I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL

  • 108 Odpowiedzi
  • 35625 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline legómina

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780, WM6
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:13:24 »
Trochę czasu upłynęło od ostatniego postu. Wiele ROMów zostało przetestowanych od momentu pojawienia się tego poradnika. Czy ktoś może polecić konkretny ROM do i780, który jest wszystko mający i do tego sprawiający najmniej problemów? Czy trzeba fleszować ROM dla PDA, telefonu, itd czy wystarczy tylko sfleszowanie ROMu od PDA? Czy trzeba się liczyć z jakimiś problemami w użytkowaniu urządzenia?

Za każde info będę niezmiernie wdzięczny!

*

Offline hilix

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
    • portfolio
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 04, 2008, 08:52:43 »
Oczywiście utrata gwarancji (jeżeli takowa jest)
Był MDA COMPACT II, MDA VARIO III, SAMSUNG i780 NAVI ed., iPhone 3Gs 32GB,HTC Desire, Samsung Galaxy S

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 04, 2008, 13:04:46 »
Oczywiście utrata gwarancji (jeżeli takowa jest)
Oddając do serwisu wystarczy wgrać oryginalny ROM i nie ma śladu po poprzednim.

*

Offline hilix

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
    • portfolio
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:34:55 »
a jak zrzucić rom, ktróry jest w telefonie? I czy na 100% nie ma śladu po takich operacjach?
Był MDA COMPACT II, MDA VARIO III, SAMSUNG i780 NAVI ed., iPhone 3Gs 32GB,HTC Desire, Samsung Galaxy S

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 04, 2008, 14:39:26 »
a jak zrzucić rom, ktróry jest w telefonie? I czy na 100% nie ma śladu po takich operacjach?
Nie ma potrzeby "zrzucania" romów. Na forum dostępne są linki do oryginalnych polskich romów WM 6.0 do I780.
Czy na 100% nie ma śladu tego nie potwierdzę, ale na 99% jestem w stanie zaryzykować :)

*

Offline legómina

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780, WM6
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 04, 2008, 19:52:35 »
Ściągnąłem i780_EV5X.96_Ultimate_PXIHH5_PDA.7z oraz wszystko co potrzebne do wgrania tego ROMu. Czy za jednym razem mogę uaktualnić Phone i eBoot przy pomocy tego: i780 Boot & Phone ROM for Mirage Updater DXHH1.7z czy ROM dla PDA mogę nakładać bezpośrednio na Play'owy PMHC1?

Moje pytania wynikają z braku wcześniejszych doświadczeń z flaszowaniem telefonu, oraz chęcią uniknięcia niespodziewanych problemów.

pozdrawiam

*

Offline Tomasz Urbanowicz

  • **
  • 134
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: E71 HTC Desire iPhone 3G
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:14:34 »
* wyświetlanie wiadomości w formie czatu sprawuje się bardzo dobrze, aczkolwiek wymaga przyzwyczajenia
Nie wiesz jak to wyłączyć?

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:54:50 »
* wyświetlanie wiadomości w formie czatu sprawuje się bardzo dobrze, aczkolwiek wymaga przyzwyczajenia
Nie wiesz jak to wyłączyć?
Proponuje zainstalować Advanced config
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=418151
Za jego pomocą skonfigurujesz wiele funkcji telefonu

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 24, 2009, 22:20:33 »
mam ten ekran juz od kilkudziesieciu minut, to tak ma byc i czekac dalej ? czy co z tym zrobic ? boje sie ze cos poszlo nie tak ;)

na telefonie wyswietla:

[ Bootimage downloading ]
[ PDA Image downloading]

na mirage to co wyzej, nic sie nie zmienia...
http://img530.imageshack.us/img530/6043/miragehz3.jpg
Napisane: Styczeń 24, 2009, 21:36:32
ok juz wiem co zknocilem.

w PDA dalem phone rom
a w phone obraz z wm 6.1

wylaczylem mirage, odlaczylem tel... wyjalem wlozylem baterie, wlaczylem i czarny ekran (brick?)

no to wlaczylem ponownie mirage tym razem wsadzilem wszystko prawidlowo
tylko ciagle pisze downloading eboot.... i nic...

jak postawic ten telefon teraz na nogi ? o_O

ok. wylaczylem mirage, wyjalem/wlozylem baterie, zrobilem wszystko od nowa i ruszylo juz dobrze, mam wm 6.1

ci co sie boja robic update niech sie wiecej nie boja :) bo wszystko mozna odkrecic nawet jak tel nie wstaje....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 22:45:28 wysłana przez natoor »

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 07, 2009, 17:00:39 »
Ostatnio pisałem do servisu samsunga tak z czystej ciekawosci czy juz maja wm6.1 do i7880 w wersji pl czy nie okazalo sie ze maja i moga go wrzucic na telefon za "jedyne" 80zl co nie bedzie powodowac utraty gwarancji
hmm ma ktos pomysl z kad sobie wziac ten rom ktory oni maja i wgrac soebie za "jedyne" 0.00zl

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2009, 20:12:41 »
JEstes pewien ze mają  6.1 pl ? Generalnie jakbyś na 100 procent potwierdził   i do tego powiedział   o którym serwisie mówisz,  to jestem w stanie  w ciągu tygodnia  takowy rom mieć. Jak sie dowiadywałem  z 4 dni temu  to powiedzieli ze nie ma i nie będzie. Mam starego przyjaciela w w serwisie ORANGE pl, siedzi na warsztacie  i boxem wrzuca  brandowane romy do  wszelkich  tel, powiedział mi dokładnie , że  jeżeli  coś jest nowego to on jest w stanie poprzez wewnętrzne zlecenie to  wyciągnąć  i  " pożyczyć"  do testowania :). Niestety w  samym serwisie  samsunga nie ma znajomych i nie może tak przypalić głupa  i zapytać. Ale jeżeli  to  sprawdzona inf.  to poleci fax z podpisem i pieczatkami  i tyle .  Wiec jakby co pisz  co i jak.  Siedze od  4 dni i gotuje langa  pod  nowego HL 2  ( dzieki EFN  i nowe wydanie kuchni:) z xda developers:) udalo mi sie wyciągnać   zródelko   )   ale  jak mam  sie męczyć  to   moge poczekać  jeszcze   ze 2 dni    na  xda  znowu prace trwają  nad nowością   na razie beta ale na nowym HL2 jest i ma naprawde szybkość  i native 96 DPI http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709   testuje   i    jest ok
tylko jakis bug z ikonkami  wfifi na razie zostal do poprawy reszta jest  juz mysle niezła,  w sumie głownie pod to chciłem ten lang  zrobić  bo zapowiada sie ciekawie.

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2009, 20:34:00 »
Odpowiedz tak zapraszam koszt 80 zl

W dniu 6 lutego 2009 00:55 użytkownik vermer napisał:

                    Witam jakies pol roku temu zakupiłem Samsunga i780 w sieci Play mobile z systemem operacyjnym WM6.0 jeżeli się nie myle samodzielna zmiana systemu na 6.1 będzie wiązała się z utrata gwarancji w związku z tym chciałbym się zapytac jaki będzie koszt zainstalowanie w servisie owego windowsa 6.1 na samsungo i780?




--
----------------------------------
Pozdrawiam

Kamil Adam Hirsz

ArtMedia - Autoryzowany Punkt Serwisowy

90-443 Łódź, ul. Mickiewicza 15A

tel (0 42) 6300200

tel : (0) 660-300003

e-mail: kamil@art.media.pl
Wiec jak widac maja:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a teraz pytanie majac rom CBHE1 jak przejsc do wersji podanej w poprzednim poscie a mianowicie
HL2_FEB07_96DPI.bin<--zawartej w tym pliku
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 21:10:13 wysłana przez Vermer »

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2009, 21:47:45 »
Na pewno  wg opisu z pierwszego pierwszego postu tego wątku.    Czyli :

najpierw zainstaluj drivery do usb  samsunga                http://rapidshare.com/files/131736002/20080305035413859_Samsung_USB_Driver_MCCI_4.34_WHQL_v3.4.exe.html

potem  Sciągnij MIRAGE         http://rapidshare.com/files/131512734/Mirage_LV_v1.8.exe.htm

pierwszy etap to taki że musisz   wgrac rom ktory pozwoli ci  wrzucic czy to HL 1  czy HL 2 ponieważ  ja kto  będziesz próbował bezpośrednio masz jak  komunikat  ze soft nie zgodny z wersją .

taki Rom znajdziesz tutaj     http://www.mediafire.com/download.php?ziyjnhymqdt

to masz kompletną wersje z boot  radio i  pda  za pomocą MIRAGE wg opisów i w tym wątku i w innym który szanowni koledzy  (szacunek naprawde  kawał dobrej pracy)  opisują    upgrade , wiec poszukaj a znajdziesz :) .

jak juz tego wgrasz  wg opisów  ( za pomocą mirage )     to   zsynchronizujesz za pomocą AS     ( przywracasz w opcjach pol  USB)    i  uruchamiasz  updatera z oficjalnym  romem  HL2
którego zaciągasz  stąd
http://rapidshare.com/files/184283285/i780PDXHL2_Upgrader_XP.exe

tam masz na ekranie co masz z robic wiec nie powinno to  być skomplikowane.

i po paru minutach masz juz oficjalny ang oczywiscie  rom :)

nastepnei zaciągasz te  ugotowane  romy z linka z xda     i za pomocą mirage   dokladnie jak masz opisane w  1 poście  instalujesz  tylko  bin   od  PDA ( reszta  zostaje taka jak jest  )
Przepraszam za chaotyczny opis i skróty myślowe ale na tym forum masz wszystko  i jak to ktos kiedyś mnie strofował  TYLKO CZYTAC!!! i mial racje :)

Co do utraty gwarancji . na forum masz  czysty rom PLAY  HE1   wiec jak coś ci sie popsuje w telefonei to zawsze mozesz zmiec na oryg. i dac na gwarancje , moj przyjaciel mowił  ze zazwyczaj przechodzi. no chyba ze uwalisz   sprzet podczas flashowania  wtedy cienko. Ale z mojego doswiadczenia widze ze nei wiem co by zrobic  nie tak by  uwalic tego samsunga podczas flashowania, bo jakimś  cudem zawsze  mozna  go obudzić w emergency mode.  Mam ten telefon w celach  zapoznawczo nowatorsko  elektronicznych ( chcialem pokombinowac coś żeby sportować androida )
i dziesiątki razy jzu go flashowałem i pare razy myśałem ze po zawodach jest (żona mi mikserem korki wywaliła  podczas wgrywania :/) ale wyciągajc baterię odczekalem troche  i wsadzilem spowrotem i uruchomil w trybie boot ( zapewne  zdązyłto akurat dograc ) ale inny pda  dawno by byłtylko pieknym  dociskaczem pamieru na biurku, a samsun jak widze nie :)
Wiec  polecam poczytac lekturke tego forum czy nawet na xda dev.   i  powinno dac Tobie jakis pogląd na syt. czy chcesz flashowac czy nie chcesz czy nie potrzebujesz:)


Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2009, 22:00:19 »
No wlasnie chodzilo mi o to ze wywalalo ze mam nieodpowiednia wersje softu:/ i nie za bardzo wiedzialem co robic ale w taki razie jutro wezme sie do roboty:) i moze bedzie 6.1en
a jak widzisz szanse wyciagniecia tego 6.1PL ??

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2009, 23:25:26 »
Dzwoniłem już  w tej sprawie  w pn bede coś wiedział czy poszło pismo  do samsunga o  tę wersję. Zastanwaia mnei jednak to że oficjalnie maprawde nikt nic nie wie a przeciez serwisy opertaórów to raczej powinny :/  mi tam zresztą  tylko z ciekawosci potrzebny ten rom  chodzi mi tylko  o wydobycie kodu z polskim językiem by sie nie męczyć pozatym teexperymenty z romami z XDa są fajniesze bo naprawde człowiek ktory to robi takich tweaków  używa i sztuczek by to trybiło że telefon od razu jest szybszy  i przyjemnijeszy w użytkowaniu. No i 96 dpi  bez wgrywania i nie spodzianek w stylu rozjechanych ikonek itp. wiadomo nic nie jest doskonałe i tam też cośsie sypie ale  i tak o niebo lepiej  niz w standarowym Romie :) i oszczędzasz czasu na instalacje:) a polski język ?  po co ?  na pewno nie  do T9  bo  masz qwerty  pełną ,  do polskich ogonków ? też szkoda zachodu. Dla mnie jak i dla wielu użytkowników tego telefonu liczy sie wydajnosc sprawnośc szybkosć stabilność  i czy to bedzie  w pl czy ang ( innych mniej lub wiecej barbarzyńskich  langów nie wymieniam:) ) naprawde nie robi:)


Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 07, 2009, 23:31:59 »
Heh to mam nadzieje ze sie podzielisz nowym romem juz niedlugo bo dla mnie oficjalny 6.1 brzmi chyba bezpieczniej:) a grzebac w romie samodzielnie nie chyba to nie dla mnie:)

*

Offline bobas007

  • ***
  • 435
  • Sprzęt: i780 - WM6, SGS BVJS4
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2009, 12:12:56 »
a polski język ?  po co ?  na pewno nie  do T9  bo  masz qwerty  pełną ,  do polskich ogonków ? też szkoda zachodu.
Hmmm... Przez chwile miałem HL2 i można było pisać z ogonkami :)
Napisane: Luty 08, 2009, 12:06:29
...jaki będzie koszt zainstalowanie w servisie owego windowsa 6.1 na samsungo i780?
Czy zacytowałeś całą korespondencję? Z tego co czytam, to nie było mowy o 6.1 PL (?)

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 08, 2009, 12:16:54 »
Wiesz myle ze to sie samo przez siebie rozumie ze chodzi mi o wersje PL w koncu nie mieszkamy w Burkina Faso
ale dla pewnosci wysle im kolejny spam z dokładnym pytaniem jak dostane odpowiedz wrzuce tutaj

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 08, 2009, 14:05:42 »
Cytuj
Hmmm... Przez chwile miałem HL2 i można było pisać z ogonkami :)
Polskie ogonki można mieć w każdym romie.
Wystarczy skopiować odpowiedni plik do katalogu Windows
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108026.0

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 08, 2009, 18:44:12 »
Cytuj
Hmmm... Przez chwile miałem HL2 i można było pisać z ogonkami :)
Polskie ogonki można mieć w każdym romie.
Wystarczy skopiować odpowiedni plik do katalogu Windows
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108026.0


Generalnie wiadomo, że można  mieć na każdym romie  ( oczywiscie że  bardzo duża zasługa   kolegi   za co serdeczene dzieki ), osobiście uważam że kto jak sobie spersonalizuje  system  temu  będzie najlepiej słuzył. Mnie kompletnie nie przeszkadza ten fakt  że mam wszystko  eng. stad  takie  słowa, ze czasme nie warto  korzystać z czegoś   bez czego można  sie obyć , kosztem wydajności użyteczności. Poza tym poczekajmy do pn. wt. sie okaże czy ten nieszczesny HL2  jest w wersji pl . Mam mieszane odczucia co do tego niusa bo faktycznie  juz coś by było wiadomo,
z mojej strony mogę tylko obiecać ,   że jeżeli to prawda  i jest to zaraz jak dostane ten ROM   to sie z nim tutaj  podzielę w imie nauki oczywiscie oraz  na pohybel  cwaniakom z samsung serwis  polska . ( inne cywilizowane kraje mają za free ale tutaj za 80 zł i peweni jeszcze koszta  przesyłki  granda. )  jezlei jednak  HL2 PL  no exist    no to    i tak   za niedługo  zakoncze moje wypociny z wersją  pl    jak chlopaki z xda  pomoga mi to  jakoś posklejać  to   dla  entuzjastów    na pewno wrzuci sie gdzieś bete.  Chyba że   tutaj  ktoś mi pomoże w spreparowaniu pliku wsadowego  albo ugotowaniu   juz gotowego Romu. 
Aha  jeszcze prośba jeżeli ktokolwiek by miał jakiś I780  moze  być goły bez niczego byle chodził  abym mogł go wykorzystać  do wszelakich prób czy z romami czy testami nad  obudzeniem  androida to chętnie odkupie.  Nie daje rady nonstoper korzystać z jednego niestety  a najlepiej jakbym mial cały czas podpietego do boxa. Poza tym chyba szybciej by to szło bo czasu troche mam pomiędzy jednym a drugim  projektem zawodowym.


*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 08, 2009, 23:32:47 »
Jeżeli pojawi się tylko oficjalny 6.1 PL będę miał go tego samego dnia, nie zapomnę wrzucić na Pdaclub :)

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 08, 2009, 23:35:54 »
To w takim razie jak tylko dostane odpowiedz od tego servisu z lodzi dam znac tu na forum:)

*

Offline Tomasz Urbanowicz

  • **
  • 134
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: E71 HTC Desire iPhone 3G
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 09, 2009, 11:57:12 »
Szczerze wątpie że mają PL :|

*

Offline janek.fedorowicz

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motka MPX200 > ... > i780:-)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 09, 2009, 21:10:06 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)
Jan Fedorowicz

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 09, 2009, 21:26:40 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)
Zawsze można ugotować sobie własny rom :)
Jeżeli 6.1 PL się pojawi, skuszę się na jego modyfikację.

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 09, 2009, 21:43:45 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

Dokładnie  tak samo uważam :) !

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)
Zawsze można ugotować sobie własny rom :)
Jeżeli 6.1 PL się pojawi, skuszę się na jego modyfikację.

Dobrze że   dodałeś   "subiektywnie"  :). Generalnie zawsze wszystko będzie najlepiej pracowac jak sie samemu  za to zabrać. Z drugiej strony,  łatwiej  sie uczyc na czyiś błędach  i uniknać  :uśmiercenia:  swojego   sprzętu, o co nie trudno   jezeli  ugotujesz ROM nie tak jak trzeba.( mnie sie udalo tak rozłożyć wizarda  na łopatki) . Wiec co wieksze modyfikacje i mixy  z 2  czy 3 wersji  romów zostawiam specjalistom :)

A teraz przechodzę do meritum  sprawy :  oficjalnie nic  nie wiadomo  w  centrali serwis samsung polska  o   WM 6.1   PL . Moj  przyjaciel dzwonił do mnie ,   po tym jak wysłał faks  jako orange  pl serwis.  Potem ktoś z tego serwisu dzwonił na nr z pieczątki i nie oficjalnie juz sie pytałskad te informacje ma. Dziwna sprawa,  albo tam ktoś coś wie albo nie ma zgody na puszczenie  tego w obieg, naprawdę  pokręcone to jest.  Poczekamy jeszcze zobaczymy.

*

Offline pawwel

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i780
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 09, 2009, 23:22:53 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)

A dopiero co znowy wróciłem do HL2, trzeba będzie spróbować i tego:) Takie pytanie, wiadomo czym się różni oldmouse od mouse? i nie chodzi mi o to że jedna jest młodsza, a druga starsza :E

*

Offline james_lerk

  • **
  • 152
  • Sprzęt: HTC DIAMOND + IPHONE 2G + HTC G1   ... tyle podobieństw ile róznic :)
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 09, 2009, 23:30:03 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)

A dopiero co znowy wróciłem do HL2, trzeba będzie spróbować i tego:) Takie pytanie, wiadomo czym się różni oldmouse od mouse? i nie chodzi mi o to że jedna jest młodsza, a druga starsza :E

Z moich obserwacji  i testów   wynikałoby że na old mouse  kursor chodził  płynniej bez przeskoków  oraz nie bylo tego dziwnego zjawiska że   podczas używania aplikacji ktora dziala w  tle ( for example mialem uruchomiona operę  a jednoczesnie  przegladalem  jakis pliczek  textowy  to kursor dostawał  wariata , czyli mrugał i znikał.
Tego na starym nie miałem  a specjalnei sprawdzalem 
Może sie mylę  w swoich obserwacjach to najwyzej niech mnie koledzy poprawią :)

Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 10, 2009, 12:10:20 »
No wiec dostalem odpowiedz z servisu hmm i musze przyznac ze samsung to ........ firma:) nie dosc ze za instalacje windowsa chca od nas 80zl to jeszcze w polskich servisach "oferuja" winde 6.1 to mi przypomina polskie burdele z rumunska zawartoscia kurcze niby telefony fajne a obsluga hmmm nie ma to jak odstraszyc potencjalnego klijenta

*

Offline pawwel

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i780
Odp: I780 - nieoficjalny WM 6.1 - TUTORIAL
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 10, 2009, 15:38:06 »
PL? PL nigdy nie będzie tak dobry, jak obecnie robiony przez niejakiego inertiax3 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478709

...Subiektywnie rzecz biorąc ;-)

A dopiero co znowy wróciłem do HL2, trzeba będzie spróbować i tego:) Takie pytanie, wiadomo czym się różni oldmouse od mouse? i nie chodzi mi o to że jedna jest młodsza, a druga starsza :E

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, rom nie przeładowany. O stabilności wiele nie mogę powiedzieć, bo mam go dopiero od paru godzin, ale myślę, że zostanę przy nim na dłużej.
Teraz pytanie którego buildu opery używacie, pamiętam miałem kiedyś build, który działał świetnie, ale już nie pamiętam który. Np. ten z orginalnego hl2 był tak tragiczny, że nie dało się z niego korzystać.