PDA Ogólnie > Serwisowanie

WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

<< < (4/76) > >>

ziele:
marcinl
To się chyba nazywa paczka konduktorska? Może i dobre jak ktoś mieszka blisko PKP. Pocztex moim zdaniem to taki sam slimak jak Poczta... wolę UPS. A tak w ogóle to wysyłam tym czym chce klient.

azmo
Jak zamawiałem części z Hong Kongu to zwykła przesyłka w kopercie bąbelkowej przyszła w 3 dni. To już nie raz Poczta z drugiego końca Krakowa dostarcza mi dłużej.


dobra nie róbmy już OT.

actchris:
Ile by kosztowała wymiana LCD w ASUS 636N ??

OrGiNaL:
Moge spokojnie polecic pajerosa - wymienil mi ekran w etenie x500 bo zżółkł jakby mial zoltaczke, bardzo dobry kontakt z Pajerosem , zero problemu NAPRAWDE POLECAM !!!!!

Konrad Radwan:
To ja jeszcze zapytam, a w zasadzie to się upewnię, bo raczej jestem pewny że jest to niemożliwe.
Pajerosku kochany, podjąłbyś się wymiany panelu dotykowego w moim Tungstenie|T?  :-?

pajeros:
Hello hello!!!
Długo mnie nie było.
Jeśli mam powiedzieć coś na temat prędkości czegokolwiek to nie dajcie się namówić NETII na podłączenie neta.
Czekał cały jeb... miesiąc bo mądrale z TPSA i NETII nie potrafili się dogadać.
Masakra ci się w tym kraju dzieje.
Niedługo będziemy wysyłali paczki dyliżansem!!!
Napisane: Styczeń 31, 2008, 00:26:20
--- Cytat: actchris w Styczeń 21, 2008, 17:39:15 ---Ile by kosztowała wymiana LCD w ASUS 636N ??

--- Koniec cytatu ---

Hello.
LCD do ASUS 636N to koszt 250PLN.
LCD jest nowy i oryginalny, wymiana wyświetlacza gratis.
Pozdro
Napisane: Styczeń 31, 2008, 00:28:22
--- Cytat: Konradwan w Styczeń 29, 2008, 16:05:20 ---To ja jeszcze zapytam, a w zasadzie to się upewnię, bo raczej jestem pewny że jest to niemożliwe.
Pajerosku kochany, podjąłbyś się wymiany panelu dotykowego w moim Tungstenie|T?  :-?

--- Koniec cytatu ---

Napisałem info na priv

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej