeń 14, 2009, 22:17:24 »
możesz napisać jakie są zmiany w stosunku do SAHJ3 ?? Ma simlock na plusa ??
Witam.
Nie pamiętam jaki soft był kupiłem w lipcu/sierpniu.
Czy ma simlocka, nie wiem, mam tylko Plusa.
Zasadnicza i dla mnie bardzo ważna różnica, poprzednio musiałem co 2 doby ładować aku,
a teraz co 5 dób. Jak dla mnie rewelacja.

pozdrawiam
Gatar
--------------------
pozdrawiam
Gatar

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1035 dnia: Styczeń 16, 2009, 01:48:26 »
Wtrące się co do Romu CXHL2. Chciałem go postawić na swojej Omni i upewnić się że wszystko będzie dobrze po upgradzie z romu DXHK1, no i dla rozrywki nauczyć się obsługi grandprix oraz wyciągania modułów z romu za pomocą Kitchen - podpiętego w temacie "jak ugotować swój rom". CXHKL2 ściągałem również z pdaclub. Zrobiłem wszystko wedle instrukcji i za nic w świecie nie chce mi rozpalować cxhkl2.exe, w command line wciąż monituje że brak plików... ( dodam że ściągnąłem ten rom 2 razy dla pewności, były podane 2 źródła). Czy ten Rom jest poprawny? Nie uwalę Omni? Nie pojmuję czemu go nie mogę rozpakować - dodam że visiuala c++ z linku też ściągnąłem... jakieś pomysły???

*

Offline valdman

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1036 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:44:05 »
Pytanie do Ryrzego pierwszego twórcy modyfikacji polskiego roma :)

Czy w nowym romie będzie poprawione:
-   Wysyłanie i odbieranie przez Bluetooth – teraz należy ręcznie modyfikować rejestr by przywrócić działanie BT.
-   Dodanie opcji w CommManager np. on/off – 3g, on/of – ip phone
-   Googlemaps działające z manilli2d
-   Ikona kuli ziemskiej w manilli nie uruchamia opery. /nic nie uruchamia/

Mógłbyś dograć do roma caba który uruchamia  Ip Phone wm6voip.cab.
Wywalić przykładowe obrazki/tapety które są domyślnie wgrane, zwiększyło by to ilość pamięci.

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje,

Tylko co na to Ryrzy?

Pozdrawiam


Ps czy tylko Ryrzy robi modyfikację polskiego roma?
g500 > wizard > iphone 2g > i780 > htc touch > htc diamond > omnia > iphone 3g > Hero > HD2

*

Offline ryrzy

  • ***
  • 425
  • Płeć: Mężczyzna
    • MoDaCo
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1037 dnia: Styczeń 16, 2009, 13:46:44 »
Pytanie do Ryrzego pierwszego twórcy modyfikacji polskiego roma :)

Czy w nowym romie będzie poprawione:
-   Wysyłanie i odbieranie przez Bluetooth – teraz należy ręcznie modyfikować rejestr by przywrócić działanie BT.
-   Dodanie opcji w CommManager np. on/off – 3g, on/of – ip phone
-   Googlemaps działające z manilli2d
-   Ikona kuli ziemskiej w manilli nie uruchamia opery. /nic nie uruchamia/

Mógłbyś dograć do roma caba który uruchamia  Ip Phone wm6voip.cab.
Wywalić przykładowe obrazki/tapety które są domyślnie wgrane, zwiększyło by to ilość pamięci.

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje,

Tylko co na to Ryrzy?

Pozdrawiam


Ps czy tylko Ryrzy robi modyfikację polskiego roma?


Wiec tak... bluetooth juz dziala...
3g on/off hmm moze dodam jako skrypt morscript :) (sama aplikacja bedzie zainstalowana juz w romie takze mozna bedzie dowolne skrypty uzywac)
google maps dzialaja... i dodalem najnowsza wersje jaka jest dostepna ;)
ikona kuli ziemskiem poprawiona :)

oraz duuuzo duuuzo innych nowosci :) mysle ze bedzie Wam sie podobac :) premiera juz niedlugo... zostalo tylko kilka kosmetycznych zmian
Pozdro Ryrzy

*

Offline valdman

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1038 dnia: Styczeń 16, 2009, 14:02:51 »
a co z Ip Phone?
czy można by było uaktywnić obsługę voip?
która domyślnie jest zablokowana w Omnii
g500 > wizard > iphone 2g > i780 > htc touch > htc diamond > omnia > iphone 3g > Hero > HD2

*

Offline ryrzy

  • ***
  • 425
  • Płeć: Mężczyzna
    • MoDaCo
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1039 dnia: Styczeń 16, 2009, 14:16:44 »
voip raczej nie dodam
Pozdro Ryrzy

*

Offline cartman_77

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung OMNIA
  • Sprzęt: SAMSUNG OMNIA
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1040 dnia: Styczeń 16, 2009, 18:27:35 »
Cześć,
Mnie się marzy taki ROM tylko przygotowany na polskiej wersji
http://www.modaco.com/content/i9x0-omnia-rom-discussion/279282/new-clean-i900-rom/

pozdr,
cart

Samsung OMNIA

Początek:                   Obecenie:
PDA: SAHH5/SAHH5    CTWM6.5v3.1
TELEFON: XXHH3

*

Offline Phazi

  • 18
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1041 dnia: Styczeń 16, 2009, 21:23:19 »
Ja to właściwie tego:
Version DXHL2, LFI04 revision "d" (Jan-03-2009)
używam.
I cały czas jestem pod wrażeniem. Po dograniu kliku .cabów jest extra! Mimo, że po obcemu :)

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1042 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:09:27 »
Witam, wgralem sobie ostatnia ten romik :
SAHJ3/RYHL1  http://rapidshare.com/files/177978907/i900-HJ3_0135-HL1-HJ1.rar (odchudzony + manilla 2dPL +.Net3.5+ FlashLite3.1+HTCEmu0.3 mod by ryrzy)
Chodzi calkiem calkiem (dzieki ryrzy :) ) tylko mam 2 problemy. Podstawowy to dzialanie Manilii - zakladki music. Zaraz po wgraniu dzialala przez chwile, a teraz za kazdym razem gdy na nia najade zawiesza sie (pisze wyszkukiwanie i tyle) - cala manila. Mial ktos podobny problem? Narazie wylaczylem tego taba.
Druga sprawa to taka, że po zmianie w rejestrze, aby nie wyswietlal kontaktow sim wszystko dziala, ale do pierwszego soft restetu ;/ robilem total commanderem. To samo sie dzieje z ustawieniem klawiatury. Zawsze wraca do samsung keyboard.
Tak jak klawiatura jest do przezycia, to kontakty sim sa irytujace  :mad:
Dzieki z gory za jakas rade.

*

Offline milosz78

  • **
  • 244
  • Płeć: Mężczyzna
    • PRE SEARCH
  • Sprzęt: mpx200,SDA T-Mobile,HTCWizard,MIOA701,i900,OmniaW
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1043 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:25:16 »
Cześć,
Mnie się marzy taki ROM tylko przygotowany na polskiej wersji
http://www.modaco.com/content/i9x0-omnia-rom-discussion/279282/new-clean-i900-rom/
pozdr,
cart
Mi też marzy się coś takiego. Ale skoro nie ma polskich byłbym skłonny zainstalować angielski. Podpowiedzcie znów proszę czy mogę go wgrać na i900DXIA1/DZIA1 Phone: i900 DXL3, czyli ten który posiadam obecnie. Co prawda nie mam do niego zastrzeżeń (trochę mało wolnej pamięci) Spokojnie mogę go przy okazji polecić :) Ale sami wiecie że nowe Romy szybko się nudzą ;) Chodzi mi głównie o tą wersję telefonu. Może macie jakiegoś linka do tak przeczyszczonego ROMA instalowanego przez Grand Prix czyli bez radia?
pozdrawiam

*

Offline marjas

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1044 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:32:49 »
Każdy rom w wersi EXE można rozpakować programem " i900_EXEcutor" i wgrać za pomocą grand prixa pomijając wgrywanie modułu odpowiedzialnego za telefon

*

Offline cartman_77

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung OMNIA
  • Sprzęt: SAMSUNG OMNIA
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1045 dnia: Styczeń 17, 2009, 13:59:03 »
milosz78 ja zainstalowałem ten ROM z mojego linka. Na razzie widzę, że mam mega dużo pamięci i próbuę zebrać i zainstalować niezbędne aplikacja, aby urządzenie wyglądało i chodziło jak burza. Na razie testuję różne aplikacje. Mam lekkie skrzywienie po M2D i ciężko jest znaleźć coś alternatywnego. Pewnie koniec końców będę miał ten soft+M2DPL.
Z tego co zauważyłem to na tym sofcie bardzo ładnie śmiga net po wifi, gprs. Ładnie łąpią się ustawienia operatora i Omnia jest wyraźnie szybsza. Zobaczymy jak zainstaluję wszystko co mi jest potrzebne jak to będzie wyglądało.
Co do wgrywania. Ja nigdy(odpukać) nie miałem problemu z wgrywaniem softu. Kilka razy wgrywałem nowszy a i tak wracałem do starszego(i900_M2D03fix1_PaS08.exe). Dla mnie to perełka wśród softów, ale się starzeje powoli. :D
Zawsze wgrywam softy z exe'ków. Jakoś się nie mogę przestawić na GP.

Pozdr,
cart
Samsung OMNIA

Początek:                   Obecenie:
PDA: SAHH5/SAHH5    CTWM6.5v3.1
TELEFON: XXHH3

*

Offline milosz78

  • **
  • 244
  • Płeć: Mężczyzna
    • PRE SEARCH
  • Sprzęt: mpx200,SDA T-Mobile,HTCWizard,MIOA701,i900,OmniaW
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1046 dnia: Styczeń 17, 2009, 17:54:09 »
marjas dziękuję za podsunięcie "i900_EXEcutor", którego pewnie przeoczyłem gdzieś w dyskusji. (za dużo tego czytam)
Cartman dzięki za ocenę ROMu. Chyba się na niego skuszę. Rozważam jednak wgrywanie przez Grand Prix, bo jeszcze tak nie próbowałem ;) No i podobno mniejsze prawdopodobieństwo na uwalenie. Jak przychodzi do zmiany ROM-u to tęsknię za moim MIO A 701, w którym w zasadzie ryzyko było żadne.

Ja za M2D nie bardzo przepadam więc chyba zapodam SPBMobile Shell, którego polubiłem i może zakupię.
pozdrawiam

<EDIT> po kilku chwilach ... ;)

No to poszło. Za pomocą GP. :)  Wgrywałem bez radia dla pewności.
Teraz w końcu wiem, że moja Omnia potrafi być szybsza niż  Wizard :-)
Naprawdę ślicznie okrojona wersja. Ciekaw jestem jak będzie trzymała bateria. Jeśli chodzi o wolną pamięć to nawet o takiej ilości nie marzyłem.
pozdrawiam

<EDIT> ... po krótkich 2 - dniowych testach. Dla wszystkich,którzy lubią dostosować ROM pod siebie i nie lubią samsungowych dodatków - widżetów, menu itp. polecam instalację tego ROM-u http://www.modaco.com/content/i9x0-omnia-rom-discussion/279282/new-clean-i900-rom/ . Po pierwszych testach ogromna ilość wolnej pamięci, którą można wykorzystać tak jak ma się ochotę, dobrze trzymająca bateria. ROM jest szybki jak błyskawica a do tego nie zauważyłem do tej pory żadnych kłopotów ze stabilnością. Jedynie konfiguracja GPRS (plus) mnie na chwilę wkurzyła, ale przypomniałem sobie, że gdzieś czytałem, że wystarczy ustawić najpierw operatora na ere a potem na swojego i wszystko śmiga aż miło.
pozdrawiam.

Dokładam screena z ilością pamięci po zainstalowaniu Opery i SPB Mobile Shell
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2009, 20:41:56 wysłana przez milosz78 »

*

Offline cartman_77

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung OMNIA
  • Sprzęt: SAMSUNG OMNIA
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1047 dnia: Styczeń 17, 2009, 22:09:12 »
milosz78 gratulacje za zmianę.
Wiesz co jest najfajniejsze. Po dołożeniu M2DPL+ moich programów mam nadal 120Mb wolnej pamięci urządzenia. W tym sofcie brakuje mi jednak usuniętej aplikacji Internet Sharing. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć poprawnie działającej. Jak ktoś umie wyciągnąć ją z Omni w postaci pliku cab będę wdzięczny.

Pozdr,
cart
Samsung OMNIA

Początek:                   Obecenie:
PDA: SAHH5/SAHH5    CTWM6.5v3.1
TELEFON: XXHH3

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1048 dnia: Styczeń 18, 2009, 08:48:35 »
Ryży czy w ostatniej wersji twojego romu problem z bluetooth został rozwiązany. Jeżeli nie czy możesz podać jak edytować rejestr co by to naprawić

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #1049 dnia: Styczeń 18, 2009, 11:02:25 »
(...) oraz duuuzo duuuzo innych nowosci :) mysle ze bedzie Wam sie podobac :) premiera juz niedlugo... zostalo tylko kilka kosmetycznych zmian

No... to czekam niecierpliwie. Obecny rom, mimo, że nie jest wolny od wad (które tu zgłaszają użytkownicy) mi leży bardzo! a mam go już jakiś czas
rozumiem, że manilka z nowym skinem na pokładzie?
daj jakiś zrzut na rozbudzenie apetytu  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 11:08:13 wysłana przez jachraniak »