Nie działa moduł telefonu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1932 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie działa moduł telefonu
« dnia: Maj 01, 2011, 16:46:10 »
Witam. Szukałem chyba wszędzie i nie znalazłem nic co by mi pomogło. Mój problem polega na wył funkcji tel w samsungu. telefon przyszedł z australi i po włożeniu karty cały czas wyświetla się phone off i nie da rady ani wejsc w funkcje tel. ani go włączyć . wgrałem polski rom 6.0 ale radio rom sie nie chce wgrac . czy funkcja telefonu nie działa przez radio rom ?? miał ktoś podobny problem ? telefon jakby wcale nie widział sim. W australii podobno działał normalnie. I czemu ten phone rom czyli sterownik radia gsm chyba się nie wgrywa ?? Nokie z symbianem to prosta bajka przy tym . To mój 1 tel z wm więc nie bardzo czaje czemu nie działa .

*

Offline rajman

  • **
  • 133
Odp: Nie działa moduł telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2011, 09:24:32 »
moze ma simlocka poprostu?

rom wgrywasz mirage ? w i780 jest tylko cos takiego jak pda i phone. ktory z tych dwoch nie chcial sie wgrac?

jaka masz obecnie wersje tych dwoch elementow (do sprawdzenia w settings/system/version
i780 win 6.1 @ 96dpi -> Xperia NEO V

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."

Odp: Nie działa moduł telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2011, 10:01:38 »
Nawet nie mogę sprawdzić czy mam simlocka. nie działają kody serwisowe. wszystko failed . wgrywam przez mirage na xp i nie wgrywa się phone rom. wersja pda PDXHL2 Phone:PDXHL2 . próbowałem też plików z tutorialu jak zdjąć simlkocka i kodów i wszystko failed. nawet gdy chce sprawdzić IMEI wyskakuje mi że tel wyłączony i czy włączyć . Biorę ok i nic dalej phone off. może da radę wrzucić te sterowniki wklejając je do katalogu windows na szajsungu ?? Nie mam pojęcia jak to zrobić . I chyba tu też nikt nie ma  :sad: jakby były zablokowane wszystkie funkcje tel i sim .

*

Offline Upgreydd

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Too Weird To Live, Too Rare To Die...
    • Monitoring
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780
Odp: Nie działa moduł telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2011, 19:55:09 »
A wczesniej zmieniales rom? Choc raz? Jesli nie to zrob tak:
1. na XDA poszukaj russian romu (bedzie w temacie o bricked i780) i go wrzuc
2. na niego wrzuc PDXIB1
3. Wrzuc customa jakiego tam sobie chcesz

Powinien radio wrzucic i nie powinno byc failed.