WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

  • 379 Odpowiedzi
  • 169904 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

olmeca

Na pierwszej stronie masz informacje o kosztach wymiany panela dotykowego w Blue Angel - ok. 150zl + przesylka

*

Offline lovit

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • BUF PARTNER
  • Sprzęt: Nokia 2600 + w trakcie zmiany
To wiem, ale jak pisałem nie jestem pewien czy potrzebna bedzie wymiana panela. Z tego co wiem między panelem dotykowym a wyświetlaczem jest jeszcze jakaś szybka czy coś takiego. Jeżeli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Jest szybka ale ona jest integralną częścią dotyku więc samego szkiełka nie wymienisz.
Are you shpongled?

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
kolejne zapytanie z mojej strony - LCD do Trinity - HTC P3600?


Witam!
LCD do Trinity kosztuje 199PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Marzec 13, 2009, 16:57:25
Pajeros mam do Ciebie pytanie. Posiadam Qteka IIs, niestety ale pękł mi... no właśnie nie wiem co za część uległa uszkodzeniu. Mam pęknięcie przez cały wyświetlacz ale nie jest rozlany, dotyk działa ale całkowicie rozkalibrowany. Czy jesteś w stanie napisać co to może być i ile ewentualnie kosztowała by naprawa?
Z góry dzięki


Dokładnie tak jak pisze kol. "ziele".
Panel dotykowy składa się z szklanej szybki i warstwy folii dotykowej. Oba te elementy sa ze sobą połączone i nie da się ich rozdzielić bez uszkodzenia panela.
W Twoim przypadku trzeba wymienić panel dotykowy (149PLN)
Pozdrawiam
Piotrek
Napisane: Marzec 13, 2009, 16:59:21
Na pierwszej stronie masz informacje o kosztach wymiany panela dotykowego w Blue Angel - ok. 150zl + przesylka


Tak, 150PLN za panel dotykowy i wymiana gratis.
Panel dotykowy czytaj jako panel dotykowy, nie kompletny wyświetlacz LCD z panelem dotykowym.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Witam... korzystałem z usługi kolegi z forum pajerosa...
i powiem ze profesjonalista w 100% miły kontakt można pogadać i popatrzeć na ręce :) korzystałem z opcji wymiany  u niego w domu ...
wymieniałem wyświetlacz w mio a701  jestem zadowolony...


P O L E C A M  ! ! !


:)

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Dzięki, dzięki...
Szacuneczek  :proud:
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Witam
W hermesie (z t-mobile) padł mi lcd, świecił jakby w inwersji z takim rozmazaniem w poziomie. Podłączenie innego wyświetlacza to potwierdzało.
Kupiłem używany lcd z uszkodzonym dotykiem z nadzieją podmiany, prawie się udało :) mój dobry dotyk jednak nie przeżył odklejania/ odcinania.
kupiłem nowy dotyk przykleiłem podlutowałem i du...
całkiem rozkalibrowany, (lcd dobry )
biorę się za kalibrowanie - nie działa, tzn. reaguje na dotyk ale po pomacaniu krzyżyków odpytuje od początku i od początku i.... tak dalej w kółko

luty sprawdziłem mają kontakt
co mogłem źle zrobić?
Pytanie pomocnicze: Czy wizard i hermes mają identyczne digitizery? na aukcji tak to wyglądało ale jeżeli nie to może dlatego sie  nie kalibruje?

Z góry dzięki za cenne uwagi, ewentualnie ile to jeszcze może mnie kosztować u Ciebie?

Michał

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Panele od Wizarda i Hermesa są takie same, ew. różnią się nieco odległością ścieżek na taśmie (w niczym to nie przeszkadza).
Mimo to każdy z nich powinien działać prawidłowo.
Przyczyną Twoich problemów jest tani panel!
Kupiłeś pewnie tanie byle co na allegro i możesz zapomnieć o naprawie sprzętu.
U mnie nowy panel masz za 149PLN (wymiana gratis) ale masz gwarancję na to że panel będzie działał prawidłowo.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline Ahmed

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje małe FortPolio
  • Sprzęt: Smart devices: Casio Cassiopeia A11 > NEC Mobile Pro 780 > Nokia 9110i > Handspring + modół GPS Samsung Omnia, HTC Universal, Samsung i780 (żony)
Wyślij do Pajerosa, na pewno sprzet bedzie działal jak trzeba, ja tek zrobiłem i bylem zadowolony, polecam

*

Offline PtaQ24

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE P800, Motorola Q9, HP hw 6915
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:57:06 »
Witam. Potrzebuje wymienić (o ile sie da, bo sie na tym nie znam) "dygitalizer" w Hw6915 :-|. Precyzując nie działa Ekran dotykowy w moim HP :S i nie znam się na tym, w dodatku menu jest po angielsku i nie wiem? nie mogę dojść tam do kalibracji. Ale z tego co piszą tu na forum to jeżeli ekran dotykowy w ogóle nie reaguje to znaczy, ze dygitalizer jest uszkodzony??? Ile by to kosztowało??
Kondzio Kondzio

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 03, 2009, 00:41:54 »
Witam!
Jeśli dotyk wogóle nie działa to najprawdopodobniej to panel, jednak jeśli na panelu nie widać żadnych uszkodzeń mechanicznych jest opcja że winna jest elektronika nie panel.
Cena wymiany panela wynosi 149PLN. Naprawa elektroniki może być trochę droższa.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline Rexon

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gorzowska Grupa Ratownicza
  • Sprzęt: HTC Wildfire | HTC Desire
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 05, 2009, 17:09:15 »
pajeros napisz jak jest z dostępnością wyświetlacza do SPV M5000. Ewentualnie jaka cena.

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 06, 2009, 17:20:41 »
Witaj Rexon.
W tej chwili nie mam tego LCD. Mógłbym zamówić, ale nie jest to tania impreza.
Nowy LCD kosztuje ok. 450PLN. Usługę wymiany oferuję gratis.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline Rexon

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gorzowska Grupa Ratownicza
  • Sprzęt: HTC Wildfire | HTC Desire
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 06, 2009, 17:54:44 »
Nowy LCD kosztuje ok. 450PLN.
Kurcze trochę drogo rzeczywiście, za tyle to można kupić całego używanego fona w znośnym stanie.
Dostałem tutaj ofertę za 270zł za używany ale używka to zawsze ryzyko wywalenia kasy w błoto. Trudno nie kupię zatem tego fona bo za drogi gips wychodzi. Dzięki pajeros  :E

*

Offline Raptor-1

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BlackBerry 9000
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 07, 2009, 21:23:49 »
Pajeros, posiadasz może coś takiego:
http://cgi.ebay.com/Hp-iPAQ-6300%2Fh1930%2Fh1935%2Fh1940-Touch-Screen%2FDigitizer_W0QQitemZ190296499646QQcmdZViewItemQQimsxZ20090327?IMSfp=TL090327122008r14039 ?
Bo mój h1940 się poddał i "szybka pękła". Napisz jaki byłby ewentualny koszt wymiany i nowego panela.
Historia: SE k300i, Moto Mpx200, SE k550i, I-mate JAQ3, HTC Kaiser, iPohne 3g,

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 08, 2009, 19:50:54 »
Witam!
Mam taki panel.
Cena 149PLN, wymiana gratis.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline PtaQ24

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE P800, Motorola Q9, HP hw 6915
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 08, 2009, 23:27:17 »
a MASZ JAKIES INNE AKCESORIA DO hW 6915? CHODZI MI DOKŁADNIE O RYSIK, KLAPKE, I JAKIES ZPOLSZCZENIE :d JAK MAM ROBIĆ TEN DIGITALIZER TO WOLE ZROBIC JUŻ WSZYKO.
Kondzio Kondzio

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 09, 2009, 21:20:53 »
Niestety nic takiego nie mam.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 10, 2009, 12:17:37 »
masz może digitalizer do xda iii i ile by kosztowała by jego wymiana? pozdrawiam

*

Offline retroav

  • 13
  • Sprzęt: HTC DIAMOND
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 12, 2009, 15:49:54 »
Witam.
Jaki jest koszt wymiany LCD w HTC diamond , touch dziala tylko lcd jest zbity , jakis orientacyjny czas realizacji??
Pozdrawiam

*

Offline PtaQ24

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE P800, Motorola Q9, HP hw 6915
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 13, 2009, 13:30:07 »
Zajmuje się ktoś w okolicy "KIELC" serwisowaniem tego typu sprzętu a dokładniej wymianą Dygitalizera w HW 6915??? Mogę również dowieźć sprzęt do serwisu w okolice, Buska-Zdroju, Ostrowca, Starachowic, Radomia oraz  Nowego Sącza.
Proszę o kontakt:
600 099 490
Kondzio Kondzio

*

Offline P10TR3K

  • ***
  • 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lumia 800 / GT-S5360 / A810
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 13, 2009, 13:39:56 »
Z ciekawości pytam... pajeros masz może kompletną obudowę do Toshiby G500?Ile ewentualnie kosztowałaby wymiana?

*

Offline Rexon

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gorzowska Grupa Ratownicza
  • Sprzęt: HTC Wildfire | HTC Desire
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:11:40 »
Szukam obudowy do SPV m3000 czyli wizarda. Zamieściłem już zapytanie w innym miejscu ale widzę, że kolega pajeros może też coś wiedzieć.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 20, 2009, 10:25:56 »
Witam serdecznie niestety upuściłem sobie na beton mojego HTC Touch HD i obił się troszkę w lewym rogu mam pytanie czy posiadasz przednią obudowę do tego sprzętu.

*

Offline sloniupl

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • BLOG SLONIUPL
  • Sprzęt: HTC HIMALAYA; HTC KAISER (TYTN2) (PLAY)
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 22, 2009, 08:13:45 »
No więc tak.
mam pytanie do pajerosa  :)
ile wymiana uszkodzonego wyświetlacza w HTC Himalaya + wymiana gniazda ładowania/synchro w drugim HTC Himalay ( z tym że w tym ktoś próbował chyba coś już kombinować  :S )??
-=SLONIU PL=-
HTC HIMALAYA; HTC KAISER (TYTN2)

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 22, 2009, 19:20:36 »
masz może digitalizer do xda iii i ile by kosztowała by jego wymiana? pozdrawiam


Witam!
Panel dotykowy do tego modelu (rozumiem że chodzi o Qtek 9090) kosztuje 149PLN. Wymiana jest gratis. Należy przysłać sprzęt do mnie, zwykle naprawa nie zajmuje mi więcej niż dwa dni.
Napisane: Kwiecień 22, 2009, 19:02:27
Witam.
Jaki jest koszt wymiany LCD w HTC diamond , touch dziala tylko lcd jest zbity , jakis orientacyjny czas realizacji??
Pozdrawiam

Mam LCD do Diamonda w cenie 169PLN. LCD są nowe, org., z gwarancją, wymiana gratis, czas naprawy ok. 2 dni.
Napisane: Kwiecień 22, 2009, 19:06:59
Zajmuje się ktoś w okolicy "KIELC" serwisowaniem tego typu sprzętu a dokładniej wymianą Dygitalizera w HW 6915??? Mogę również dowieźć sprzęt do serwisu w okolice, Buska-Zdroju, Ostrowca, Starachowic, Radomia oraz  Nowego Sącza.
Proszę o kontakt:
600 099 490



Niestety ja jestem w okolicach Brzegu/Namysłowa (woj. Opolskie). Możesz sprzęt przysłać do mnie, naprawię go i odeślę gdzie chcesz.
Pozdrawiam
Napisane: Kwiecień 22, 2009, 19:09:05
Z ciekawości pytam... pajeros masz może kompletną obudowę do Toshiby G500?Ile ewentualnie kosztowałaby wymiana?


W tej chwili takiej obudowy nie mam, poszukam i dam znać jak się czegoś dowiem.
Napisane: Kwiecień 22, 2009, 19:10:29
Szukam obudowy do SPV m3000 czyli wizarda. Zamieściłem już zapytanie w innym miejscu ale widzę, że kolega pajeros może też coś wiedzieć.

W tej chwili takiej nie mam, ale mogę zamówić.
Obudowa oryginalna, nowa, z logo T-mobile. Kompletna (panel przedni, tył, środkowa część w kolorze czarnym, klawiatura qwerty, klawisze nad i pod LCD i klapka baterii z logo windows mobile).
Cena 199PLN. Montaż gratis.
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 22, 2009, 20:23:20 »
Witam serdecznie niestety upuściłem sobie na beton mojego HTC Touch HD i obił się troszkę w lewym rogu mam pytanie czy posiadasz przednią obudowę do tego sprzętu.


Zacznijmy od tego że Touch HD nie ma przedniej obudowy. Cały przedni panel to panel dotykowy.
Jestem w stanie kupić kompletną obudowę lub samą klapkę baterii. Nowa, kompletna obudowa to kwota ok. 350PLN. Wymiana gratis.

Napisane: Kwiecień 22, 2009, 20:22:39
No więc tak.
mam pytanie do pajerosa  :)
ile wymiana uszkodzonego wyświetlacza w HTC Himalaya + wymiana gniazda ładowania/synchro w drugim HTC Himalay ( z tym że w tym ktoś próbował chyba coś już kombinować  :S )??

A my już się dogadaliśmy.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 23, 2009, 14:59:06 »
masz może digitalizer do xda iii i ile by kosztowała by jego wymiana? pozdrawiam


Witam!
Panel dotykowy do tego modelu (rozumiem że chodzi o Qtek 9090) kosztuje 149PLN. Wymiana jest gratis. Należy przysłać sprzęt do mnie, zwykle naprawa nie zajmuje mi więcej niż dwa dni.
Napisane: Kwiecień 22, 2009, 19:02:27


Niestety to nie jest qtek 9090 tylko qtek 2020i, więc ponawiam pyt a dostępność tego elementu i jego cene  :wink:

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 29, 2009, 00:35:28 »
Do 2020 panel też mam.
Najlepiej przyślij sprzęt do mnie, wymienię panel gratis i dostaniesz na niego gwarancję.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline andree

  • **
  • 104
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 29, 2009, 01:02:31 »
Ile ma kosztować wymiana ekranu w MDA C IV (Diamond)? Bo przestał działać dotyk a gwarancji nie mogę zrealizować bo mam nieoryginalny Hard SPL i bez ominięcia fazy kalibracji nie wgram oryginalnego....