WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

  • 379 Odpowiedzi
  • 170117 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 23, 2009, 20:28:53 »
ogólnie to ile by kosztowała wymiana ekranu (wyświetlacza) oraz dotyku w (szybka porysowana nie pęknieta) w iphone 3g
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 23, 2009, 20:38:34 »
Witam.

Ile by kosztowała wymiana lcd+digitizer w HTC TyTn II ?

Jest to vodafone, a ekran mam z tej aukcji: (chodzi o samą wymiane)

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290290617109&ssPageName=STRK:MEWNX:IT












Pozdrawiam





Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 24, 2009, 20:14:11 »
Witam,

Jaki byłby koszt wymiany digitizera w Asusie P527. Tzn mam już nowy digitizer ale niestety zadanie mnie przerosło...

Pozdrawiam

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 28, 2009, 08:35:43 »
witam

Poszukuję osoby która wymieni mi cały panel w Omni (pękł) jakie będą koszta?

Dzięki

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 02, 2009, 10:48:07 »
Witam kolegę pajeros  :ok:

Iphone 2G, nie ładuje się, pewnie gniazdo uwalone ;)

Jaka cena wymiany i ewentualnej ekspertyzy? ;)


Witam!
Sorki za długą nieobecność, czasem dokucza mi brak czasu.
Saknis, masz uszkodzone gniazdo lub taśmę, wymiana kompletnego elementu (taśma flex z gniazdem synchro) załątwi sprawę.
Mam taką część (nową) w cenie 39PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Październik 02, 2009, 10:38:01
Witam serdecznie
Pytanie o wymiane panelu dotykowego oraz rozlanego wyswietlacza LCD w Eten X500+. Chcialbym sie dowiedziec na jakiego rzedu koszty powinienem sie przygotowac.  Z gory dziekuje za info

pzdr.

220PLN za nowy, org LCD.
Wysyłka lub bezpłatna wymiana u mnie.
Pozdrawiam
Napisane: Październik 02, 2009, 10:41:14
ogólnie to ile by kosztowała wymiana ekranu (wyświetlacza) oraz dotyku w (szybka porysowana nie pęknieta) w iphone 3g


LCD są w cenie 105PLN (12 mies gwar.), a szybki z panelem dotykowym 119PLN (wieczysta gwarancja).
Wymiana dla forumowiczów gratis.
Pozdrawiam
Napisane: Październik 02, 2009, 10:43:01
Witam.

Ile by kosztowała wymiana lcd+digitizer w HTC TyTn II ?

Jest to vodafone, a ekran mam z tej aukcji: (chodzi o samą wymiane)

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290290617109&ssPageName=STRK:MEWNX:IT


Sama wymiana 30PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Październik 02, 2009, 10:44:50
Witam,

Jaki byłby koszt wymiany digitizera w Asusie P527. Tzn mam już nowy digitizer ale niestety zadanie mnie przerosło...

Pozdrawiam


30PLN
Napisane: Październik 02, 2009, 10:45:10
witam

Poszukuję osoby która wymieni mi cały panel w Omni (pękł) jakie będą koszta?

Dzięki


Chodzi o panel dotykowy, czy panel razem z LCD?
Nowy, org. panel do Omnii kosztuje 69PLN. Wymiana gratis.
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 06, 2009, 09:16:30 »
tzn powiem tak dotyk mi w omni działa czyli co tylko lcd ?

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 07, 2009, 23:08:08 »
Witam, mam pęknięty ekran (białe tło, czasem coś miga) w YES YMP 95 mp4 player. Chińska zabawka kupiona na wakacjach, której nie mam możliwości sprowadzić przez internet. Pomocy, czy to się da wymienić? Ile by to kosztowało?

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 10, 2009, 01:45:58 »
Ile jest możliwa wymiana digitizera w iphonie 2g bez LCD, czy trzeba wymienić oba te elementy. Na allegro wymieniają jedynie całość (digitizer+LCD), i ceny generalnie powalają.

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 22, 2009, 01:04:36 »
Pytanie. Mam obudowę i panel dotykowy do Touch HD. Chce je wymienić. Jaki będzie koszt wymiany??

*

Offline chaos11

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8910
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 24, 2009, 19:36:11 »
Czy jest szansa na wymianę lcd w P1i? i ile taka impreza by kosztowała?

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 27, 2009, 17:44:03 »
Witam,
Moja historia choroby jest tutaj... http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=146830.0
Jak już chyba dobrze rozpracowałem temat uszkodzenia do wymiany jest touchscreen, ale czy można go wymienić samodzielnie czy razem z lcd (ten dziala bez zastrzeżeń)
Jakie koszta takiej naprawy mnie czekają
Pozdro

*

Offline p4v3u

  • 16
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 28, 2009, 16:41:42 »
a ile kosztuje wymiana wyswietlacza w TyTn II ?

*

Offline WereWolf

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://lubke.pl
  • Sprzęt: HTC Touch Pro (Raphael)
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 30, 2009, 17:10:09 »
ja również mam pytanie odnośnie wymiany dotyku w TyTN II

a przy okazji, czy można stwierdzić, że to na pewno tylko dotyk padł? objawy - po przebudzeniu rano próbuję wyłączyć budzik, nie działa (telefon ani nie spadł, ani nie był zalany), dopiero przycisk zadziałał, jednak później co jakiś czas dotyk reagował, za chwilę znowu przestawał, trudno stwierdzić w jakich okolicznościach

telefon był (jest) wysłany do serwisu, ale uznali, że nie mogą uznać gwarancji (nieoryginalny soft) i trzeba wymienić płytę główną - polityka serwisu, czy faktycznie to coś więcej?
"If it's just us, seems like an awful waste of space..."

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 02, 2009, 22:04:28 »
Ile jest możliwa wymiana digitizera w iphonie 2g bez LCD, czy trzeba wymienić oba te elementy. Na allegro wymieniają jedynie całość (digitizer+LCD), i ceny generalnie powalają.


I niestety to jest jedyna opcja. Oczywiście są tacy, co sprzedają same LCD, ale co Ci z niego jeśli nie ma opcji żeby taką część wymienić.
Musisz kupić cały, kompletny LCD w cenie ok 400-450PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Listopad 02, 2009, 22:01:54
a ile kosztuje wymiana wyswietlacza w TyTn II ?



kompletny,nowy LCD to koszt 129PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Listopad 02, 2009, 22:03:15
ja również mam pytanie odnośnie wymiany dotyku w TyTN II

a przy okazji, czy można stwierdzić, że to na pewno tylko dotyk padł? objawy - po przebudzeniu rano próbuję wyłączyć budzik, nie działa (telefon ani nie spadł, ani nie był zalany), dopiero przycisk zadziałał, jednak później co jakiś czas dotyk reagował, za chwilę znowu przestawał, trudno stwierdzić w jakich okolicznościach

telefon był (jest) wysłany do serwisu, ale uznali, że nie mogą uznać gwarancji (nieoryginalny soft) i trzeba wymienić płytę główną - polityka serwisu, czy faktycznie to coś więcej?


Ciężko stwiedzić. Ja bym się płyty od razu nie czepiał, może to wina panela.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline WereWolf

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://lubke.pl
  • Sprzęt: HTC Touch Pro (Raphael)
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 03, 2009, 08:42:26 »

Ciężko stwiedzić. Ja bym się płyty od razu nie czepiał, może to wina panela.
Pozdrawiam
a jaki jest koszt wymiany takiego panela? wyświetlacz jest ok, padł tylko dotyk (chyba, że wymienia się całość)
chodzi oczywiście o TyTN II
"If it's just us, seems like an awful waste of space..."

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 05, 2009, 20:46:50 »
Nowe, oryginalne panele mam w cenie 79PLN.
Wymiana dla forumowiczów gratis.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline WereWolf

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://lubke.pl
  • Sprzęt: HTC Touch Pro (Raphael)
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 05, 2009, 21:08:28 »
Nowe, oryginalne panele mam w cenie 79PLN.
Wymiana dla forumowiczów gratis.
Pozdrawiam
ok, dzięki za informacje
odezwę się jak odzyskam sprzęt (jeszcze nie wrócił z serwisu..)
"If it's just us, seems like an awful waste of space..."

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 06, 2009, 23:10:29 »
Czy jak rozbiłem wyświetlacz w lg kc910 Renoir to dotyk też się mógł popsuć? Mogę włączyć telefon i jak wchodzę do menu to trochę widzę niektóre ikonki i jak klikam palce na jakąś to mi się nic nie otwiera. Czy to znaczy że dotyk jest też popsuty?

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 11, 2009, 20:05:27 »
Tutaj panel i LCD to dwa osobne elementy, więc nie musiałeś uszkodzić obu, jednak jeśli panel nie chce reagować na dotyk to może też ucierpiał.
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 12, 2009, 17:48:35 »
Mam iPhona 2G i nie działa mi wąska część dotyku (poziomy pasek szerokości 1cm)  :( co może być przyczyna: soft czy raczej nieszczęsny digitizer? :mysli: Jaki ewentualny koszt naprawy? dodam jeszcze ze czasem zareaguje na dotyk ale rzadko  :-|

pozdr.

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 13, 2009, 18:49:35 »
Witam. Dzisiaj mój HD upadł na ziemie i popękała przednia szybka. I tutaj moje pytanie czy można dokupić samą szybkę czy trzeba kupować wraz z warstwą dotykową (digitizerem)? Ma ktos jakis namiar na tani sklep z takimi częściami? Ile naprawa u ciebie pajeros ?

I jak zamówię od ciebie ten panel to ile wyniesie wysyłka?
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2009, 15:18:07 wysłana przez dawpuc »

*

Offline Piotrekk992

  • **
  • 170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie rezygnuj z marzeń
  • Sprzęt: RAZR, HD2, 3G 8GB, 6650f
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 15, 2009, 11:57:31 »
Zwracam się z pytaniem ile by wyniosła wymiana lcd (bez dotyku) do Omnii?

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 16, 2009, 21:18:47 »
ile wyniósłby koszt wymiany i kupna lcd+digitizer'a w XDA IIs (HTC BA, SPV M2000)

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 17, 2009, 16:22:06 »
Witam. Ostatnio mój HTC TOUCH HD upadł na ziemię i pękła przednia szybka - ekran i dotyk działają bez problemu. Ile koszt takiej części u ciebie?

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 17, 2009, 22:55:26 »
chce wymienic dotyk w Kasierce ile by to kosztowalo dotyk posiadam wlasny interesuje mnie sama wymiana zaden komis/serwis w czestochowie nie chcial sie tego podjac ...
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 18, 2009, 01:18:35 »
Mam iPhona 2G i nie działa mi wąska część dotyku (poziomy pasek szerokości 1cm)  :( co może być przyczyna: soft czy raczej nieszczęsny digitizer? :mysli: Jaki ewentualny koszt naprawy? dodam jeszcze ze czasem zareaguje na dotyk ale rzadko  :-|

pozdr.


WItaj!
To raczej na pewno wina uszkodzonego panela dotykowego.
Pech całej sytuacji polega na tym, że wymienić możesz tylko cały komplet (LCD, panel i przednia szybka), a cena takiej części wynosi ok. 400PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Listopad 18, 2009, 01:07:48
Witam. Dzisiaj mój HD upadł na ziemie i popękała przednia szybka. I tutaj moje pytanie czy można dokupić samą szybkę czy trzeba kupować wraz z warstwą dotykową (digitizerem)? Ma ktos jakis namiar na tani sklep z takimi częściami? Ile naprawa u ciebie pajeros ?

I jak zamówię od ciebie ten panel to ile wyniesie wysyłka?


Ta przednia szybka to właśnie panel dotykowy. Widać szczęśliwie pękł, że jeszcze działa dotyk, zazwyczaj przestaje reagować, lub reaguje ze sporym przesunięciem.
Z wymianą samego panela możesz mieć problemy, ponieważ LCD i panel są ze sobą sklejone. Trzeba nie lada umiejętności i szczęścia aby rozdzielić te części i nie uszkodzić panela lub LCD.
Komplet kosztuje ok. 230-250PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Listopad 18, 2009, 01:10:47
Zwracam się z pytaniem ile by wyniosła wymiana lcd (bez dotyku) do Omnii?


Ok. 200PLN.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline geyzer

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Oo! Made in China - Japońskie!
  • Sprzęt: HTC TyTN II 6.5 -> Samsung Wave
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 24, 2009, 21:23:36 »
Ja mam w HTC kaiser USB Ext do wymiany i taki problem: po kalibracji digitalizera dotyk działa dobrze przez jakiś czas(do 5min do 24 godz) potem zaczyna wciskać ikony powyżej lub poniżej i trzeba znowu kalibrować i tak w kółko  :-| Da się coś z tym zrobić i za ile? USB i ta kalibracja. Pozdrawiam!!


A! i jeszcze taśma do wymiany w samsungu sgh-e330 może hurtowo :) nie wiem czy dasz rade wymienić taśmę zostawiając wyświetlacze czy z wyświetlaczami??
No i ile? Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 17:26:03 wysłana przez geyzer »
Com napisał napisałem!

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 27, 2009, 18:45:58 »
pajeros na twojej aukcji http://www.allegro.pl/item832802062_digitizer_panel_dotykowy_htc_touch_hd_t8282.html jest właśnie panel dotykowy ( szybka + dotyk)?

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 28, 2009, 10:34:15 »
Witam wszystkich, mam na oku takie cuś http://allegro.pl/show_item.php?item=823327642&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
i zastanawiam się czy się opłaca ile może kosztować naprawa tego  :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 16:39:43 wysłana przez krauzik »

*

Offline kabat

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • besTTechnology.pl - Najlepsze technologie i firmy
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 30, 2009, 18:19:04 »
Witam,

jakby ktoś się zastanawiał gdzie naprawić swoje pda to polecam kolegę pajerosa. Usługa wymiany panelu dotykowego przebiegła bardzo szybko, a dodatkowo chyba otrzymałem jeszcze nową szybkę. Generalnie 2,5roczne MIO a701 przeżywa dzięki temu zabiegowi swoją drugą młodość :)

PS co miłe, cena za usługę okazała się niższa niż było napisane na forum...

DZIĘKI ZA POMOC!