614c- pekniety wyswietlacz

  • 6 Odpowiedzi
  • 1439 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

614c- pekniety wyswietlacz
« dnia: Maj 29, 2009, 19:25:29 »
Witam, tak jak w temacie, zdarzyła sie przykra historia mojej 614 i mam pekniety róg  wyswietlacza :mad: , a wlasciwie tą pierwszą warstwę ktora odpowiada za dotyk, wyswietlacz sam w sobie dziala, wyswietla wszystko tylko w tym miejscu gdzie jest pekniecie nie reaguje.. i tu moje pytanie: ile moze kosztowac naprawa w serwisie albo/ czy jak zakupie pierwsza czesc wyswietlacza jak ta np: http://www.ipaqrepair.co.uk/ipaqpart1421.html bede bez problemu mogl spasowac te czesci do siebie?
- czy lepiej kupic kompletny wyswietlacz?
 Tutaj link do kompletnego LCD: http://www.ipaqrepair.co.uk/view_product.php?product=1396

Ktos moze sie jeszcze orientuje gdzie moge kupic taki wyswietlacz oprocz tych stron ktore podalem i czy warto sie za to zabierac samemu?

Pozdrwawiam.
 

Odp: 614c- pekniety wyswietlacz
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2009, 19:55:40 »
W serwisie HP to pewnie tyle, co nowy telefon, albo i więcej. Ale poszukaj na Alledrodo - znalazłem tam kiedyś serwis, który wymienił wyświetlacz z digitizerem w rw6815 za jakieś 300 zł.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 614c- pekniety wyswietlacz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2009, 20:26:25 »
nasi koledzy od wyświetlaczy powinni tutaj pomóc
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...


Odp: 614c- pekniety wyswietlacz
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2009, 21:38:45 »
Dziekuje za szybka odpowiedz i przepraszam za bledny dzial, pisalem na szybko.

Czy w warunkach domowych bede w stanie wymienic sam digitizer i czy bedzie on idealnie pasowal do reszty wyswietlacza? Mam jeszcze prosbe czy ktos juz przeprowadzal taka operacje i moze mi po krotce opisac rozebranie ppc, zeby nie uszkodzic obudowy i reszty podzespolow..

Zastanawiam sie tez czy nie wyslac tel do serwisu z tego wzgledu ze zaczyna sie wylaczac czasami, wiem ze ten problem wystepuje w tych modelach i jest na bieżąco opisywany na forum, ale moze wymieniliby na nówke i upiekl bym dwie pieczenie na jednym ogniu, ale najpierw sprobuje z nimi porozmawiac moze zaproponuja jakies ciekawe rozwiazanie..

Pozdrawiam.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 614c- pekniety wyswietlacz
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2009, 00:26:18 »
skontaktuj się z kolegą pajeros, On tutaj jest specem do ekranów, może będzie mógł Ci pomóc.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: 614c- pekniety wyswietlacz
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2009, 02:12:47 »
Tak wiem ze pajeros jest swietnym specem od tego, tylko obecnie nie mieszkam w PL, zamowilem Digitizer i bede probowal sam wymienic, mam nadzieje ze pojdzie ok i wszystko bedzie dzialalo jak wczesniej..
Dziekuje  wszystkim za pomoc, aczkolwiek nie wykluczam, ze bede jeszcze jej potrzebowal.

Pozdrawiam.