Największym problemem jest to, że pocket był tylko w jednej wersji językowej (eng) więc nikt wcześniej nawet nie myślał o dumpowaniu romu, nie było żadnych upgradów romu, strona oficjalna Palmaxa nie istnieje (czyżby zbankrutował? Kiedyś była chyba pod palmax.com w cache google, później wykupiła ją jakaś polska firma, a teraz jest na sprzedaż), na palmax.pl myślę, że nikt o z710 nie słyszał (są tam same gpsy), nie ma żadnego portu linuxa dla tego pocketa, nie ma także żadnych (chyba...) klonów i wogóle z710 jest bardzo mało znanym pocketem.

Do tego Optimus pewnie też za dużo nie pomoże, bo żeby mieli dostęp do orginalnego romu to pewnie by zmienili splash screena, jednak zapytać nigdy nie zaszkodzi.
Nie wiem w jakim stopniu Compal maczał palce w zrobieniu tego pocketa, jednak z tego co pamiętam na splash screenie pisało także "Compal electronics". Pomimo, że na ich stronie nie ma wzmianki o takim pockecie to także warta zapytać.