Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411310 Wyświetleń

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline gatar

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 16, 2008, 12:28:50 »
Witam.
Swego czasu (jakiś miesiąc temu prowadziłem dość "ożywioną" korespondencje elektroniczną z Samsungiem Polska na temat
upgradu softu. Pan Królak mi "odpisywał". Mam wrażenie, że to jednak robił jakiś automat. Dlaczego : oto próbka takiej korespondencji:
Ja-"Witam.
Na stronie www.samsungmobile.com jest jakieś oprogramowanie (językowe ?) do Omni.
Nic nie ma na jego temat napisane. Jest instrukcja (z niewyraźną
grafiką), nie w języku polskim. Gdzie można wykonać upgrade softu ?
poprawcie swoje podejście do klienta.
pozdrawiam"
Samsung- "Szanowny Kliencie
------------
Aktualizację softu może przeprowadzić lokalny serwis autoryzowany.
W przypadku aktualizacji "na życzenie" klienta,
proces ten będzie odpłatny.
Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem"

I w podobnym tonie kilka innych odpowiedzi.
Po którymś z e-maili ze strony Samsunga Mobile Polska zniknął ów soft ... i po kłopocie. :mad:
Może jednak coś się zmieni.

--------------------
pozdrawiam
Gatar

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 16, 2008, 12:43:20 »
kayin byl caly wątek o tym klopocie.. w zaleznosci jak otworzysz liste to bedzie wyswietlalo albo po alfabecie albo po tagach... 
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline kayin

  • 35
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 16, 2008, 13:28:00 »
W tym wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=114466.msg806247#msg806247 niestety nie jest ten problem rozwiązany. Pytam bo może nowy soft zmienił coś w TouchPlayerze

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 16, 2008, 16:41:36 »
niestety wydaje mi sie ze to juz nie kwestia softu, touch player pewnie zostaje przenoszony z jedenj wersji romu na druga wiec bedzie czytal pliki tak jak to robi teraz...
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline Jerzyna

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 16, 2008, 21:07:00 »
Witam.
Swego czasu (jakiś miesiąc temu prowadziłem dość "ożywioną" korespondencje elektroniczną z Samsungiem Polska na temat
upgradu softu. Pan Królak mi "odpisywał". Mam wrażenie, że to jednak robił jakiś automat. Dlaczego : oto próbka takiej korespondencji:
Ja-"Witam.
Na stronie www.samsungmobile.com jest jakieś oprogramowanie (językowe ?) do Omni.
Nic nie ma na jego temat napisane. Jest instrukcja (z niewyraźną
grafiką), nie w języku polskim. Gdzie można wykonać upgrade softu ?
poprawcie swoje podejście do klienta.
pozdrawiam"
Samsung- "Szanowny Kliencie
------------
Aktualizację softu może przeprowadzić lokalny serwis autoryzowany.
W przypadku aktualizacji "na życzenie" klienta,
proces ten będzie odpłatny.
Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem"

I w podobnym tonie kilka innych odpowiedzi.
Po którymś z e-maili ze strony Samsunga Mobile Polska zniknął ów soft ... i po kłopocie. :mad:
Może jednak coś się zmieni.


Czyli mam rozumieć, ża autoryzowany serwis Samsunga wgra mi najnowszy soft (SAHJ3) do Omni na $ (nawet jeżeli mam aparat z Orange)?
Czy ktoś z was zna może cenę takiej usługi (bo może być opłacalna na tle ryzyka uszkodzenia aparatu podczas domowego wgrywania)?
Historia:AlcatelPocket>EricssonT18s>Moto.T191>N6510>N3510i>N6100>N7650>Moto.E365>N3310>
SET610>N6310i>N3650>NecE616v>N6650>N6020>SEk700i>N6670>Moto.V3>N6230i>Moto.E1>
Samsu.D600E>SEk600i>Nn70>N6233>SEk750i>N6300>ASUSP535>SEk510i>Ne50>S-i900>S-i8000

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 16, 2008, 22:41:42 »
niestety wydaje mi sie ze to juz nie kwestia softu, touch player pewnie zostaje przenoszony z jedenj wersji romu na druga wiec bedzie czytal pliki tak jak to robi teraz...
nie został przeniesiony. aktualnie używam najnowszego romu i przy sortowaniu muzyki wg albumów okładki przerzuca się na boki<lewo,prawo coś ala iphone> a we wcześniejszej wersji jaka miałem (nie pamiętam dokładnie chyba hh5) było przerzucanie pionowe.

pzdr

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 16, 2008, 23:26:40 »
aha wiec moze nieco poprawiaja jego dzialanie ale ja zaczynalem od sahh6 i tam juz normalnie w boki bylo przewijanie
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 17, 2008, 18:56:18 »
ja miałem pytanie do Samsunga i przy okazji zadałem pytanie o te aktualizacje softu. Oto odpowiedź:
Cytuj
Odnosnie aktualizacji oprogramowania to w
momencie gdy telefon jest sprawny i nie wykazuje wad i usterek
aktualizacja jest usluga odplatna.

Na pytanie czy planują wprowadzić te aktualizacje odpowiedź brzmiała:
Cytuj
Nie posiadamy informacji na ten temat

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 17, 2008, 19:14:45 »
a ja z fonem mam problemy bo mi bateria nie trzymie, czułośc ekranu dotykowego jest kiepska, tel sie zawiesza ,jakość rozmów kiepska bo ciagle jakiś szum słysze poprostu katastrofa...Dzisiaj sobie zadzwoniłem do serwisu samsunga żeby sie spytać jak stoi sprawa z wgraniem nowego romu (co niby ma poprawic te usterki) to Pan z serwisu mi powiedział że moge im tel wysłac i poczekać koło 2 tygodni na zwrot....no ale mi sie nie chce tyle czekać i jade jutro do nich do serwisu i w ciągu godziny mi to zrobią bo mi powiedział że wgrywanie Romu trwa 1h wiec sie dziwie jak  inni użutkowiny tego fotum wgrywają romy w 5 min?? ja tam wole jechać do serwisu aby mi to na miejscu zrobili i zapłacić te 40 zł na benzyne niż samemu sie bawić i płyte spalić..i jeszcze jedno, wgrywanie romu ( jeśli ktoś ma tel na abonament wziety) jest bezpłatne wystarczy tylko w serwisie pokazać podbitą karte gwarancyjną lub fakture lub paragon zakupu...Ci ci nie mają fona na abonament i chca nowy rom wgrac to niestety trzeba za to zapłacić...mam nadzieje ze rozwiałem wasze wszelkie wątpliwości i powiem jedno: Nie bawcie sie sami w wgrywanie Romów bo to niepewna operacja a szkoda zeby telefonik sie zrypał ,lepiej jechać na serwis a dla tych co sobie wgrywają romy to Życzę Powodzenia ,aby wszystko poszło OK!!!



                                                                  Pozdrawiam

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 17, 2008, 20:03:31 »
a ja z fonem mam problemy bo mi bateria nie trzymie, czułośc ekranu dotykowego jest kiepska, tel sie zawiesza ,jakość rozmów kiepska bo ciagle jakiś szum słysze poprostu katastrofa...Dzisiaj sobie zadzwoniłem do serwisu samsunga żeby sie spytać jak stoi sprawa z wgraniem nowego romu (co niby ma poprawic te usterki) to Pan z serwisu mi powiedział że moge im tel wysłac i poczekać koło 2 tygodni na zwrot....no ale mi sie nie chce tyle czekać i jade jutro do nich do serwisu i w ciągu godziny mi to zrobią bo mi powiedział że wgrywanie Romu trwa 1h wiec sie dziwie jak  inni użutkowiny tego fotum wgrywają romy w 5 min?? ja tam wole jechać do serwisu aby mi to na miejscu zrobili i zapłacić te 40 zł na benzyne niż samemu sie bawić i płyte spalić..i jeszcze jedno, wgrywanie romu ( jeśli ktoś ma tel na abonament wziety) jest bezpłatne wystarczy tylko w serwisie pokazać podbitą karte gwarancyjną lub fakture lub paragon zakupu...Ci ci nie mają fona na abonament i chca nowy rom wgrac to niestety trzeba za to zapłacić...mam nadzieje ze rozwiałem wasze wszelkie wątpliwości i powiem jedno: Nie bawcie sie sami w wgrywanie Romów bo to niepewna operacja a szkoda zeby telefonik sie zrypał ,lepiej jechać na serwis a dla tych co sobie wgrywają romy to Życzę Powodzenia ,aby wszystko poszło OK!!!



                                                                  Pozdrawiam
godzine to trwa bo w serwisie nawet jak coś jest od ręki to i tak musi swoje wyczekać. Wątpię żeby serwisant rzucał robotę i brał się za wgranie softu gdy to może zrobić w tak zwanym międzyczasie. ma spokój, nikt nie czeka w serwisie i marudzi że długo.
wiem coś o tym pracowałem w serwisie co prawda nie tel. ale serwis się rządzi swoimi sprawami.
pzdr

ps. aktualnie jaki masz rom?
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 20:07:52 wysłana przez opczons »

*

Offline Reniu

  • 39
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 17, 2008, 20:05:29 »
a ja z fonem mam problemy bo mi bateria nie trzymie, czułośc ekranu dotykowego jest kiepska, tel sie zawiesza ,jakość rozmów kiepska bo ciagle jakiś szum słysze poprostu katastrofa...Dzisiaj sobie zadzwoniłem do serwisu samsunga żeby sie spytać jak stoi sprawa z wgraniem nowego romu (co niby ma poprawic te usterki) to Pan z serwisu mi powiedział że moge im tel wysłac i poczekać koło 2 tygodni na zwrot....no ale mi sie nie chce tyle czekać i jade jutro do nich do serwisu i w ciągu godziny mi to zrobią bo mi powiedział że wgrywanie Romu trwa 1h wiec sie dziwie jak  inni użutkowiny tego fotum wgrywają romy w 5 min?? ja tam wole jechać do serwisu aby mi to na miejscu zrobili i zapłacić te 40 zł na benzyne niż samemu sie bawić i płyte spalić..i jeszcze jedno, wgrywanie romu ( jeśli ktoś ma tel na abonament wziety) jest bezpłatne wystarczy tylko w serwisie pokazać podbitą karte gwarancyjną lub fakture lub paragon zakupu...Ci ci nie mają fona na abonament i chca nowy rom wgrac to niestety trzeba za to zapłacić...mam nadzieje ze rozwiałem wasze wszelkie wątpliwości i powiem jedno: Nie bawcie sie sami w wgrywanie Romów bo to niepewna operacja a szkoda zeby telefonik sie zrypał ,lepiej jechać na serwis a dla tych co sobie wgrywają romy to Życzę Powodzenia ,aby wszystko poszło OK!!!

Jakos ja zadnych problemow nie mialem a juz wgralem 3 razy nowy rom i nigdy ani sie nic nie zrypalo ani nie spalilo... co do baterii to fakt na pierwszym romie jaki mialem wgrany to  byla lipa... czulosc byla lipna... tak czy siak polecam M2D03fix... a zakladam ze takiego Ci nie wgraja w serwisie bo to custom... a jest o nieeeeboooo lepszy niz ktorykolwiek z tych polskich szitow... nie wiesza sie (jesli juz zamotam to rzadko kiedy), jest o wiele szybszy. Co do rozmow nigdy nie mialem takich problemow o jakich mowisz... Pozdrawiam

                                                                  Pozdrawiam

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 17, 2008, 20:31:32 »
a ja z fonem mam problemy bo mi bateria nie trzymie, czułośc ekranu dotykowego jest kiepska, tel sie zawiesza ,jakość rozmów kiepska bo ciagle jakiś szum słysze poprostu katastrofa...Dzisiaj sobie zadzwoniłem do serwisu samsunga żeby sie spytać jak stoi sprawa z wgraniem nowego romu (co niby ma poprawic te usterki) to Pan z serwisu mi powiedział że moge im tel wysłac i poczekać koło 2 tygodni na zwrot....no ale mi sie nie chce tyle czekać i jade jutro do nich do serwisu i w ciągu godziny mi to zrobią bo mi powiedział że wgrywanie Romu trwa 1h wiec sie dziwie jak  inni użutkowiny tego fotum wgrywają romy w 5 min?? ja tam wole jechać do serwisu aby mi to na miejscu zrobili i zapłacić te 40 zł na benzyne niż samemu sie bawić i płyte spalić..i jeszcze jedno, wgrywanie romu ( jeśli ktoś ma tel na abonament wziety) jest bezpłatne wystarczy tylko w serwisie pokazać podbitą karte gwarancyjną lub fakture lub paragon zakupu...Ci ci nie mają fona na abonament i chca nowy rom wgrac to niestety trzeba za to zapłacić...mam nadzieje ze rozwiałem wasze wszelkie wątpliwości i powiem jedno: Nie bawcie sie sami w wgrywanie Romów bo to niepewna operacja a szkoda zeby telefonik sie zrypał ,lepiej jechać na serwis a dla tych co sobie wgrywają romy to Życzę Powodzenia ,aby wszystko poszło OK!!!



                                                                  Pozdrawiam
godzine to trwa bo w serwisie nawet jak coś jest od ręki to i tak musi swoje wyczekać. Wątpię żeby serwisant rzucał robotę i brał się za wgranie softu gdy to może zrobić w tak zwanym międzyczasie. ma spokój, nikt nie czeka w serwisie i marudzi że długo.
wiem coś o tym pracowałem w serwisie co prawda nie tel. ale serwis się rządzi swoimi sprawami.
pzdr

ps. aktualnie jaki masz rom?

PDA: i900SAHH7/CXHH7
tELEFON: i900XXHH9

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #642 dnia: Listopad 17, 2008, 20:46:28 »

PDA: i900SAHH7/CXHH7
tELEFON: i900XXHH9

hmm dziwne, ja miałem SAHH5 i nic z tych rzeczy nie występowało. bateria trzymała 3 dni, wszystko ładnie śmigało. może rzeczywiście go oddaj na serwis, niech Ci wgrają softa nowego a jak nie pomoże to coś może być fonik zepsuty.albo wystarczy soft reseta zrobić?próbowałeś?

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #643 dnia: Listopad 17, 2008, 20:58:38 »
no to lux teraz bede smigal do serwisu i zmienial softy co  3 dni :D
ja tam nie mowie ze sie nie da zepsuc fona bo m i za 4 razem umarl ale i tak bede wgrywal sobie sam bo trwa to 5 min a nie caly dzien proszenia sie o wgranie nowego roma, ale dzieki za cynk ze w abo mozna za free zmieniac :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #644 dnia: Listopad 17, 2008, 20:59:31 »

PDA: i900SAHH7/CXHH7
tELEFON: i900XXHH9

hmm dziwne, ja miałem SAHH5 i nic z tych rzeczy nie występowało. bateria trzymała 3 dni, wszystko ładnie śmigało. może rzeczywiście go oddaj na serwis, niech Ci wgrają softa nowego a jak nie pomoże to coś może być fonik zepsuty.albo wystarczy soft reseta zrobić?próbowałeś?


NIE PRÓBOWAŁEM ,TEN TEL OD POCZĄTKU JAKOŚ TAK DZIWNIE CHODZI WIEC NIECH MI GO ZROBIĄ ALE NIESTETY JA DO NICH MAM AŻ 50km :P

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 17, 2008, 21:13:06 »
 dlatego moim zdaniem powinienes zaryzykowac  i sam wgrac rom, ryzyko nie jest az takie duze bo jak uwalisz to i tak ci to za free zrobia fakt faktem ze poczekasz z 2 tygodnie...   decyzja nalezy do ciebie
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline radek007

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGS I9000 5.5 Dark Knight ROM
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #646 dnia: Listopad 17, 2008, 21:18:21 »
Witam

Nie dawajcie się naciągać na żadną kasę za wgrywanie softu,jeśli bateria nie trzyma aparat robi kiepskie zdjęcia nie działa geotagging itd ,są to wady wynikające z błędów i niedoskonałości softu(wady producenta sprzętu) ,błędów które zostały poprawione w nowszych wersjach a co za tym idzie muszą być usuwane bezpłatnie w ramach gwarancji .Jeszcze raz apeluję do wszystkich wysyłajcie maile do samsunga z pytaniem o udostępnienie ROM-u poprzez witrynę Samsung Mobile polska
Pozdrowienia
R

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #647 dnia: Listopad 17, 2008, 22:34:10 »
dlatego moim zdaniem powinienes zaryzykowac  i sam wgrac rom, ryzyko nie jest az takie duze bo jak uwalisz to i tak ci to za free zrobia fakt faktem ze poczekasz z 2 tygodnie...   decyzja nalezy do ciebie

tylko ze serwis za  free płyty głównej nie wymienia...a nie chciałbyś wiedzieć ile to kosztuje..

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #648 dnia: Listopad 18, 2008, 00:01:02 »
nie chcial bym wiedziec i mam nadzieje ze sie nie dowiem a poki co moja omnia wlasnie jest w serwisie i czekam  az naprawia wiec jak bede znal szczegoly to opowiem co i jak, nie wlaczyla sie po flashowaniu pomimo iz program zakonczyl sie powodzeniem ...  juz kilku osobom wymienili plyte za free wiec dlazcego mi nie maja wymienic lub tobie ?

a co do brakow w sofcie to wina producenta softu a nie urzadzenia jest w gwarancji ze za soft nie odpowiada producent urzadzenia tylko softu i nie wiem jak to wyglada od strony prawnej czy musza wgrac czy nie musza.... dobry obyczaj nakazuje pomagac klientom bo klient nasz(ich) pan :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline radek007

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGS I9000 5.5 Dark Knight ROM
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #649 dnia: Listopad 18, 2008, 14:40:49 »
nie chcial bym wiedziec i mam nadzieje ze sie nie dowiem a poki co moja omnia wlasnie jest w serwisie i czekam  az naprawia wiec jak bede znal szczegoly to opowiem co i jak, nie wlaczyla sie po flashowaniu pomimo iz program zakonczyl sie powodzeniem ...  juz kilku osobom wymienili plyte za free wiec dlazcego mi nie maja wymienic lub tobie ?

a co do brakow w sofcie to wina producenta softu a nie urzadzenia jest w gwarancji ze za soft nie odpowiada producent urzadzenia tylko softu i nie wiem jak to wyglada od strony prawnej czy musza wgrac czy nie musza.... dobry obyczaj nakazuje pomagac klientom bo klient nasz(ich) pan :)

W tym przypadku producentem softu i urządzenia jest samsung ,soft to obsugi aparatu ,zdjęć Divx-a ,muzy anawet samsung keyboard jest dzieckiem Samsunga i działa  na systemie Windows Mobile dodanie gry w kostki czy tez (może) w pzyszłosci czytnika wizytówek zależy od Firmy Samsung a nie Microsoft ,Aktualizując ROM robisz update softu a nie Windows mobile w przeciwnym wypadku aktualizacje powinny być dostępne ze strony Microsoftu a tak nie jest ,Niech ktos mnie porawi jeżeli się mylę
Pozdrawiam
R

*

Offline paulluck

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #650 dnia: Listopad 18, 2008, 14:55:27 »
Witam z sąsiedniego forum, mam potrzebę zmiany języka w Samsungu  z Ery, potrzebny mi najnowszy ANGIELSKI rom, najlepiej taki fabryczny.
Będzie problem z wgraniem tego do Omni z Ery?

Pozdrawiam
Paweł
HTC One X

*

Offline MaŁy_RaDeK

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
    • Forum Avensis
  • Sprzęt: SGS2 ICS
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #651 dnia: Listopad 18, 2008, 15:00:35 »
Jakbyś poczytał dwa pierwsze wątki w tym dziale, to byś wiedział...  :mad:

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #652 dnia: Listopad 18, 2008, 17:42:25 »
tak jest

problemu nie bedzie.. chyba ze cos pojdzie nie tak ale kazda zmiana romu niesie ze soba ryzyko
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline paulluck

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #653 dnia: Listopad 18, 2008, 21:16:51 »
Działa, poradziłem sobie bez problemu.
HTC One X

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #654 dnia: Listopad 19, 2008, 01:12:46 »
Witam serdecznie Panie i Panowie :)
Tydzien temu nabylem Omnie w Anglii, czytalem Wasze posty i zastanawia mnie jedno z jakiego kraju pochodzi moj soft :
PDA:i900XXHHD/ACHH3
PHONE:i900BUHH2
nie pasuje do tego co pisaliscie o sofcie angielskim a telefon nabyty w vodafone uk :S,to ze jest to jakas starsza wersia juz sam wywnioskowalem z watku;)no i kolejna rzecz dlaczego w polskiej wersii romow (nawet duzo nowszej od mojej) nie ma aplikacji smart reader(identyfikator wizytowek)...skoro nawet w moim sofcie sie on znajduje,czy ktos moze mi odpowiedziec jak to jest  z tym divX-em trzeba rejestrowac go do poprawnego dzialania??? czy filmy w formacie .avi beda dzialaly poprawnie??i czy wystarczy je wrzucic przez usb na omnie??jesli tak to do jakiego folderu??
z gory dziekuje za odpowiedzi;) sorry jesli moj post jest lekko nie na temat;) i dzieki za wyrozumialosc od razu mowie ze niestety nie jestem obeznany w tematyce, taki szary uzytkownik ze mnie;)
pozdro

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 19, 2008, 08:10:58 »
Witam serdecznie Panie i Panowie :)
Tydzien temu nabylem Omnie w Anglii, czytalem Wasze posty i zastanawia mnie jedno z jakiego kraju pochodzi moj soft :
PDA:i900XXHHD/ACHH3
PHONE:i900BUHH2
nie pasuje do tego co pisaliscie o sofcie angielskim a telefon nabyty w vodafone uk :S,to ze jest to jakas starsza wersia juz sam wywnioskowalem z watku;)no i kolejna rzecz dlaczego w polskiej wersii romow (nawet duzo nowszej od mojej) nie ma aplikacji smart reader(identyfikator wizytowek)...skoro nawet w moim sofcie sie on znajduje,czy ktos moze mi odpowiedziec jak to jest  z tym divX-em trzeba rejestrowac go do poprawnego dzialania??? czy filmy w formacie .avi beda dzialaly poprawnie??i czy wystarczy je wrzucic przez usb na omnie??jesli tak to do jakiego folderu??
z gory dziekuje za odpowiedzi;) sorry jesli moj post jest lekko nie na temat;) i dzieki za wyrozumialosc od razu mowie ze niestety nie jestem obeznany w tematyce, taki szary uzytkownik ze mnie;)
pozdro

chyba jednak nie czytales dosc dokladnie masz XX czyli:
XX - Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom
nie trzeba rejestrowac, odtwarza, wrzucacsz do dowolnego katalog, a smart readera nie ma bo nie zaaplikowali rozpoznawania polskich czcionek więc do polskiego softu tego nie dodaja

i nie zasmiecaj watku pytaniami na ktore na tym forum jesli poszukasz to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 19, 2008, 13:20:50 »
Dzisiaj dzwoniłem kolejny raz do samsunga i nareszcie sie dowiedziałem ze opcja zassania najnowszego romu z ich stronki bedzie dostepna juz za około miesiąc czasu:D no i git:] oczywiście z polskiej stronki w polskiej wersji językowej

*

Offline tomek.jaworski

  • **
  • 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGH-i900 Omnia SAHJ3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #657 dnia: Listopad 19, 2008, 14:53:47 »
Dzisiaj dzwoniłem kolejny raz do samsunga i nareszcie sie dowiedziałem ze opcja zassania najnowszego romu z ich stronki bedzie dostepna juz za około miesiąc czasu:D no i git:] oczywiście z polskiej stronki w polskiej wersji językowej
Widać jakiś postęp  :ok:
Mam nadzieję, że termin będzie dotrzymany no i najważniejsze, żeby aktualizacje pojawiały się na bieżąco :) bez opóźnień.

[P O M Ó Ż  K L I K A J Ą C ! ! !]

Piszę poprawnie po polsku.

*

Offline Rynkov

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #658 dnia: Listopad 19, 2008, 17:58:22 »
Na pda.pl podali ze jest juz nowy ROM do OMNI o oznaczeniu J1.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #659 dnia: Listopad 19, 2008, 19:05:59 »
Nowy ROM to J3  PL
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2008, 18:30:49 wysłana przez sylwekkid »