Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Samsung Smartphone

i200 - opinia o sprzęcie

(1/11) > >>

marculonis:
Witam,
od kilku dni googlam po necie w poszukiwaniu rzetelnych informacji na temat i200. Trafiam albo na reklamowy spam, albo na komentarze typu "2mpx i to ma być aparat w komórce ... ".

Mam prośbę do Użytkowników i200, aby ustosunkowali się do trzech pytań, jakie mam odnośnie tego telefonu.

1) Czy jest stabilny ? - nie zawiesza się zarówno na świeżym systemie, jak i po kilku dniach (tygodniach) działania.

2) Czy lagi w nawiązywaniu połączeń są do zaakceptowania ?

3) Czy bateria trzyma tak marnie, jak można to spotkać w opiniach na necie ? - W zależności od źródeł, 1 do 2 dni

Kontekst moich pytań jest biznesowy, tzn. nie używam telefonu do zabawy, raczej do gromadzenia masy kontaktów w outlooku i dzwonieniu po kilka godzin dziennie (no, bez przesady :) może maksymalnie godzinkę :)

Z góry dzięki za informacje.
Pozdrawiam

beju:
pracuje w samsungu i musze doradzic ci ze do celow do jakich chcesz gowykorzystac calkowicie da rade :) jest dosc tani, calkiem zaawansowany, dokladnie wpisuje sie w to co jest na pudelku - "moj pierwszy smartphone"

natomiast jako user doradzilbym ci bys poszukal i600 - jest niewiele wiekszy (na podstawowej bateri grubosc ta sama, ciut szerszy) a funckjonalnosc duzo bardziej rosnie. i600 posiada wifi i qwerty co w rozwiazaniach biznesowych jest juz standardem a niestety nie ma tego w i200. i200 jako pierwszy smartphone dla niewymagjacego usera - ok, ale jesli bys chcial czegos wiecej to w cenie nowego i200 dotaniesz uzywanego i600 w dokonalym stanie :)

to tyle w sumie mojej opini ;)
ps: tekst pisalem na i600 - czysta przyjemnosc z ta lawiatura qwerty;)

dzemik86:
1.) Jest stabilny
2.) Lagi sa male
3.) Bateria zalezy od uzytkowania mi spokojnie 3 dni trzyma
4.) z plusow jesli chodzi o budowe maly lekki cienki i przyjemny w uzytkowaniu

beju:
minusy:
1) brak qwerty
2) brak wifi
3) bardzo slabe wsparcie uzytkownikow...

dzemik86:
Beju wiesz zalezy kto co potrzebuje :) Mi po skradzeniu TyTN II i200 w zupelnosci wystarcza :) tylko nawi polapie i bede full szczesliwy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej