Samsung i600 i tzw. "polskie menu"

  • 0 Odpowiedzi
  • 18703 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samsung i600 i tzw. "polskie menu"
« dnia: Grudzień 15, 2010, 01:33:23 »
Witam!

Chcę zakupić mój pierwszy smartphone z Windows mobile. Padło na tytułowego Samsunga. Dużo naczytałem się o jego niezawodności i ogólnie pozytywach. Mam możliwość zakupu nowego egzemplarza za 400zł (ze sklepu z komórkami). Jest na to 24 miesięczna gwarancja Samsunga. Telefon nie ma SimLocka. I teraz moje pytanie:

Na aukcji, gdzie te smartphone'y są prezentowane jest tylko enigmatyczna wzmianka, że mają "polskie menu". Gdy telefonowałem do sklepu powiedziano mi, że ma wgrany WM 6.0 lub 6.1 (z drugiej strony wiem, że i600 miały wgranego WM 5.0 standardowo). Nie chodzi mi o polskie napisy w menu, bo z angielskim nie mam najmniejszego problemu. Czy taki telefon może wprowadzać polskie znaki podczas pisania na klawiaturze? Zależy mi na tym, ponieważ przerzucam się na smartphone'a właśnie z potrzeby pisania tekstów w podróży i bardzo potrzebne mi są polskie znaki dostępne w łatwy sposób - nie chcę zmieniać na kompie ręcznie 10 stron tekstu, dodając ogonki i kreski...

Możecie przybliżyć mi temat? Jutro udaję się do tego sklepu aby zobaczyć sprzęt osobiście. Oczywiście przez telefon nikt nie wiedział czy polskie znaki diakrytyczne wchodzą.