Samsung I780 vs Nokia N95

  • 33 Odpowiedzi
  • 6355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Samsung I780 vs Nokia N95
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 01, 2008, 18:39:57 »
ale samsung ma leprza powłoke wyswietlacza...

*

Offline pawelgo88

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung I780 vs Nokia N95
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 03, 2008, 10:14:07 »
a jak wygląda kwestia softu?
wiem, że na WM jest więcej oprogramowania niż na s60v3, a jak wygląda sprawa z ekranem square? Może lepiej kupić LG KS20 lub HTC ELF? Bo Diamond narazie jest za drogi;/

*

Offline tjach

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Samsung I780 vs Nokia N95
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2008, 08:55:03 »
Na razie nie znalazłem większych problemów z kwadratowym ekranem. Po instalacji RealVGA jest jeszcze mniej problemów.
JID: tomasz.jach@jabster.pl

*

Offline jotek

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Samsung I780 vs Nokia N95
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 08, 2008, 21:14:54 »
klapka do baterii na poczatku chodzi ciezko pozniej juz lepiej no i kwestia taktyki na poczatku za kazdym razem balem sie ze cos złamie teraz pełen luz

Gabaryty i780 kontra N95 jak dla mnie N95 jest bardziej ceglaste i poza wersja 8GB black duzo brzydsze kolega ma mialem oba w reku porownywalem i nie przekonala mnie w ogole zwykla N95 wolniejsza brzydsza jakos wykonania wydaje sie gorsza Zwlaszcza ze ogolnie nie przekonuja mnie wiekszosc sliderow w wykonaniu noki po jakims czasie wydaja sie zbyt zluzyte samsung w tym temacie jest lepsze( i780 nie jest sliderem;) ale wczesniej mialem slidera z samsunga i do tej pory lezy jako awaryjny phon i piknie sie suwa ;) )

co do simlocka nie wiem bo nie zdejmowalem ale wiem ze tez sa te karty typu turbo sim ktore pozwalaja obejsc simlocka bez utraty gwarancji w cenie okolo 30zl

nie mam wielu programow ale to co potrzebuje wszystko mi dziala na tym kwadratowym ekranie czasem boki zostaja czarne ale reszte wiadac jak trzeba  :) automapa działa rewelacyjnie 2d 3d z budynkami itd :) przelicza traski bez problemu i po 1800km. ekran dotykowy spory atut myszka fajna ale na dluzsza mete bardziej przydatny jest dotykowy ekran mialem problem jeden z wylaczeniem wyswietlacza ale uporalem sie z tym sam poza tym z tego co wiem przy sofcie e1 problemu juz ni ma :)

po jakims czasie uzytkowania i po stycznosci z N95 kolegi wiem ze bym tego samsunga nie zamienil na N95 :D takie moje zdanie wiem ze jak sprawdzalismy GPS to moj zlapal nawet w budynku po chwili a jego niestety :) Pracuje jako kierowca i czesto sie przydaje navi w samungu spisuje sie super :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2008, 21:16:36 wysłana przez jotek »
SPV C600 --> Samsung i780 --> HTC Touch HD