PDA Ogólnie > Serwisowanie

WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

<< < (2/76) > >>

maksio:
witam

pisales ze zajmujesz sie wymiana dotykow czy qtek 1010 tez robisz?

czy mozesz podpowiediec jak odklejasz dotyk od lcd

jaki jest koszt wymiany dotyku w qtek 1010

pozdrawiam

pajeros:
Hello.
1010 też zrobię.
Cena 150PLN.
Sposób demontażu zależny jest od modelu, czasami jest naklejony na metalową ramkę, czasem bezpośrednio na panel LCD.
Jeśli nie znasz się na takich rzeczach radzę nie próbować samemu, łatwo można uszkodzić ekran, płytę główną lub jakąś taśmę.
Pozdro

pawianmalpa:
Witam,
mam problem z Vario II, objawia się on plamą na środku wyświetlacza, wygląda to jakby ktoś olej jakiś na nim rozlał, ale widoczne jest to jedynie pod światło, więc w codziennym użytkowaniu problemu nie stanowi. Druga sprawa, bardziej utrudniająca pracę z mom variotem polega na częstym rozkalibrowywaniu się ekranu - ponoć wada modelu.
Czy możesz mi pomóc, czy w grę wchodzi tu wymiana całego lcdeka czy tylko warstwy dotykowej i jakie wiążą się z każdym z tych wariantów koszty.
Z góry dzięki za szybką odpowiedz.

sp5mg:
Poczytalem poczytalem i chyba wyśle MDA do doktora , czy ktoś oddawal w ramach reperacji jakiś sprzęt do kolegi Pajeros , chcę mieć wymieniony element zaplacić i pochwalić na forum tak co by nie bylo rozczarowania. Proszę o opinię . 

pajeros:

--- Cytat: pawianmalpa w Grudzień 25, 2007, 23:51:21 ---Witam,
mam problem z Vario II, objawia się on plamą na środku wyświetlacza, wygląda to jakby ktoś olej jakiś na nim rozlał, ale widoczne jest to jedynie pod światło, więc w codziennym użytkowaniu problemu nie stanowi. Druga sprawa, bardziej utrudniająca pracę z mom variotem polega na częstym rozkalibrowywaniu się ekranu - ponoć wada modelu.
Czy możesz mi pomóc, czy w grę wchodzi tu wymiana całego lcdeka czy tylko warstwy dotykowej i jakie wiążą się z każdym z tych wariantów koszty.
Z góry dzięki za szybką odpowiedz.

--- Koniec cytatu ---

Plama na lcd może być powodem częstego rozkalibrowywania.
Usunięcie tej plamy jest raczej niemożliwe, już rozprułem kilka paneli dotykowych próbując coś podobnego naprawić.
Wymiana LCD jest zbędna, wymiana samego panela dotykowego powinna w 100% pomóc.
Cena panela 150PLn, wymiana gratis.
Panel nowy oczywiście
Pozdro
Napisane: Styczeń 11, 2008, 01:57:29
--- Cytat: sp5mg w Grudzień 30, 2007, 18:25:09 ---Poczytalem poczytalem i chyba wyśle MDA do doktora , czy ktoś oddawal w ramach reperacji jakiś sprzęt do kolegi Pajeros , chcę mieć wymieniony element zaplacić i pochwalić na forum tak co by nie bylo rozczarowania. Proszę o opinię . 

--- Koniec cytatu ---

Kolego sp5mg, zerknij na moje konto na allegro "pajeros". Jest tam coraz więcej komentarzy od szczęśliwych posiadaczy naprawionych PDA.
Pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej