[i780] Wisi aparat po zmianie karty

  • 2 Odpowiedzi
  • 3506 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Spookie

  • ***
  • 457
  • Płeć: Mężczyzna
[i780] Wisi aparat po zmianie karty
« dnia: Lipiec 31, 2012, 13:29:59 »
Po zmianie karty z 8gb na 16gb jak na razie wszystko działa za wyjątkiem aparatu co mam zrobić aby funkcjonował ?
Jak wyciągnę kartę to z apratem jest OKi i może zapisać na wewnętrznej karcie pamięci jak włożę nowa kartę 16gb telefon wisi trzeba bateria wyciągnąć.

1. Jest jakis fajny dedykowany program do kopiowania zawartości jednej karty pamięci na inna ?
2. Jest jakiś program na i780 który będzie nam czytał tekst z pliku doc coś ale ivona na PC ?

Karta ma system FAT32 SHDC kingston class 4

*

Offline niezmierny

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGH-I780 [PDXIB1]
Odp: [i780] Wisi aparat po zmianie karty
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2012, 10:13:45 »
A spróbuj, jak w łożysz starą kartę, w ustawieniach aparatu wybrać zapis w pamięci telefonu. Później wyjmij kartę i zrób reset telefonu. Zrób z jedno zdjęcie i wyłącz telefon. Włóż kartę i włącz telefon. Jak teraz włączysz aparat, to powinien się zapytać, czy chcesz zapisywać zdjęcia na karcie pamięci, więc się zgódź.

ad. 1. Ja zmieniając kartę na większą (choć z 2 na 4 GB), skopiowałem wszystkie pliki i foldery exploratorem windows i komórka nie zwróciła nawet uwagi, że coś się zmieniło, a mam zainstalowanych większość programów na karcie pamięci.

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: [i780] Wisi aparat po zmianie karty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:11:40 »
wygodnie jest rowiez uzyc total commandera. sprawdza sie wysmienicie. wczesniej w opcjach tylko zaznaczamy zeby wyswietlal ukryte pliki oraz nie ukrywal plikow systemowych. kopia wychodzi przepieknie.
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI