Dyskusja na temat ROM'ów

  • 2610 Odpowiedzi
  • 411454 Wyświetleń

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2130 dnia: Czerwiec 27, 2009, 20:52:44 »
Panowie jak dla mnie to: UltraLite_21820 with 12MB pagepool, jest rewelacja :)
Mozna pobrac stad:
http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/285664/rom-omnia-rom-base-dxid1-build-21820-8-12-mb-pagepool-with-bt-audio-fix-25-june-2009/

jest lekki, szybki i ma chyba lepszy dotyk, chyba wlasnie czegos takiego szukalem :)

Dzieki za inofmracje. To najlepszy rom z WM 6.5, jaki kiedykolwiek mialem, a mialem ich juz kilkanascie(dziesiat?) - po prostu miazdzy wszystko szybkoscia dzialania. Dotyk dziala bardzo dobrze, brak w nim niedopracowanych wtyczek do nowego todaya i ma wbudoawnego office'a i radio fm :) Romy sectora to przy tym wolne slabo dzialajace krowy.

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2131 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:28:04 »
No, rzeczywiście. Już podczas konfiguracji po wgraniu tego romu, widać straszną różnicę w szybkości i dotyku.
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2132 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:24:09 »
qrczak-faktycznie dotyk bombowy, jak na razie wszystko działa bez zarzutu, bateryjka również, no i ta prędkość...

jednak widze 2 problemy: plugin Notification zniknął i nie mogę sprawdzać poczty przez WiFi.. i po gprsie też :( dupa

no i poczta nie działa-żaden znany mi sposób nie pomaga ... WM6.1 by Ryrzy come back
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 19:37:53 wysłana przez tomwil »

*

Offline ilammd

  • *
  • 61
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2133 dnia: Czerwiec 28, 2009, 20:26:47 »
Witam, posiadam Omnię od ponad pół roku, soft zmieniałem dwa razy, obecnie mam SAHJ1, jednak chciałbym go zmienić i nie mogę do końca się rozeznać w mnogości rom'ów, dlatego proszę o pomoc.

Szukam soft'u w polskiej wersji językowej, oczekuję szybkiego działania (obecnie pisze bardzo dużo SMS'ów i strasznie irytują mnie przywieszki, podczas odpowiadania - nie wiem czy systemu czy klawiatury), jako today, obecnie mam ustawiony SPB Mobile Shell 3, ale może są jakieś lepsze rzeczy - ważna dla mnie jest pogoda i możliwość przycinania zdjęć kontaków, jaką oferuje SPB MS 3.

Co proponujecie?
ROM: WWE 1.66 - to już przeszłość :P
Radio: 2.15.50.14
Android: MIUI 2.3.5 NAND  [ wcześniej : MIUI stock (jan-willem3) NAND : prj Clean Desire v0.2 NAND : HyperDroidSense v.1.1 : motoman234 EVO Carbon Remix v0.6

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2134 dnia: Czerwiec 28, 2009, 20:35:44 »
Ja osobiście polecam ostatni ROM Ryrzego  i900SAIC1/RyLit4, do tego zainstalować SPB MS3 i Vito SMS-Chat, i ROMik zasuwa, że aż miło :)
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2135 dnia: Czerwiec 28, 2009, 21:58:02 »
Ja osobiście polecam ostatni ROM Ryrzego  i900SAIC1/RyLit4, do tego zainstalować SPB MS3 i Vito SMS-Chat, i ROMik zasuwa, że aż miło :)

co by nie powielać-instaluje wszystkie nowości a cały czas wracam do romu Ryrzego.... jak bumerang  :grin:

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2136 dnia: Czerwiec 28, 2009, 22:11:21 »
A tu:

http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/286120/shokka9-final-wm6-5-m2d-rom/

coś dla zwolenników romów Shokki9. Czyżby wielki powrót?
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

Offline ilammd

  • *
  • 61
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2137 dnia: Czerwiec 28, 2009, 23:01:05 »
Ja osobiście polecam ostatni ROM Ryrzego  i900SAIC1/RyLit4, do tego zainstalować SPB MS3 i Vito SMS-Chat, i ROMik zasuwa, że aż miło :)

co by nie powielać-instaluje wszystkie nowości a cały czas wracam do romu Ryrzego.... jak bumerang  :grin:

Skoro tak polecacie, to chyba się skuszę, ale mam jeszcze kilka pytań - po pierwsze co lepsze soft z manillą czy bez (ewentualnie jakie są plusy, bądź minusy), a po drugie i najważniejsze, z jakich pobudek produkowane są romy z i bez radia - czy obecność radia tak wiele zmienia? Nie rozumiem.
ROM: WWE 1.66 - to już przeszłość :P
Radio: 2.15.50.14
Android: MIUI 2.3.5 NAND  [ wcześniej : MIUI stock (jan-willem3) NAND : prj Clean Desire v0.2 NAND : HyperDroidSense v.1.1 : motoman234 EVO Carbon Remix v0.6

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2138 dnia: Czerwiec 28, 2009, 23:10:08 »
Skoro tak polecacie, to chyba się skuszę, ale mam jeszcze kilka pytań - po pierwsze co lepsze soft z manillą czy bez (ewentualnie jakie są plusy, bądź minusy), a po drugie i najważniejsze, z jakich pobudek produkowane są romy z i bez radia - czy obecność radia tak wiele zmienia? Nie rozumiem.

Na początku korzystałem z Manili, ale gdy dorwałem w swoje ręce SPB Mobile Shell 3 to szybko zapomniałem o Manilce. MS3 jest jak dla mnie zdecydowanie ładniejszy, można cały Today skonfigurować pod własne wymagania, dodać swoje skróty/ikonki, mniejsze lub większe, szybkie przełączanie między trzema ekranami Today. Jest po prostu przyjemniejszy dla oka, bardzo wygodny w obsłudze i działa bardzo szybko.

Co  do ROMów z radiem i bez. Najczęściej, gdy Omnia padała podczas flashowania, to właśnie w momencie wgrywania radia, dlatego teraz ROMy są ich pozbawione, dzięki temu ryzyko uwalenia Omnia bardzo spada, :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 23:11:55 wysłana przez SeBoLeX »
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2139 dnia: Czerwiec 28, 2009, 23:24:59 »
qrczak-faktycznie dotyk bombowy, jak na razie wszystko działa bez zarzutu, bateryjka również, no i ta prędkość...

jednak widze 2 problemy: plugin Notification zniknął i nie mogę sprawdzać poczty przez WiFi.. i po gprsie też :( dupa

no i poczta nie działa-żaden znany mi sposób nie pomaga ... WM6.1 by Ryrzy come back

działa ;). Wysyłanie i odbieranie maili zarówno przez gprs jak i wifi.

REGULAMIN !!

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2140 dnia: Czerwiec 28, 2009, 23:48:24 »
qrw....  HR robiłem 2 razy i kicha-wywalało jakiś komunikat o błędnym skonfigurowaniu połączenia co było bez sensu bo pogoda się zaktualizowała...

*

Offline ArkedFox

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2141 dnia: Czerwiec 29, 2009, 11:13:28 »
Witam
Mam ochotę zmienić ten brandowany badziew na jakiś pożądny romik ale Omnia jest jeszcze na gwarancji i szkoda by było ja tak bezpowrotnie stracić.
Od trzech dni przeszukuje fora w poszukiwani brandowanego romu do plus:  PDA i900 SAHH7/CXHH7 TELEFON: i900 XXHH9 i za chol...re nie mogę namierzyć, a nie mam pojęcia jak i czy wogóle się da ściągnąć rom z telefonu.
Czy możecie podać jakiegoś linka z tym romem?
Był Wizard, był Diamond jest OMNIA

*

Offline sp4xkp

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GT-i8000
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2142 dnia: Czerwiec 29, 2009, 12:17:14 »
Trzy dni szukania  :mysli:, a wystarczyło zajrzeć tu:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=120402.0

... i masz pięć romów brandowanych na PlusGSM.


A ja spowrotem zmieniłem rom z Shokka9 na Khuanchai 21820 12MB Pagepool. Jest dużo, dużo lepszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 13:09:45 wysłana przez sp4xkp »
" Zrozum człowiecze drugiego, a i on ciebie zrozumie" Kazimierz Pawlak.

*

Offline ArkedFox

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2143 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:32:17 »
Wielkie dzięki za linka
faktycznie jest rom CXHH7 ale SAHH7 nie znalazłem. Domyślam są to dwa oznaczenie na jeden rom i dla tego wykorzystując sławetną "szukajkę" nie znalazłem tego co chciałem. Jak widać funkcja SZUKAJ nie zawsze sie sprawdza.
Jeszcze raz wielkie dzieki.
Był Wizard, był Diamond jest OMNIA

*

Offline tomsiw

  • ***
  • 271
  • Płeć: Mężczyzna
    • Data Optics - Technologie Światłowodowe
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note3 LTE 32GB + 64GB microSDXC
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2144 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:56:38 »
Witam.

Obecnie mam wersję SAIC1/RyLit4.
Chciałbym zmienić na rom na bazie SAHJ3 ale ze zmodyfikowaną nazwą Moja pamiec i Karta pamieci.

1.Czy jest jakiś rom lite który spełni moje oczekiwania?
2.Czy na nowym romie bez problemu odtworzę pełną kopię systemu zrobioną SPB Backup łącznie z plikami zapisanymi na Moja pamiec?

Będę wdzięczny za sprawdzone pomysły!
Samsung Galaxy Note3 LTE 32GB + 64GB microSDXC (KitKat 4.4.2)

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2145 dnia: Czerwiec 29, 2009, 20:09:07 »
qrczak-faktycznie dotyk bombowy, jak na razie wszystko działa bez zarzutu, bateryjka również, no i ta prędkość...

jednak widze 2 problemy: plugin Notification zniknął i nie mogę sprawdzać poczty przez WiFi.. i po gprsie też :( dupa

no i poczta nie działa-żaden znany mi sposób nie pomaga ... WM6.1 by Ryrzy come back

działa ;). Wysyłanie i odbieranie maili zarówno przez gprs jak i wifi.



ciekawe-nie łączy mi po wifi. Nic, ani pocztę ani gps-a ani pie ... wywala komunikat o błędnych ustawieniach...niby jakich??? WiFi???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 20:20:44 wysłana przez tomwil »

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2146 dnia: Czerwiec 29, 2009, 20:20:58 »
hmm..
trzeba po prostu pogrzebać w ustawieniach.

Ustawienia przeglądarki - zaznaczyć automatyczne wyszukiwanie połączenia + trick z poprzednich romów - ustawiamy na chwile innego operatora w tym programie co automatycznie ustawia gprs i z powrotem na naszego operatora.

Wysłałem już z 10 maili, uzywam gadu gadu na tym romie, bez problemu i modyfikacji.

GPSXtra łazi, lapie fixa w 30 sekund.
REGULAMIN !!

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2147 dnia: Czerwiec 29, 2009, 20:45:17 »
po gprs łączy ale gdy ustawiam wyłąćzam gprs w NoData nie idzie za chiny ludowe połączyć sie po WiFi. Połączenie jest aktywne ale wywala błąd połączenia i że niby mam skonfigurować poprawnie ustawienia.... to się pytam-ustawienia WiFi?? Nigdy w żadnym romie nic nie ustawiałem w WiFi. Wpisywałem klucz i tyla.

ja pitole..przeflashowałem ale przez GrandPrixa i działa wsio.... nie kumam o co biega ale jest OK
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 21:02:14 wysłana przez tomwil »

*

Offline ilammd

  • *
  • 61
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2148 dnia: Czerwiec 30, 2009, 15:27:57 »
Skoro tak polecacie, to chyba się skuszę, ale mam jeszcze kilka pytań - po pierwsze co lepsze soft z manillą czy bez (ewentualnie jakie są plusy, bądź minusy), a po drugie i najważniejsze, z jakich pobudek produkowane są romy z i bez radia - czy obecność radia tak wiele zmienia? Nie rozumiem.

Na początku korzystałem z Manili, ale gdy dorwałem w swoje ręce SPB Mobile Shell 3 to szybko zapomniałem o Manilce. MS3 jest jak dla mnie zdecydowanie ładniejszy, można cały Today skonfigurować pod własne wymagania, dodać swoje skróty/ikonki, mniejsze lub większe, szybkie przełączanie między trzema ekranami Today. Jest po prostu przyjemniejszy dla oka, bardzo wygodny w obsłudze i działa bardzo szybko.

Co  do ROMów z radiem i bez. Najczęściej, gdy Omnia padała podczas flashowania, to właśnie w momencie wgrywania radia, dlatego teraz ROMy są ich pozbawione, dzięki temu ryzyko uwalenia Omnia bardzo spada, :)

W instrukcji wgrywania romu przeczytałem też, że radia nie trzeba wgrywać - tylko zawsze wydawało mi się, że ta część oprogramowania jest jakby połączona z systemem. Czyli rozumiem, że, gdy wybieram rom bez radia, po pierwsze spada ryzyko uwalenia Omnii, a poza tym mam nowy soft, lecz oprogramowanie radia pozostaje stare, w nienaruszonym stanie, czy dobrze rozumiem?
ROM: WWE 1.66 - to już przeszłość :P
Radio: 2.15.50.14
Android: MIUI 2.3.5 NAND  [ wcześniej : MIUI stock (jan-willem3) NAND : prj Clean Desire v0.2 NAND : HyperDroidSense v.1.1 : motoman234 EVO Carbon Remix v0.6

*

Offline mdrobny

  • *
  • 63
  • Sprzęt: Dell Axim x51V, Samsung Omnia II
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2149 dnia: Czerwiec 30, 2009, 16:11:20 »
witam i przepraszam ze robie troche offtopa ale zastanawiam sie skad Koledzy posiadacie najnowszy oficjalny ROM do Omnii skoro na oficjalnej stronie (http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp) jest do ściągnięcia tylko SAHJ3?? śledzę forum na bieżąco i wiem że jednym ze źródeł jest serwis Samsunga jednakże czy to jedyna droga aby uzyskać świeższy soft (poza oczywiście tymi podanymi pare stron wczesniej przez osoby konwersujące w tym poście)??

Ano skąd? Wie ktoś?

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2150 dnia: Czerwiec 30, 2009, 17:05:46 »
W instrukcji wgrywania romu przeczytałem też, że radia nie trzeba wgrywać - tylko zawsze wydawało mi się, że ta część oprogramowania jest jakby połączona z systemem. Czyli rozumiem, że, gdy wybieram rom bez radia, po pierwsze spada ryzyko uwalenia Omnii, a poza tym mam nowy soft, lecz oprogramowanie radia pozostaje stare, w nienaruszonym stanie, czy dobrze rozumiem?

bardzo dobrze rozumiesz, owszem jest to składowa systemu ale kolejne wersje nie sa na tyle zmieniane, o ile wogole są, aby nowsze wersje systemu nie byly kompatybilne z starszymi wersjami radia..  niekiedy starsze radio z nowsza wersja  pda jest lepsze niz najnowsze radio i pda.. :)

Ano skąd? Wie ktoś?


widocznie serwis dostal  nowszą wersje a oczywiscie samsung zapomnial o  wrzuceniu najnowszego softa na strone.. albo sie bał ze  i tak zdarzaja sie  bricki ( cegiełki z omni) to po co dawac ludziom  taka frajde ze jak uwala sobie omnie to dopiero do serwisu, niech odrazu ida i nie zawracaja glowy.. :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2151 dnia: Lipiec 01, 2009, 21:12:20 »
bo tam idioci pracują ^^ szczególnie w obsłudze mailowej. Kretyni ponad kretynów, chyba, że to boty bo odpowiadają w podobny sposób.
A młode talenty się marnują (technikum elektroniczne prawie skończone na bardzo dobry a nie chcą mnie nawet na sprzątacza w serwisie zatrudnić ;[ ) :)
REGULAMIN !!

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2152 dnia: Lipiec 01, 2009, 21:22:25 »
bo tam idioci pracują ^^ szczególnie w obsłudze mailowej. Kretyni ponad kretynów, chyba, że to boty bo odpowiadają w podobny sposób.

Daj spokoj z takimi tekstami ;/ Kazdy radzi sobie jak moze. Pracuja tam ludzie, ktorych najpewniej nawet nie stac na taki telefon i widzieli go na obrazku albo mieli pare razy w rece - nie jest to ich wina.

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2153 dnia: Lipiec 01, 2009, 21:33:26 »
bo tam idioci pracują ^^ szczególnie w obsłudze mailowej. Kretyni ponad kretynów, chyba, że to boty bo odpowiadają w podobny sposób.

Daj spokoj z takimi tekstami ;/ Kazdy radzi sobie jak moze. Pracuja tam ludzie, ktorych najpewniej nawet nie stac na taki telefon i widzieli go na obrazku albo mieli pare razy w rece - nie jest to ich wina.

W takim razie, nasuwa się jedno pytanie - po kiego grzyba pchają się do roboty, o której nie mają pojęcia? Założę się, że niejeden, stały czytelnik tego forum ma większe pojęcie o Omni niż ta "profesjonalna" obsługa/serwis Samsunga.
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2154 dnia: Lipiec 01, 2009, 21:41:55 »
bo tam idioci pracują ^^ szczególnie w obsłudze mailowej. Kretyni ponad kretynów, chyba, że to boty bo odpowiadają w podobny sposób.

Daj spokoj z takimi tekstami ;/ Kazdy radzi sobie jak moze. Pracuja tam ludzie, ktorych najpewniej nawet nie stac na taki telefon i widzieli go na obrazku albo mieli pare razy w rece - nie jest to ich wina.

ja umiem więcej, mogę poprosić taką samą pensję i będę z uśmiechem ludziom doradzał co mają zrobić, a nie wklejac formułkę.
;-)
Uwierz jest ich wina, przechodzą miliony szkoleń, nikt Ci nie posadzi w centrum obsługi kogoś kto nie przeszedł szkoleń. ;-)
Mogę nawet dopłacić by zająć ich stanowisko i nabyć chociaż troche doświadczenia (bo nawet w głupim media markcie na doradzaniu tuszów do drukarek będąc po technikum elektronicznym powiedziano mi, że nie mam doświadczenia (sick!) )
REGULAMIN !!

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2155 dnia: Lipiec 01, 2009, 23:15:26 »
nie piszą o tym kucharze... ale...

w romach ryrzego zawsze działa automatyczne pobieranie ustawień połączeń z siecią/mms
zauważyłem że u barrfinda to nie działa... troszkę kiszka... poza tym słowa złego nie powiem :)

*

Offline puchaty

  • ***
  • 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HeTeCe GieJeden
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2156 dnia: Lipiec 01, 2009, 23:16:50 »
nie piszą o tym kucharze... ale...

w romach ryrzego zawsze działa automatyczne pobieranie ustawień połączeń z siecią/mms
zauważyłem że u barrfinda to nie działa... troszkę kiszka... poza tym słowa złego nie powiem :)

to są własnie fixy od ryrzego :P
REGULAMIN !!

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2157 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:41:48 »
puchaty, elektronik elektronikowi nie równy.. pewnie tam tez pracuja ludzie  o takim profilu szoly ktora miejmy nadzieje ukonczyli :)

to co ? otwieramy wlasny serwis ?:D
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

tomwil

Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2158 dnia: Lipiec 02, 2009, 15:56:07 »
sory za ofa ale   :swirus:
2 July 2009 - Omnia ROM base DXID1 build 23001 with 4 MB pagepool and BT-audio fix

http://rapidshare.com/files/250740770/Khuanchai_Omnia_UltraLite_23001_PP4.zip

*

Offline ryrzy

  • ***
  • 425
  • Płeć: Mężczyzna
    • MoDaCo
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
Odp: Dyskusja na temat ROM'ów
« Odpowiedź #2159 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:41:36 »
od 2 dni mam ten build... i powiem ze nawet nawet... porownywalny z finallem 21234 :)
Pozdro Ryrzy