PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Samsung => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => SGH-i780 => Wątek zaczęty przez: Aero9000 w Wrzesień 19, 2008, 22:30:51
-
jak można pogrupować kontakty aby wyświetlał się np ORLEN
a pod tą nazwą pojawiały się nazwiska pracujących tam osób, do każdej z tych osób można przypisać kilka danych np tel. daty stanowiska itp
na liście kontaktów chciałby widzieć tylko Orlen, a spis nazwisk pojawiałby się po otwarciu tej zakładki
-
Jak dla mnie - dodanie kategorii do kontaktów. Potem można filtrować tylko te osoby, które do danej należą.
-
A jak zrobić tak żeby sie kontakty wyświetlały w formacie IMIE + NAZWISKO poki co wyświetlaja mi sie odwrotnie najpierw Nazwisko , poza tymi które przestawiłem pojedyńczo na taki jak chce format wyświetlania.
Tylko trudno pojedyńczo przestawic 250 kontaktów. Może uda sie gdzies w opcjach przestawić to dla wszystkich. Uzywam SPB Schel 3.5 oraz Phone Extension 2.2
-
sam nie znam takiego sposobu i co wiecej - wkurza mnie ze za kazdym razem jak dodam nowy kontakt to trzeba go przestawiac do odwrotnego szyku (czyli z Nazwisko i Imie na Imie i Nazwisko)
-
Taka opcja wbudowana jest w Windows, standardowo - w spisie kontaktów musisz kliknąć prawym klawiszem (menu), a potem "wyświetl według" --> "firma".
No i jest jak piszesz - wyświetlają się firmy z podaną w nawiasie liczbą kontaktów, a po kliknięciu rozwija się lista "pracowników"