PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
PDA Ogólnie => Serwisowanie => Wątek zaczęty przez: kwashop w Październik 27, 2010, 12:07:26
-
Jak w temacie. Gdzie mozna naprawic takie gniazdo w okolicach Sosnowca, Katowic? Kwestia wymiany gniazda poniewaz wylamal sie plastyk rozdzielajacy styki. Ile kosztuje taka wymiana i jak dlugo trwa? Czy wchodzi w gre wymiana na miejscu poniewaz tel wykorzystywany jest w codziennej pracy.
-
Jeśli nie znajdziesz to możesz u mnie (Kraków) tylko pewnie z wysyłkami zamie to ze 4 dni. Cena na PW.
-
ewentualnie kolego zostaje Ci PDAserwis.. choc tutaj zbyt wiele niemoge sie wypowiedziec.. sam do nich zanioslem swojego HP-ka.. i troche ponad 2tyg musze czekac zapewne :-| takze jak juz na teraz Ci potrzeba.. no to szukaj u siebie w miescie w jakiś serwisach kom.Pozdr
-
podepnę się pod pytanie, czy ktoś poleci jakiś serwis na śląsku. gniazdo ładuje, ale nie ma już połączenia z kompem. środkowa blaszka albo się urwała , albo już tak odkształciła, że nie kontaktuje...dostęp trudny, żeby ją podgiąć, a prawdopodobnie gniazdo kończy swój byt... wysyłka raczej nie wchodzi w grę, bo funkcjie kaiser potrzebne co dzień... może ktoś coś poleci, ewentualnie poda przypuszczalne koszty?