S2U2 - znikajaca godzina i kilka innych malych problemow

  • 2 Odpowiedzi
  • 1127 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
S2U2 - znikajaca godzina i kilka innych malych problemow
« dnia: Marzec 05, 2012, 10:38:36 »
I pojawil sie ciekawy problemik (i co smieszne, dzieki temu problemowi niechcaco odkrylem ze w WM6.5 na naszym i780 jest sterowanie odtwarzaczem na ekranie zablokowanego telefonu, wystarczy przesunac palcem godzine na dole..:P )

Otoz dlugo cieszylem sie S2U2, ale z czesto pojawialy mi sie dziwne problemy, jak np. przebijanie sie aplikacji z tla, przykladowo PocketCM czyli te moje przyjemne smsy i lista kontaktow. przychodzi sms i s2u2 jest w tle, a na pierwszym planie mam okno z smsami.
druga sprawa, za czesto znika mi zegar. na chwile budze telefon i na planszy s2u2 nie ma zegara. jest kalendarz, pogoda, nieodebrane polaczenia czy smsy, ale nie ma godziny. dopiero po restarcie telefonu wraca do normy, po czym znowu po kilku godzinach dzieje sie to samo.
i jeszcze jedno, jak zmusic ten nieszczesny s2u2 do ladnej pelnoekranowej pogody czy chocby wskaznika baterii z serii "made by the users".
probowalem wgrywac te polecane na qvga, jednakze czesto po wrzuceniu plikow do katalogu weather czy battery, znika zarowno pogoda, a baterii jak nie widzialem, tak dalej nie widze.
czy ktos moze podpowiedziec jak customizuje sie ten przyjemny locker?
(p.s. widzialem jeszcze alternatywe w postaci innej aplikacji, ale to 14 dniowa wersja testowa a chwilowo nie chce nic wykupywac. nazwa chwilowo wyleciala mi z glowy)
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: S2U2 - znikajaca godzina i kilka innych malych problemow
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2012, 20:19:07 »
z PocketCM sobie poradzilem. w katalogu gdzie jest on zainstalowany jest plik ini w ktorym moze wylaczyc "wychodzenie na pierwszy plan" kiedy przychodzi sms.
pozostalo mi tylko ogarnac temat pelno ekranowej pogody (miod gdyby byla animowana ale to raczej niemozliwe) i jakiegos wskaznika baterii niz ten oryginalnie zaimplementowany w S2U2
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: S2U2 - znikajaca godzina i kilka innych malych problemow
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2012, 10:41:35 »
znalazlem rozwiazanie zegara. banalny i tak dalej.
po nacisnieciu palcem na zegar, wlacza sie zegar wybrany jako drugi (w zakladce Information mamy do wyboru pierwszy i drugi zegar).
ja w drugim namieszalem i dlatego jak niechcaco nacisnalem na zegar, ten zniknal.

po odpowiedzi co do ladnej pogody czy baterii bede szukal typowo w tematach o s2u2. jak znajde, podrzuce podpowiedz
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI