Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Samsung Smartphone

[i640V] Minirecenzja i FAQ

<< < (2/25) > >>

Gummy:
Głośnik do rozmów jest wyraźny i całkiem głośny. Nie zauważyłem żadnych trzasków czy zniekształceń głosu. Mikrofon? Też raczej w porządku bo osoby do których dzwoniłem nie miały nic do zarzucenia pod względem jakości rozmowy. Nie mam niestety możliwości porównania do i600 ale wydaje mi się, że trafiłeś akurat na egzemplarz z wadą fabryczną głośnika.
Tak przy okazji - rozszerzona bateria wytrzymała 4 dni przy długim słuchaniu muzyki i częstym graniu. Teraz sprawdzę jak normalna będzie się trzymała.

Maniek78:
  Używam tego fonika od października i muszę powiedzieć jedno na temat jego trwałości, otóż jest to bardzo wytrzymałe bydle ;) Upadł mi niedawno z wysokości około 1m na podłogę pokrytą kafelkami i...i nic zero nawet jednej ryski, a walnął wyświetlaczem w stronę kafelka ! Nawet się nie wyłączył :D myślę że to dzięki metalowej ramce wokoło frontalnego panelu. Ogólnie bardzo polecam każdemu tego fonika. Bardzo dobra bateria ext mi przy wyłączonym 3G trzyma 5 dni. Więc jak na telefon z dość dużym ekranem to chyba niezły wynik. Telefonik ma też ukłon w stronę pań mianowicie kiedy tel ma wyłączony wyświetlacz służy dobrze jako lusterko ;) Poza tym trzeba się przyzwyczaić do dotykowych klawiszy, bo bardzo łatwo rozłączyć policzkiem rozmowę w jej pierwszych sekundach, zanim system sam zablokuje przyciski. Po przyzwyczajeniu się do klawiatury można nawet polubić pisanie smsów pomimo taryfy biznesowej, jak to ma miejsce w moim przypadku. Mi osobiście brakuje strzałek kursora na klawiaturze ale da się przeżyć. A jeśli komuś brakuje wi-fi to polecam to samo urządzenie o oznaczeniu 620i jedyna wada jak dla mnie to w naszym kraju rzadko występuje w kolorze innym niż różowo-czerwony metalik. Na koniec chciałbym podzielić wcześniejszą opinię że za tą kaskę rewelacyjne urządzenie jeśli ktoś lubi duże fony.

xxx112:
Hej posiada w.w telefon moduł gps? Bo jak szukam w recenzjach to jedni piszą że ma inni że nie. Np. tutaj jest opisane ze posiada: http://artykuly.katalog-telefonow-komorkowych.pl/telefony-komorkowe-aktualnosci/2399-samsung-i640/

2 pytanie jest aktualne jeśli posiada :). Da na tym odpalić jakoś automape (badź inny program do nawigacji)

nokser:
Jeżeli posiada to na pewno....
Napisane: Luty 28, 2009, 13:08:54Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie, to musisz sprawdzić w oprogramowaniu telefonu - jak na wbudowany GPS, to muszą być ustawienia do tego

xxx112:

--- Cytat: nokser w Luty 28, 2009, 13:11:26 ---Jeżeli posiada to na pewno....
Napisane: Luty 28, 2009, 13:08:54Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie, to musisz sprawdzić w oprogramowaniu telefonu - jak na wbudowany GPS, to muszą być ustawienia do tego

--- Koniec cytatu ---

Gdybym miał ten telefon to bym nie pytał :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej