POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz

  • 11 Odpowiedzi
  • 3671 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« dnia: Marzec 06, 2004, 00:00:26 »
Witam

mam duzy problem ze swoim pocket pc. przez przypadek został on podłączony do gniazdka samochodowego i cos sie stało z tym urzadzeniem. Zaczal migac wyswietlacz. Nie chce sie uruchomic. po podłaczeniu do sieci nie chce sie naladowac. nie chce sie również uruchamiac samoczynnie - chyba ze sie podłaczy "plecki" z baterią. do tego nie dziala glosnik i wyjscie sluchawkowe (minijack). wszelkie testy - z poziomu software - urzadzenie przechodzi pomyslnie oprócz wyzej wspomnianego dzwieku.

co moge zrobic, jak naprawic i gdzie sie zgłosic z moim iPAQ'iem????
bede wdzieczny za kazda wskazówke

pozdrawiam
maciek

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2004, 00:17:59 »
No jak gdzie... na stronie pomocy technicznej HP. Chyba ze nie masz juz gwarancji. Jesli tak to proponuje serwis pogwarancyjny w www.mediaoffice.pl

POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2004, 22:25:51 »
Napisałeś że "przez przypadek został on podłączony do gniazdka samochodowego" cy to znaczy że podłączyłeś go bezpośrednio czy też używałeś jakiejś ładowarki podróbki (OEM) która teoretycznie powinna działać z twoim iPAQiem a jednak nie zadziałała ?

POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2004, 23:17:24 »
ładowarka rzeczywiscie byla OEM'owa. co do gwarancji to jest - tyle, ze amerykanska...

*

Offline tytus

  • 16
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2004, 00:12:12 »
a co to jest za iPAQ i jak dawno go kupiles?
dlaczego piszesz ze przez przypadek? mam rozumiec ze po prostu go podlaczyles do ladowarki samochodowej, ktora byla podlaczona do zapaniczki? to ze go kupiles w stanach nie ma nic do rzeczy, jesli tylko nie nastapilo to dalej niz rok temu, to chyba nie powinienes miec problemow

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2004, 10:39:49 »
Gwarancja dla palmtopow HP jest WorldWide, czyli mozesz go kupic w USA a oddac do serwisu w PL.

*

Offline tytus

  • 16
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2004, 22:18:17 »
Si Signore, worldwide, niestety pomimo tego ze jest worldwide, dla Polski jest 1 rok, tak juz jest i na nic niepotrzebne gadki na ten temat, no chyba ze ktos kupi sobie carepaqa, jak sie ostatnio dowiadywalem, dla modelu 5550 cos w okolicach 180 PLN i chyba na trzy lata
Jesli kupiles go nie pozniej niz rok temu, to zglos to do serwisu, zobaczymy co ci powiedza

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2004, 22:56:26 »
A czy ja napisalem ze jest wiecej niz rok? Nie rozumiem o co chodzi...

*

Offline tytus

  • 16
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2004, 23:53:36 »
ok moze zle to ujalem, chodzilo mi raczej o niepotrzebne dyskusje na temat tego czy to jest zgodne z polskim prawem itd, nie kierowalem tego bezposrednio w twoja strone, chill Panie Admin ;)

*

Offline frytka

  • **
  • 126
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2004, 16:18:53 »
mialem to samo podloczylem ipq 2210 do samochodowej ladowarki i jusz nie moge go naladowac poprzez usb ipq dziala ale jak go chce naladowac to musze wyjac baterie i ja ladowac osobno na szczescie mialem extra gwarancje i po zadzwonieniu do ipq na drugi dzien przywiezli mi drugiego nowego i nawet nie chcieli starego tak ze teraz mam dwa :)

[Dodano: 2004-03-11 16:26:58]
Cytat: macko79
Witam
czesc Maciek i co znalazles kogos zlata raczke?
mam duzy problem ze swoim pocket pc. przez przypadek został on podłączony do gniazdka samochodowego i cos sie stało z tym urzadzeniem. Zaczal migac wyswietlacz. Nie chce sie uruchomic. po podłaczeniu do sieci nie chce sie naladowac. nie chce sie również uruchamiac samoczynnie - chyba ze sie podłaczy "plecki" z baterią. do tego nie dziala glosnik i wyjscie sluchawkowe (minijack). wszelkie testy - z poziomu software - urzadzenie przechodzi pomyslnie oprócz wyzej wspomnianego dzwieku.

co moge zrobic, jak naprawic i gdzie sie zgłosic z moim iPAQ'iem????
bede wdzieczny za kazda wskazówke

pozdrawiam
maciek

POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2004, 10:04:44 »
Witajcie, mam ten sam problem. Podlaczylem do ladowarki samochodowej (ktora juz wczesniej uzywalem) i w pewnym momencie przestal ladowac. teraz nie chce ladowac na zadnej ladowarce. Jakies sugestie? udalo wam sie rozwiazac ten problem?

Prosze o pomoc,
Patryk

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
POMOCY !! - gdzie serwisować iPAQ'a? szukam złotej rącz
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2004, 22:31:48 »
Jak juz piszecie o problemach z ladowarkami samochodowymi, to piszcie konkretniej co to sa za ladowarki (jakas firma, czy cokolwiek) oraz jaki model Ipaqa posiadacie. Sa to raczej istotne informacje, ktore moga pomoc zapobiegac takich nieszczesc... A widze, ze sporo jest takich przypadkow z Ipaqami, az strach podlaczac mojego 2215 w samochodzie :(