Czy to działa na samsungu i780?

  • 8 Odpowiedzi
  • 1251 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 8850

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G
Czy to działa na samsungu i780?
« dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:58:15 »
Witajcie drodzy użytkownicy tego świetnego telefonu, proszę o odpowiedź:
1. Czy oryginalny skype na windows mobile jest bezpłatny do rozmow skype-skype? Słyszałem, że trzeba mieć opłacone konto kasą na skype aby dopiero wtedy bezpłatnie korzystać przez wifi. Jak jest naprawdę? Wiem, wiem jest fring, nimbuzz ale te aplikacje pełnią funkcję bramki do skype i zazwyczaj zacinają się, lub nie łączą lub mają kiepską jakość rozmowy.
2. Jakie istnieją aplikacje do zdalnej kontroli winampa przez wifi (z opcją zmiany playlist i przeglądania bibloteki utworów)? To dla mnie ważne, mam serwer medialny w domu bez monitora
3. Czy istnieje aplikacja zdalny pulpit dla WinXP?
4. Czy został już wydany Windows Mobile 6.1 pl lub 6.5 pl dla tego telefonu?
5. Czy działa bezproblemowe wygaszanie ekranu do zera i czy wtedy działa dioda mrugająca na przychodzące rozmowy i smsy?

Moja opinia użytkując wiele telefonów przez lata:
Najpiękniejszy tel. świata na zawsze - nokia 8850! Najlepszy tel. wszechczasów - Nokia 6310i. Najlepszy PDA - Iphone 3G/3GS. Nie zgadzasz się? Masz problem :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:49:36 »

5. Czy działa bezproblemowe wygaszanie ekranu do zera i czy wtedy działa dioda mrugająca na przychodzące rozmowy i smsy?



screenOFF. pamiętaj że guziki wtedy też działają.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline 8850

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:12:28 »
OK, a czy zna ktoś odpowiedzi na pozostałe pytania? :)
Moja opinia użytkując wiele telefonów przez lata:
Najpiękniejszy tel. świata na zawsze - nokia 8850! Najlepszy tel. wszechczasów - Nokia 6310i. Najlepszy PDA - Iphone 3G/3GS. Nie zgadzasz się? Masz problem :)

*

Offline say

  • 46
  • Sprzęt: i780, Galaxy Note
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2009, 10:03:38 »
BlackMe wylacza ekran i blokuje przyciski a urzadzenie nie jest w stanie uspienia (jesli tak ustawimy...).

*

Offline darekpiecz

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2009, 01:50:47 »
Ad.1 Skype dziala bez problemu I bez zadnych dodatkowych oplat oczywiscie po WiFi
Ad.2 Jest aplikacja, która dziaBa po BT i mo|emy za jej pomoca sterowac komputerem, ale nie sprawdzalem tego na ile mona sobie pozwolic.

Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2009, 12:59:23 »
3- istnieje ;P
Wpisz remote desktop na xda-developers.
5- Można też normalnie (powerem) wygaszać, ktoś tu na forum podawał niedawno programik żeby dioda działała


*

Offline hards

  • 36
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:23:44 »
5x TAK, wszystko jest :) tylko trzeba umiec poszukac.

*

Offline 8850

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2009, 13:23:44 »
Połączenie bluetooth jako zdalne sterowanie to porażka. Mam od 2 lat takie coś, bluetooth często zawiesza się i nie widzi telefonu, natomiast soft jest bardzo dobry. Wykorzystuję bluetooth jako sterowanie całym serwerem medialnym (muzyka, zdalny pulpit, aplikacje, pilot) w innym telefonie na Symbianie, soft jest świetnie napisany, ale po testach okazuje się, że porty USB co jakiś czas zawieszają się. Restart USB od razu pomaga, restartowanie softu w kompie nie pomaga.  Więc bluetooth nadaje się tylko na moment i na chwilę, do profesjonalnej czy ciągłej pracy trzeba niestety użyć wifi.

A pozostałe pytania już nieaktualne jak dla mnie, poznalem ostatnio ludzi którzy po wiele lat siedzieli na Windows Mobile zmieniając telefony na coraz nowsze. Niestety po cichu i niechętnie przyznają ze wstydu, że przesiedli się niedawno na konkurencję i okazało sie, że dostali to samo co mieli na WM tylko w 5 krotnie lepszej oprawie za większą cenę i nie jest to Symbian. Okazało się, że po rozpracowaniu i shackowaniu nowego telefonu - zaczeli się śmiać z miusów i wad które zostały usunięte nowym softem lub oprogramowaniem firm trzecich. Niestety nikt z nich nie chce powrócić do za żadne skarby do poprzednich wyborów nawet za dopłatą. Dziwne. Przeczesałem sieć, plusy i minusy, poznałem w praktyce i sorry ja też się przesiadam bo dostanę to co potrzebuję. Dziękuję chłopaki za uwagi i przenoszę się do innego działu, pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 13:26:00 wysłana przez 8850 »
Moja opinia użytkując wiele telefonów przez lata:
Najpiękniejszy tel. świata na zawsze - nokia 8850! Najlepszy tel. wszechczasów - Nokia 6310i. Najlepszy PDA - Iphone 3G/3GS. Nie zgadzasz się? Masz problem :)

*

Offline jotwer

  • 6
  • Sprzęt: Xperia X1
Odp: Czy to działa na samsungu i780?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2009, 13:27:59 »
5x TAK, wszystko jest :) tylko trzeba umiec poszukac.
Hmmm.... a gdzie widziałeś WM 6.5PL na i780?