Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411384 Wyświetleń

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline lavo

  • 26
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 14, 2008, 23:11:24 »
Witam, przed chwilą wgrałem ten soft z laptopa, windoza XP, USB1,1 i śmiga. :ok:,. Profilaktycznie przed instalacją wyłączyłem wszystkie programy dzialające w tle (GG, Skype) i pomyślalem, że antywirus też może przeszkadzać więc out. Jestem z siebie zadowolony.
PS.
latareczki nie ma :|

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 14, 2008, 23:21:20 »
ktory soft bo sahj1 ma latareczke  tak jak sahh6 mial :)

u mnie takze wykrylo przy port open retry 09 i smiga jak nalezy :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline lavo

  • 26
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 14, 2008, 23:37:38 »
Jestem początkującym i dokladnie ten soft wgralem sahj1 i latarki niet. Zresztą najbardziej mi zależy na dluższym casie dzialania bo przy 10 rozmowach trzymala ok. 30 godzin. Może teraz będzie lepiej.

Napisane: Październik 14, 2008, 23:34:15
Miałem SAHH6 i nie było tam latarki  (z plusa)

*

Offline potargany

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 15, 2008, 01:09:00 »
aktualizowałem omnie

oto komunikaty

PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
Please Press Start Button if You want to download image now...
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
Step 1. Eboot image Downloading
Downloading EBOOT...
EBOOT image downloaded.
PDA Reboot to download Eboot twice!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA mihee 1!
PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
Step 1. Eboot image Downloading
Downloading EBOOT...
EBOOT image downloaded.
Step 2. PDA image Downloading
Downloading PDA region #1(DISKIMAGE)...
PDA Image Length : 120083607
PDA image downloaded.
Step 3. Customer image Downloading
Downloading CSC...
GetSize : 2959360
CSC finished.
Step 4. Phone image Downloading
Downloading PHONE...
Switch USB to Phone Success...
 Port Open retry (25)
  Port Open retry (24)
  Port Open retry (23)
  Port Open retry (22)
  Port Open retry (21)
  Port Open retry (20)
  Port Open retry (19)
  Port Open retry (18)
  Port Open retry (17)
  Port Open retry (16)
  Port Open retry (15)
  Port Open retry (14)
  Port Open retry (13)
  Port Open retry (12)
  Port Open retry (11)
  Port Open retry (10)
  Port Open retry (9)
 PHONE finished!


a teraz mam czerwona diodę - i nic sie nie dzieje ;/ ile zażyczy serwis za naprawę ?  / ratowanie zbrickowanej nie pomogło
GŁUPICH NIE SIEJĄ - SAMI SIĘ RODZĄ..

*

Offline jeeep

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 16GB
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 15, 2008, 07:41:47 »
Jaki na dzień dzisiejszy jest najnowszy Rom a jaki najlepszy.. :evil: :grin:

*

Offline turzol

  • **
  • 149
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 15, 2008, 09:36:00 »
Jaki na dzień dzisiejszy jest najnowszy Rom a jaki najlepszy.. :evil: :grin:

i900SAHJ1 to najnowsze wydanie z 5 października
http://www.cangagsm.com/samsung/support/i.html

A jaki najlepszy - trzeba samemu potestować :)
i900DXIA2 by Taril

*

Offline potargany

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 15, 2008, 12:17:09 »
to jak orientuje się ktoś :>
Komp w tej chwili nie widzi telefonu
Czerwona dioda zapala się jak włączam telefon i tak już zostaje

Serwis SAMSUNGA w POZNANIU znajduję się Za Bramką tak ?
GŁUPICH NIE SIEJĄ - SAMI SIĘ RODZĄ..

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 15, 2008, 13:12:34 »
to jak orientuje się ktoś :>
Komp w tej chwili nie widzi telefonu
Czerwona dioda zapala się jak włączam telefon i tak już zostaje

Serwis SAMSUNGA w POZNANIU znajduję się Za Bramką tak ?

A telefon nie robi sie cieply nad bateria (tam gidzie się wkłada karty) ?

Moja miała tak samo i od poniedziałku (od 10) leży w serwisie.
Najpierw był status że przyjęta ale po 12:00 zmienił się na "w trakcie testowania" a dzisiaj rano status zmienił się - i tu mnie to niepokoi - "oczekuje na dostarczenie części zamiennych".
Wywnioskować można tylko że aktualizacja uszkodziła jakąś część w mojej Omni :mad:

Coraz bardziej chyba są nikłe szanse na naprawę gratisową / gwarancyjną.

Telefon oddałem do CCS w Wawie.

*

Offline andrewdajdo

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG i9000 Galaxy S
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 15, 2008, 13:21:02 »
prawdopodobnie stało się to http://smartmobile.pl/samsung-omnia-usmazyla-sie-plyta-glowna wiec przykro mi  :S
<<== Android 2.1==>>

*

Offline scarab

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 15, 2008, 13:49:33 »
to jak orientuje się ktoś :>
Komp w tej chwili nie widzi telefonu
Czerwona dioda zapala się jak włączam telefon i tak już zostaje

Serwis SAMSUNGA w POZNANIU znajduję się Za Bramką tak ?

A telefon nie robi sie cieply nad bateria (tam gidzie się wkłada karty) ?

Moja miała tak samo i od poniedziałku (od 10) leży w serwisie.
Najpierw był status że przyjęta ale po 12:00 zmienił się na "w trakcie testowania" a dzisiaj rano status zmienił się - i tu mnie to niepokoi - "oczekuje na dostarczenie części zamiennych".
Wywnioskować można tylko że aktualizacja uszkodziła jakąś część w mojej Omni :mad:

Coraz bardziej chyba są nikłe szanse na naprawę gratisową / gwarancyjną.

Telefon oddałem do CCS w Wawie.

A dlaczego wnioskujesz, że naprawa nie będzie w ramach gwarancji?
Pytam bo jestem w takiej samej sytuacji, tzn. update zakończył sie bez błędów - logi takie same jak potargany ale Omnia już nie wstała, tylko czerwona dioda na przycisku on/off.
Napisane: Październik 15, 2008, 13:43:21
prawdopodobnie stało się to http://smartmobile.pl/samsung-omnia-usmazyla-sie-plyta-glowna wiec przykro mi  :S
To jest chyba trochę inny przypadek, bo, cytuję:
"Nagle jednak pojawił się error. Na ekranie Omnii wyświetlił się splash i tak już zostało. "
"Po podłączeniu do komputera Windows XP rozpoczął poszukiwanie sterownika MONAHANS, nieosiągalnego w żaden sposób.
potargany nie miał takich objawów (ja również), wg jego logów aktualizacja się powiodła.

*

Offline darcioKR

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: samsung OMNIA i900  M2D03
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 15, 2008, 18:48:28 »
PS.
latareczki nie ma :|

Jest latareczka, zmień sobie nakładę tuday  start>ustawienia>dzisiaj>elementy>samsung Tuday 2 a resztę odznacz. Nad zegarem są ustawienia klikasz raz pokaże się kratka do włączania różnych opcji i drugi raz tak aby kłódka przy napisie ustawienia się otwarła. potem już tylko latarkę dotykasz i świeci.

Wrażenia z nowego ROM  :ok: :ok: :ok: :ok: używam już 24 godziny (kilka rozmów) bateria nadal 100%. jak na razie REWELA.
PDA: i900SAHJ1/SAHJ1 TELEFON: i900XXHI4      PLUS GSM -> M2D01 -> SAHJ1 -> SAHJ3 -> M2D03
Compaq AREO 1550 ->HP iPAQ 3950>rx3715 -> iPhone -> iPhone 3g -> OMNIA

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 15, 2008, 19:53:50 »
a wiec tak jesli chcesz latarke odpalic przytrzymujac przycisk + czyli ten z boku obok przycisku aparatu to wejdz w ustawienia > przyciski i przejdz do ostatnieej zakladki " lampa blyskowa" ... tam se ustaw ze chcesz wlaczac latarke po przytrzymaniu guzika  + i ustaw ile ma swiecic znaczy czas jak dlugo ma swiecic


kurde mialem identyczny log jak ty ale telefon dziala.. czekalem po ukonczeniu do oporu az odpalil .. kilka razy sie resetowal az ruszyl.. nie odpinalem go od usb odrazu... dopiero jak sie wlaczyl na dobre...


spostzrezenie numer 1..   w zakladce polaczenia w ustawieniach pojawilo sie  " ustawienia operatora" nie byl otego w brandzie plusa albo bylo pod inna nazwa :)

spostrzezenie 2...

tak jakby wifi lepeij lapie zasieg... ale to moze tylko zludzenie  ale dziala naprawde ok


spostrzezenie 3..
bateria ma 50 % od wczoraj od uplołdu a dzis naprawde kilka chwil nagrywealem na kamere kilka fot kilka rozmow  i jakies 30 min. na wifi... cieszy mnie to bo chyba naprawde lepiej trzyma na sahj1 niz na sahh6 :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline darcioKR

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: samsung OMNIA i900  M2D03
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 15, 2008, 20:15:56 »
proponuje założyć odrębny wątek z błędami ROM SAHJ1.  - sam nie mogę bo nowy tu jestem  :(

1. w połączeniach nie zlicza ilości nieodebranych lub wybranych połączeń od 1 kontaktu z tego samego nr tel.
    - zadzwoniłem do siebie z innego tel i zamiast jednej pozycji z (5) nieodebranych mam pięć razy wpis - bezsens :-|

2. numer którego nie mam w kontaktach dodaje po zakończonej rozmowie do kontaktów, ładuje opis itd. ale w historii połączeń pozostaje dalej jako tylko nr bez opisu (same cyferki, zamiast "kowalski") - lipa  :S

3. przed zmianą korzystałem z iContact i wszystko było ok po zmianie ten sam program do kontaktów wykazuje błędy, np: do nie w pisanych nr (kontaktów) dokleja dowolne opisy (nazwiska) osób ze zbioru.  :mad:

4. zauważyłem mniej płynną pracę grafiki: przewijanie, zmiana ekranów pomiędzy programami, itd.
PDA: i900SAHJ1/SAHJ1 TELEFON: i900XXHI4      PLUS GSM -> M2D01 -> SAHJ1 -> SAHJ3 -> M2D03
Compaq AREO 1550 ->HP iPAQ 3950>rx3715 -> iPhone -> iPhone 3g -> OMNIA

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 15, 2008, 20:18:37 »
proponuje założyć odrębny wątek z błędami ROM SAHJ1.  - sam nie mogę bo nowy tu jestem  :(
Po co drugi? Już jeden taki istnieje: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=111783.0
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline potargany

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 15, 2008, 23:19:03 »
troszke ciepława się robi
hmm - ale leżała pod ładowarką i kolor diody po naładowaniu się nie zmienił
GŁUPICH NIE SIEJĄ - SAMI SIĘ RODZĄ..

*

Offline jeeep

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 16GB
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 16, 2008, 07:55:19 »
Przy pierwszej próbie wyskoczył błąd ale za drugim razem wszystko było już dobrze a teraz mam najnowszy Romek.. :ok:

*

Offline argas

  • 12
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 16, 2008, 11:12:21 »
U mnie wgrywanie bez problemów. Wielkie dzieki za instrukcje. Najwazniejsza dla mnie była bateria, a własciwie długość pracy jej działania. Od wczoraj wieczór (ok 21 wypiąłem tel z ładowarki) do chwili obecnej nadal 100%. Całą noc tel był właczony. Chyba już mogę stwierdzić, że jest lepiej. :)

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 16, 2008, 12:47:47 »
a czy ktos moze wyprobowal juz nowy angielski rom DXHJ1? pojawil sie na modaco... ciekawe jak dziala w porownaniu do polskiego...

*

Offline darcioKR

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: samsung OMNIA i900  M2D03
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 16, 2008, 18:41:07 »
Pisałem wczoraj o baterii i błędach, dziś pojeździłem około 1 godz z nawigacją gps + kilka rozmów i na tą chwile mam końcówkę baterii (zaraz padnie).
No i kolejny (chyba błąd) pasek zużycia baterii schodzi coraz niżej a % dalej te same - czyli 100% a bateria pada i pasek pokazuje końcówkę. :|
PDA: i900SAHJ1/SAHJ1 TELEFON: i900XXHI4      PLUS GSM -> M2D01 -> SAHJ1 -> SAHJ3 -> M2D03
Compaq AREO 1550 ->HP iPAQ 3950>rx3715 -> iPhone -> iPhone 3g -> OMNIA

*

Offline goopy

  • 34
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 16, 2008, 19:08:15 »
Ja mam zainstalowany DXHJ1.
Powiem szczerze, że jestem wielkim fanem romów angielskich począwszy od DXHI1.
Nic mnie w tym momencie nie przekona, aby przejść na polski. Zawsze jest tak, że przy "lokalizacji" oprogramowania coś 'poprawią' ;)

*

Offline Bio

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 16, 2008, 19:42:09 »
ktoś już się bawił DXHJ1?  jakie zmiany w porównaniu do DXHI3? jakiś changelog?

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 17, 2008, 02:11:47 »
Witam wszystkich radośnie !!  :D

Dzisiaj po południu (tj. 16-paź) zmienił mi się status i pojechałem odebrać PDA.

Nic nie zapłaciłem a z tej euforii zapomniałem kopić sobie ładowarki sam. i uchwytu (a obiecałem sobie że nie zapomnę ;) )

Soft po serwisie :
PDA: i900SAHJ1/SAHJ1
TELEFON: i900XXHI4

Na kartce którą mi oddali napisali:
Opis naprawy - przeprogramowanie aparatu
Uwagi - w trakcie długotrwałego badania telefonu po naprawie nie stwierdzono nieprawidłowości w działaniu podczas normalnego użytkowania. Telefon spełnia wszystkie normy producenta.

Muszę przyznać że przez chwilę zwątpiłem w naprawę gwarancyjną.
Ale nie ma tego złego i dzięki temu wiemy że w CCS telefon będzie leżał średnio 3 dni (oddany około 11:00 w poniedziałek - odbiór w czwartek po południu około 13).
Ludzie z innych miast muszą doliczyć 2-3 dni na przesyłkę DHLem.

A co do całej tej usterki to sądzę że jest kilka wydań tego telefonu co łatwo stwierdzić właśnie po uaktualnieniach (i nie chodzi o sam ROM).
Niektórzy mają update bez problemowy, inni maja jakieś tam błędy ale telefon działa a jeszcze innym (i do tych ja należę/należałem ?) telefon już się nie uruchamia.
Ciekawe co tak naprawdę zmienili, może rzeczywiście tak jak ktoś tu wyżej pisał - całą płytę główną ?

Jeszcze nie wiem czy się w przyszłości zdecyduję na update samodzielny - taki stres pourazowy ;)

Na szczęście skończyła się ta cała przygoda bez kosztów (tylko przez niecałe 4 dni nie miałem Omni :( )

Pozdrawiam i życzę udanych uaktualnień ROMu  :ok: :grin:

*

Offline Jarooozg

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 17, 2008, 06:14:07 »
darcioKR ---> jeśli chodzi o pasek to już o tym było - wartość z lewej strony to 0% z prawej 100% to są wartości "stałe" (zaznaczenie skali), a pasek pokazuje w "przybliżeniu" zużycie baterii.
GPS wsuwa całą baterię w 2,5h (norma).
Samsung OMNIA z Plusa
PDA: i900SAIC1/SAIC3
TEL: i900XXIB2

*

Offline Rynkov

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 17, 2008, 09:48:31 »
Witam wszystkich radośnie !!  :D

Dzisiaj po południu (tj. 16-paź) zmienił mi się status i pojechałem odebrać PDA.

Nic nie zapłaciłem a z tej euforii zapomniałem kopić sobie ładowarki sam. i uchwytu (a obiecałem sobie że nie zapomnę ;) )

Soft po serwisie :
PDA: i900SAHJ1/SAHJ1
TELEFON: i900XXHI4

Na kartce którą mi oddali napisali:
Opis naprawy - przeprogramowanie aparatu
Uwagi - w trakcie długotrwałego badania telefonu po naprawie nie stwierdzono nieprawidłowości w działaniu podczas normalnego użytkowania. Telefon spełnia wszystkie normy producenta.

Muszę przyznać że przez chwilę zwątpiłem w naprawę gwarancyjną.
Ale nie ma tego złego i dzięki temu wiemy że w CCS telefon będzie leżał średnio 3 dni (oddany około 11:00 w poniedziałek - odbiór w czwartek po południu około 13).
Ludzie z innych miast muszą doliczyć 2-3 dni na przesyłkę DHLem.

A co do całej tej usterki to sądzę że jest kilka wydań tego telefonu co łatwo stwierdzić właśnie po uaktualnieniach (i nie chodzi o sam ROM).
Niektórzy mają update bez problemowy, inni maja jakieś tam błędy ale telefon działa a jeszcze innym (i do tych ja należę/należałem ?) telefon już się nie uruchamia.
Ciekawe co tak naprawdę zmienili, może rzeczywiście tak jak ktoś tu wyżej pisał - całą płytę główną ?

Jeszcze nie wiem czy się w przyszłości zdecyduję na update samodzielny - taki stres pourazowy ;)

Na szczęście skończyła się ta cała przygoda bez kosztów (tylko przez niecałe 4 dni nie miałem Omni :( )

Pozdrawiam i życzę udanych uaktualnień ROMu  :ok: :grin:


To tylko zazdroscic.Ja oddalem w poniedzialek tak samo jak Ty kolo 11.00 w serwisie w Koszalinie.Odeslali do CCS w WWA.Wczoraj mialem status "telefon w fazie testow" a dzisiaj rano patrzylem i jest "przechodzi proces serwisowy." Ehh przyjdzie mi poczekac conajmniej do poniedzialku:(

Jeszcze pytanie , jaki miales status jak telefon byl juz gotowy do odbioru?

Cytuj
Ciekawe co tak naprawdę zmienili, może rzeczywiście tak jak ktoś tu wyżej pisał - całą płytę główną ?

Jak bym zmienili to mialbys nowy IMEI,mialem tak w N80.

Cytuj
Jeszcze nie wiem czy się w przyszłości zdecyduję na update samodzielny - taki stres pourazowy

Tez to mam i wiem,ze na 99% sobie odpuszcze wgrywanie NOWYCH romow:]

*

Offline Bio

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 17, 2008, 11:10:17 »
ja chyba na razie poczekam z instalowaniem HJ1... na modaco wspominają coś o kuchence do omni - można już tworzyć, więc niedługo wypuszczą coś fajnego ;)

*

Offline MaŁy_RaDeK

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
    • Forum Avensis
  • Sprzęt: SGS2 ICS
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 17, 2008, 18:01:16 »
Po zmianie z SAHI1 na SAHJ1 praktycznie nie zauważyłem żadnej różnicy w "trzymaniu" baterii :-(
Półtora dnia naprawdę oszczędnego używania - kiepsko...
Po każdym resecie muszę odznaczać opcję ClearType w ustawieniach ekranu.

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 17, 2008, 18:43:35 »
Bawię się ju z3 dni tą nowością, mam SAHH6/CXHH6, szukam jak stara to jest wersja i nic nie znajduję,
podpowiedzcie, warto flashować na tą SAHJ1/SAHJ1, ona jest nowsza? bo jak tak dłubię w tym moim,
to nie widzę jakichś strasznych błędów, powiem nawet, że nie dostrzegam. Jedyne co mogłoby lepiej
działać, to GPS, ale i tak nie jest źle jak inni piszą. Garmin, AM, iGO8 chodzi normalnie, TT trochę gorzej
w chmurach, ale działa jakby bez zarzutu wszystko, warto się stresować te 10min i przerabiać?
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #387 dnia: Październik 17, 2008, 18:49:45 »
jesli masz nie brandowane sahh6 to mysle ze nie warto zmieniac na sahj1 bo to to sam o wg mnie aczkolwiek jakos na nowym romie tak lepeij m isie z omnia pracuje.. wszystk odziala i nie mam jakichs zwiech czy cos... ogolnie polecam sahj1 bo nie wysypala sie jeszcze ani razu i w miare plyynnie chodzi :)

ale to juz twoja decyzja.. mi proces fleshowania przebiegl z sahh6 na sahj1  bez problemow  i dodam ze coraz bardziej m isie ta omnia zaczyna poddobac..  nabieram odpowiednie nawyki i nie denerwuje mnie juz ten windows mobile :)  zaczynam sie cieszyc z tego telefonika :) choc tani nie byl 1000 zl w abo za 25 zl.
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline scarab

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #388 dnia: Październik 17, 2008, 19:02:16 »
Odebrałem dzisiaj moją Omnie z serwisu - skończyło się wymianą płyty głównej w ramach gwarancji, IMEI ten sam. Biorę się za testowanie nowego ROMU, z którym wrócił z serwisu, ciekawy jestem czy wreszcie problem z baterią się rozwiąże.

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #389 dnia: Październik 17, 2008, 22:27:13 »
Niby mam z Plusa, ale jak czytam o tych popalonych płytach itp. a już poinstalowałem sobie navi
i trochę własnego softu z poprzednich PDA i poustawiałem wszystko, to jakoś nie bardzo mi się
chce na nowo wszystko robić, pod warunkiem, że flash pójdzie zgodnie z życzeniem :)
Poza tym, może warto poużywać teraz normalnie, jak jest wszystko OK, poczekać na jakiś
konkretny, dobrze sprawdzony soft, który pewnie się pojawi za parę miesięcy, wtedy będzie
motywacja do wgrywania i przy okazji do wyczyszczenia po kilku miesiącach śmiecenia.
Bateria trzyma jakieś 3 dni, jak tylko dzwonię, jakaś chwila z wifi czy bluetoothem i słuchawką,
tak że nie jest źle wg mnie. Oczywiście przy navi zjada zdecydowanie szybciej, ale to chyba
zrozumiałe i po to są ładowarki samochodowe i bateria jonwa, żeby móc podłączać kiedy trzeba,
a nie kiedy się wyczerpie, a my w górach, bez gniazdka ;)
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50