Samsung i780 zawiesza się, zamrożony ekran.

  • 3 Odpowiedzi
  • 1793 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ABW

  • 1
Samsung i780 zawiesza się, zamrożony ekran.
« dnia: Marzec 02, 2010, 08:00:13 »
Witam. Mam taki przypadek :) Telefon zawiesza się w rożnych sytuacjach np: gdy przychodzi nowy sms , Klikam aby go odczytać i telefon zawiesza się wtedy. Czasami zawiesza się podczas wprowadzania kodu na ekranie  (mam włączone zabezpieczenie hasłem) bez zabezpieczenia tez się zawiesza, czasami na Automapie, czasami na zmianie koloru tematu. Gdy telefon sie zawiesi pozostaje tylko miękki reset, żadne przyciski nie działają, ekran pozostaje podświetlony.  Są tez dni że działa  np. 3-4 dni bez żadnej zawiechy, przeglądam wtedy internet, używam nawigacji i wszystko działa elegancko. Nie zamula w tym czasie i nie zawiesza się.  Wgrywałem romy Mirage CBHE1, BKHE1 z podwieszonego tematu i windows 6.5 według opisu użytkownika BartoszP.  Romy wgrywają się bez najmniejszego problemu lecz zawieszanie nie ustępuje. Macie może jakiś pomysł co to może być? Obawiam się najgorszego, czyli uszkodzenia jakiegoś podzespołu.

Pozdrawiam
SPV M650, Samsung I780

*

Offline kola.kolski

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy-S <Froyo>
Odp: Samsung i780 zawiesza się, zamrożony ekran.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2010, 11:32:29 »
Witam, mam ten sam problem, ale tylko w jednym przypadku. Ten przypadek to zawsze kiedy próbujęz pamieci głównej usunąć niechciane pliki tj. kilka zdjęć które kiedyś sam tam wgrałem. Nie mozna ich usunąć ani WIN CE, ani eksploratorem anie za pomocą połączenia z komputerem. Soft PLAY. (chetnie bym go zmienił na jakiś polski oryginalny ale nie wiem jak.... )

HELP. jak usunąć pliki???

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Samsung i780 zawiesza się, zamrożony ekran.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2010, 15:28:40 »
takim magicznym procesem jak Hard Reset.
PS. wgranie romu to też nie jest jakaś wielka filozofia, CBHE1 wgrywasz od 0 w jakieś 15 minut (z wgrywaniem driverów do kompa itd.)
poczytaj podklejone wątki
i8000+i600=i8600 :D

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: Samsung i780 zawiesza się, zamrożony ekran.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2010, 21:15:58 »
kola.kolski
proszę o zmianę avatara lub czegokolwiek, gdyż blokujesz neta.... podejrzewam że avatar który podałeś na forum, pochodzi z Twojego serwera i Twój serwer trafił na czarną listę google.
Sprawdź czy nikt Ci nic nie dokleił na serwer, albo zmień miejsce gdzie trzymasz pliki w necie (prawdopodobnie serwis flashtatoo)




P.S. POLECAM przeskanować sobie komputer jakimś dobrym antywirem (np. Nod32)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 21:18:27 wysłana przez edmun »
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI