Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411480 Wyświetleń

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2280 dnia: Sierpień 31, 2009, 17:27:15 »
Heh, zrobiłem to sam i jestem bardzo zadowolony ;]
Może najnowszego ROM'u nie wgrałem, ale widzę, że SAHJ1 przewyższa pod każdym względem SAHH7.
Dzięki za odpowiedzi ;]

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2281 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:56:22 »
bo sahj1 to bardzo dobry rom jest.. tylko dlatego ze odchudzone romy mi bardziej pasuja zrezygnowalem z niego :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2282 dnia: Wrzesień 01, 2009, 15:21:20 »
Niestety, Khuanchai z buildem 23037 nie popisał się, więc go wywaliłem. Także temp333, trochę pospieszyłeś się z pochwałami :-|. Choć muszę przyznać, że to w sumie jakiś ewenement, bo inne chodziły całkiem znośnie.

Polecić natomiast mogę rom 23037 z tej stronki:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/290937/neo-titanium-rom-m2d-hide2/

Nie występują w nim błędy z blokowaniem ekranu i z SMS-ami. Reszta wyjdzie w praniu. Choć już widzę, że jest fajny.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 15:25:12 wysłana przez sp4xkp »
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2283 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:52:08 »

Polecić natomiast mogę rom 23037 z tej stronki:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/290937/neo-titanium-rom-m2d-hide2/

Nie występują w nim błędy z blokowaniem ekranu i z SMS-ami. Reszta wyjdzie w praniu. Choć już widzę, że jest fajny.

Bez rewelacji ROM, sam autor ROMu pisze, że występuje zwiecha telefonu przy sms/reply, te same bugi co we wszystkich ROMach 23037 + kilka nowych jako gratis. Nie warto ściągać.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2284 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:07:39 »
Witam,
Omnie mam od wczoraj,ale kiedys miale juz przygote z PPC,wiem "jak to sie je".  Czlowiek jako istota malorozumna zawsze chce lepiej,a wiadomo ze lepsze jest wrogiem dobrego,ale coz,taka natura. Chcialbym,jezeli mi sie oplaca wgrac jakis inny soft do i900 chociaz i tak nabylem juz nieoryginalny a mianowicie- SAHL2/BARR2v4.3. Teraz pytanie:
Tak naprawde to gdzie mozna sobie poczytac  o porownaniu wm 6.1 i 6.5? Poczytalem ze czasem na 6.5 sa problemy z programami i niektorzy zwalaja jakies dziwne zachowania na niego. Z kolei naczytalem sie ze w tym romie jest zl dotyk,w tym nie mozna odpowiadac na smsy itd. Bedac swiadomym ze soft idealny nie iestnieje i to kwestia subiektywna, pytam: czy macie jakiegos swojego faworyta? Zeby ten "dotyk" byl czuly, zeby sie nie grzal, zeby bateria mozliwie najdluzej trzymala (tutaj rozumiem,zahaczam o wersje radio- tez swoja droga nie ma takiego ktory najczesciej polecacie,a na forum jest jedynie zbior z nimi) i wiem, ze takie rzeczy to tylko w erze,ale kilka krotkich zwiezlych odpowiedzi pomorze nie tylko mi,ale i innym.

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2285 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:57:23 »
Niestety, Khuanchai z buildem 23037 nie popisał się, więc go wywaliłem. Także temp333, trochę pospieszyłeś się z pochwałami :-|.

Oj, zdarzaja się wpadki z kiepskimi buildami :) Na szczescie nie rzucilem sie odrazu na 037 - u zywam poprzedniego buildu 23034 i dziala naprawde OK :) Licze, ze wkrotce doczekamy sie naprawde ostatecznego buildu i bede mogl zostawic jakis rom na dluzej :)

*

Offline adnet

  • 36
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2286 dnia: Wrzesień 02, 2009, 00:41:55 »
Niestety, Khuanchai z buildem 23037 nie popisał się, więc go wywaliłem. Także temp333, trochę pospieszyłeś się z pochwałami :-|.

Oj, zdarzaja się wpadki z kiepskimi buildami :) Na szczescie nie rzucilem sie odrazu na 037 - u zywam poprzedniego buildu 23034 i dziala naprawde OK :) Licze, ze wkrotce doczekamy sie naprawde ostatecznego buildu i bede mogl zostawic jakis rom na dluzej :)

Miałem Rom Sectora Athena rev 1 i rev 2 na powyższym buildzie i oba miały problem z kaszanieniem się grafiki przy autorotacji i często zawieszały sie jak grzebało się w CHome Config. Testowałem też Rom Khuanchai'a, ale dla mnie zbytni golas (np., brak klawiatur i praktycznie większości przydatnych aplikacji) i najważniejszy bug - nie można przeczytać sms!
Szybko przesiadłem się na Rom Shokka i jestem zadowolony. Zwykły interfejs Titanium i parę programów, resztę dograłem sobie sam. najważniejsze, że nie występują błędy jak u innych kucharzy. Polecam TUTAJ http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/286120/shokka9-wm6-5-roms/

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2287 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:53:04 »
Wyszedł nowy build 23041, który podobno zawiera dość sporo poprawek. Z tego co wyczytałem nie będzie już wyżej wymienionych problemów z buildu 23037. Podejrzewam, że pojawią się romy na dniach na tym buildzie, puki co widze, że DDDRKO coś upichcił ale jakoś nie mam zaufania do jego romów, wole poczekać na coś z tej dwójki Sector, Shokka. Khuanchaia nie wymieniłem bo ma uwalony telefon i puki co nic nie będzie tworzył.

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2288 dnia: Wrzesień 02, 2009, 18:57:43 »
puki co widze, że DDDRKO coś upichcił ale jakoś nie mam zaufania do jego romów,

A ja go łyknąłem i mam na swojej omni. Ostatnio coś ci wielcy kucharze, wypuszczają gniotki i nie ma się co czaić, tylko próbować nowe buildy  :ok:
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2289 dnia: Wrzesień 02, 2009, 20:23:50 »
puki co widze, że DDDRKO coś upichcił ale jakoś nie mam zaufania do jego romów,

A ja go łyknąłem i mam na swojej omni. Ostatnio coś ci wielcy kucharze, wypuszczają gniotki i nie ma się co czaić, tylko próbować nowe buildy  :ok:

I jak sie sprawuje ten rom? Jak wrazenia? Jaki dotyk I szybkosc?
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline Bio

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2290 dnia: Wrzesień 02, 2009, 20:27:20 »

Polecić natomiast mogę rom 23037 z tej stronki:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/290937/neo-titanium-rom-m2d-hide2/

Nie występują w nim błędy z blokowaniem ekranu i z SMS-ami. Reszta wyjdzie w praniu. Choć już widzę, że jest fajny.

Bez rewelacji ROM, sam autor ROMu pisze, że występuje zwiecha telefonu przy sms/reply, te same bugi co we wszystkich ROMach 23037 + kilka nowych jako gratis. Nie warto ściągać.


a u mnie jest wręcz przeciwnie - odkąd go mam Omnia super reaguje na dotyk, bugów jakoś specjalnie nie uświadczyłem... (mam wersję z manilią) - ogólnie rom chodzi lepiej od wm 6.5 Ryrzego... przynajmniej u mnie ;)

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2291 dnia: Wrzesień 02, 2009, 21:11:19 »
I jak sie sprawuje ten rom? Jak wrazenia? Jaki dotyk I szybkosc?

Kurde całkiem przyjemny. SMSy działają, dotyk jak najbardziej w porządku, szybkość?, zapieprza jak mały samochodzik.


Polecić natomiast mogę rom 23037 z tej stronki:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/290937/neo-titanium-rom-m2d-hide2/

Nie występują w nim błędy z blokowaniem ekranu i z SMS-ami. Reszta wyjdzie w praniu. Choć już widzę, że jest fajny.

Bez rewelacji ROM, sam autor ROMu pisze, że występuje zwiecha telefonu przy sms/reply, te same bugi co we wszystkich ROMach 23037 + kilka nowych jako gratis. Nie warto ściągać.


a u mnie jest wręcz przeciwnie - odkąd go mam Omnia super reaguje na dotyk, bugów jakoś specjalnie nie uświadczyłem... (mam wersję z manilią) - ogólnie rom chodzi lepiej od wm 6.5 Ryrzego... przynajmniej u mnie ;)

Bio, widocznie mamy jakieś inne omnie, bo u mnie też nie zauważyłem, jakichś problemów. A zmieniłem na nowy, bo lubię nowości  :evil: i nie boję się eksperymentów. Siądzie, to kij jej w d..ę. Napewno nie będę rozpaczał i wylewał łez na forum. W końcu robię to świadomie i oczywiście nie wierzę w te wszystkie bajki o wyłączaniu pół komputera przy wgrywaniu romu, bo to nie ma nic wspólnego. Komputer w tym samym czasie wykonuje setki, a może tysiące innych operacji, o których nawet nie mamy pojęcia i czy w tym samym czasie gram sobie w pasjansa, czy przeglądam neta itp., to nie ma najmniejszego znaczenia.
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

Offline Bio

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2292 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:01:24 »
teraz flashowałem omnie rozpakowywując 3GB dystrybucji linuxa + grając w Tetrisa... wszystko to na schrzanionym dysku, przez przedłużkę (sobie wyciągnąłem tylne USB z płyty na biurko), winampem w tle...  :grin: nie wiem po co piszą te procedury... wyłączyć firewalla, antyvirusa, kompa pod upsa, etc etc... phew xD

*

Offline adnet

  • 36
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2293 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:13:01 »
teraz flashowałem omnie rozpakowywując 3GB dystrybucji linuxa + grając w Tetrisa... wszystko to na schrzanionym dysku, przez przedłużkę (sobie wyciągnąłem tylne USB z płyty na biurko), winampem w tle...  :grin: nie wiem po co piszą te procedury... wyłączyć firewalla, antyvirusa, kompa pod upsa, etc etc... phew xD

Ja też nie stosuje takich tricków. Tylko na początku tak robiłem, jak jeszcze nie wiedziałem zbytnio co i jak. Niestety ostatnio nie mogę korzystać z przedłużki USB, bo przy ostatnich zmianach romów zatrzymał mi się proces flashowania. Jakoś to przeboleje.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2294 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:43:00 »
Wydaje mi sie Panowie ze najsensowniej byloby znalezc zloty srodek I nie przeginac ani w jedna ani w druga.. Ja osobiscie uzywam grand prixa do wgrywania I robie to na viscie nie wylaczam ani firewalla ani antywirusa I jestem podlaczony do neta I choc czasami zmieniam rozne romy pare razy pod rzad to jednak mimo wszystko na czas flasha staram sie nic na kompie nie robic..
Czy ktos wie kiedy bedzie oficjalnie 6.5?
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2295 dnia: Wrzesień 02, 2009, 23:25:15 »
Premiera została dziś zapowiedziana na 6 października.
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline copymaker

  • *****
  • 1253
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie helpdesk :)
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2296 dnia: Wrzesień 02, 2009, 23:40:08 »
oczywiście nie jest to zapowiedź wm6.5 dla omni...
SPV M3000-->Loox N560-->MDA Vario II-->HTC TyTN II-->HTC TouchDual-->TyTNII-->Touch Pro-->Samsung Omnia 8GB-->Touch HD-->G1-->SPVM5000-->SGH i780->Iphone 3G 16 GB->HTC Hero--> HTC Touch HD->Iphone 3GS->Vario IV->G2->HD2->BB9700->IP3Gs 32GB->Desire

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2297 dnia: Wrzesień 03, 2009, 00:12:32 »
teraz flashowałem omnie rozpakowywując 3GB dystrybucji linuxa + grając w Tetrisa... wszystko to na schrzanionym dysku, przez przedłużkę (sobie wyciągnąłem tylne USB z płyty na biurko), winampem w tle...  :grin: nie wiem po co piszą te procedury... wyłączyć firewalla, antyvirusa, kompa pod upsa, etc etc... phew xD
Procedury są pisane po to aby zminimalizować prawdopodobieństwo uwalenia sobie telefonu:
- podpięcię pod ups (bądź lapek) - zanik prądu podczas wgrywania romu = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- zamknięcie antywirusa - program antywirusowy może potraktować Rom jako wirus i zamknie operacje podczas wgrywania = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- zamykanie programów w tle - aby zbyt duże obciążenie windy nie spowodowało zwiechy kompa podczas wgrywania = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- używanie schrzanionego dysku - natrafimy na rozwaloną ścieżkę i BSOD = uwalona omnia i wizyta w serwisie

także nie chcesz to nie przestrzegaj twoja sprawa, jednak większość użytkowników zwraca na to uwagę, chyba że kupno nowego telefonu to żaden wydatek.

I jak sie sprawuje ten rom? Jak wrazenia? Jaki dotyk I szybkosc?

Kurde całkiem przyjemny. SMSy działają, dotyk jak najbardziej w porządku, szybkość?, zapieprza jak mały samochodzik.


Polecić natomiast mogę rom 23037 z tej stronki:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/290937/neo-titanium-rom-m2d-hide2/

Nie występują w nim błędy z blokowaniem ekranu i z SMS-ami. Reszta wyjdzie w praniu. Choć już widzę, że jest fajny.

Bez rewelacji ROM, sam autor ROMu pisze, że występuje zwiecha telefonu przy sms/reply, te same bugi co we wszystkich ROMach 23037 + kilka nowych jako gratis. Nie warto ściągać.


a u mnie jest wręcz przeciwnie - odkąd go mam Omnia super reaguje na dotyk, bugów jakoś specjalnie nie uświadczyłem... (mam wersję z manilią) - ogólnie rom chodzi lepiej od wm 6.5 Ryrzego... przynajmniej u mnie ;)

Bio, widocznie mamy jakieś inne omnie, bo u mnie też nie zauważyłem, jakichś problemów. A zmieniłem na nowy, bo lubię nowości  :evil: i nie boję się eksperymentów. Siądzie, to kij jej w d..ę. Napewno nie będę rozpaczał i wylewał łez na forum. W końcu robię to świadomie i oczywiście nie wierzę w te wszystkie bajki o wyłączaniu pół komputera przy wgrywaniu romu, bo to nie ma nic wspólnego. Komputer w tym samym czasie wykonuje setki, a może tysiące innych operacji, o których nawet nie mamy pojęcia i czy w tym samym czasie gram sobie w pasjansa, czy przeglądam neta itp., to nie ma najmniejszego znaczenia.

Panowie chyba macie naprawdę inne Omnie bo wczoraj sam autor (DDDRKO) przyznaje się do dużej ilości błędów, oprócz tych co zgłaszają użytkownicy. Planuje zatem wydanie nowej wersji.
Powiem szczerze, że nie wrzucałem jeszcze żadnego Romu tego Pana jednak jeżeli sam pisze coś takiego to nie mam zamiaru nawet próbować.
Shokka9 najprawdopodobniej jutro albo pojutrze wrzuci Rom na nowym buildzie 23041 i w ciemno spróbuje, choć nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na wypiek Sectora.

BTW.
Widzieliście, że build 23041 oraz 23037 został usunięty z XDA przez głównych adminów... pierwszy raz chyba takie jajca na XDA widze. Czyżby Bill wziął się za usuwanie buildów z neta :]
Cytuj
ADMIN EDIT: attachment removed due to copyright compliant from Microsoft. [/qute]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 00:22:05 wysłana przez BigMaras »

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2298 dnia: Wrzesień 03, 2009, 00:53:34 »

Procedury są pisane po to aby zminimalizować prawdopodobieństwo uwalenia sobie telefonu:
- podpięcię pod ups (bądź lapek) - zanik prądu podczas wgrywania romu = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- zamknięcie antywirusa - program antywirusowy może potraktować Rom jako wirus i zamknie operacje podczas wgrywania = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- zamykanie programów w tle - aby zbyt duże obciążenie windy nie spowodowało zwiechy kompa podczas wgrywania = uwalona omnia i wizyta w serwisie
- używanie schrzanionego dysku - natrafimy na rozwaloną ścieżkę i BSOD = uwalona omnia i wizyta w serwisie

także nie chcesz to nie przestrzegaj twoja sprawa, jednak większość użytkowników zwraca na to uwagę, chyba że kupno nowego telefonu to żaden wydatek.


1. najlepiej jest zmieniać rom na lapku - tu się zgadzam (choć czasy różnych stopni zasilania mamy już za sobą, to niemniej jakieś awarie sieci mogą się zdarzyć, choćby wywali bezpiecznik w domu)
2. jeżeli antywirus ma potraktować rom jako wirus, to powinno się to odbyć już podczas ściągania pliku na dysk.
3. trzeba dbać o porządek w systemie i nie będzie żadnych zwiech.
4. na dysku nie mam żadnego roma, wszystkie mam na penie. Podpięty jest do drugiego portu i z niego przeprowadzam aktualizację.

To tak na marginesie, bo to nie ten temat.
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2299 dnia: Wrzesień 03, 2009, 12:10:34 »
Ostatni jaki jest niebrandowany to z tego co ja wiem to SAID2. Czy wyszedl jakis nowszy od samsunga ? Juz dlugi czas nic nie wypuscili zgodnie z moimi informacjami.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2300 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:02:24 »
Ostatni jaki jest niebrandowany to z tego co ja wiem to SAID2. Czy wyszedl jakis nowszy od samsunga ? Juz dlugi czas nic nie wypuscili zgodnie z moimi informacjami.

Oficjalny od samsunga nie wyszedł żaden nowy i z windowsem 6.5 nie wyjdzie na pewno nigdy. Mówimy tutaj o buildach nieoficjalnych jakie wychodzą praktycznie co tydzień i na ich podstawie tworzone są nowe ROMy do Omni z nowym windowsem 6.5.

http://www.modaco.com/category/368/i900-general-omnia-rom-discussion/

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2301 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:29:29 »

(...)
Osobiscie uzywam ROM Ryrzego - Rylit4 i chula ze az milo, mialem wczesniej SAHJ3.
(...)


Kolego - i jak po przesiadce z SAHJ3 ?   Historia ROMow mojego telefonu, mimo ze mam Omnie ponad rok jest krotka- brand Plusa a pozniej SAHJ3 i na tym ROMie jezdze do dzis. Denerwuje mnie kilka rzeczy (ponizej) i mysle o przesiadce, tylko juz zupelnie: a) nie orientuje sie w nowych romach, b) brakuje mi czasu aby sie zainteresowac :-(

W SAHJ3 najbardziej meczy mnie ze po kazdym SR kasuja sie ustawienia oszczednosci baterii - ekran ciagle sie swieci i jak zapomne ustawic na nowo opcje, to kilka godzin i pol baterii zostaje. Jeszcze kilka drobnostek, ale nie sa tak uciazliwe jak powyzsza.

*

Offline proceder24

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC TOUCH HD
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2302 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:46:56 »
witam potrzebuje rom 6.1 do HTC P6300 PANDA bo tu na forum nic nie ma prosze o link pozdrawiam
 spamowanie forum. bikekowal
"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe. " — Albert Einstein

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2303 dnia: Wrzesień 04, 2009, 17:33:32 »
  ??? :ok:
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2304 dnia: Wrzesień 04, 2009, 20:10:32 »
No, Khuanchai znowu zaszalał. 23409 PP 6MB.

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/285664/rom-omnia-rom-base-dxif1-build-23409-with-bt-audio-fix-4-september-2009/

Ja niestety dopiero jutro go łyknę i potestuję.

Pozdrawiam.
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2305 dnia: Wrzesień 04, 2009, 23:06:42 »
No, Khuanchai znowu zaszalał. 23409 PP 6MB.

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/285664/rom-omnia-rom-base-dxif1-build-23409-with-bt-audio-fix-4-september-2009/

Ja niestety dopiero jutro go łyknę i potestuję.

Pozdrawiam.

a jestem ciekawy Twoich testow..mnie jakos ostatnio przeszla ochota na testowanie 6.5, za kazdym razem czulosc okazuje sie gorsza niz w 6.1
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline lesrog

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550 | MIO P560 | Samsung i600 WM6 | Samsung i900
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2306 dnia: Wrzesień 04, 2009, 23:46:32 »
Nie tylko czułość jest gorsza ale i nie wszystko chce na nich działać poprawnie. 6.1 jak na razie nadaje się do użytkowania a 6.5 bardziej jako ciekawostka.

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2307 dnia: Wrzesień 05, 2009, 11:36:25 »
a jestem ciekawy Twoich testow..mnie jakos ostatnio przeszla ochota na testowanie 6.5, za kazdym razem czulosc okazuje sie gorsza niz w 6.1


Wydaje się być najlepszy, jaki miałem z serii 23... . A tu patrzę, Sector także zaserwował 23409 "Posejdon". Ciekawe, ile jeszcze ta moja Omnia zniesie.

No i właśnie ładuję teraz Posejdona. Zobaczę jaka jest różnica.


No i tak, potestowałem Sectora, dddrko i bga7x i wróciłem do Khuanchai`a. Oczywiście 23409.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 15:33:34 wysłana przez sp4xkp »
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2308 dnia: Wrzesień 05, 2009, 15:36:00 »
Mam pytanie. Chcialbym sprobowac WM 6.5,ale wobec tylu kucharzy nie wiem ktora wersje i build wybrac. Oczywiscie jest sentyment do ryrzego,bo to "swoj", ale co Wy byscie radzili.Ktory build od kogo? Niech bedzie w miare stabilny, malo bledow zeby mnie nie odrzucilo, nie musi byc najnowszy. Po prostu taki kory Wam sie podobal albo nadal uzywacie.

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2309 dnia: Wrzesień 06, 2009, 10:45:52 »
Mam pytanie. Chcialbym sprobowac WM 6.5,ale wobec tylu kucharzy nie wiem ktora wersje i build wybrac. Oczywiscie jest sentyment do ryrzego,bo to "swoj", ale co Wy byscie radzili.Ktory build od kogo? Niech bedzie w miare stabilny, malo bledow zeby mnie nie odrzucilo, nie musi byc najnowszy. Po prostu taki kory Wam sie podobal albo nadal uzywacie.

Podpinam sie rowniez, co proponujecie z WM 6.5? Obecnie mam SAHJ3 chcialbym jakis z WM 6.5 tylko boje sie ze bedzie nie stabilny :/