prosba o pomoc - "uwalony" plik kalkulatora

  • 3 Odpowiedzi
  • 2637 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rzuf69

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
prosba o pomoc - "uwalony" plik kalkulatora
« dnia: Lipiec 28, 2008, 23:22:41 »
Witam!
Dzis postanowilem zainstalowac na probe jeden z SPB UniThemes..
I to byl blad.. Stwierdzilem ze nie podoba mi sie temat i go odinstalowalem.
Temat nadawal swoje skorke rowniez na kalkulator..
Niestety nie wlaczal sie on bo bylo napisane ze nie moze znalezc pliku ze skorka..
Stwierdzilem ze po deinstalacji wszystko wroci do normy, lecz tak sie nie stalo.
Teraz dostaje komunikat: Nie mozna otworzyc pliku "calc". Albo nie zostal on podpisany przy uzyciu zaufanego certyfikatu[...]
Stad tez moja prosba, czy ktos moze mi wyslac na mail badz zamiescic na rapidsharze badz na innym serwerze pliki:
\Windows\calculator.exe oraz na wszelki wypadek calc.htm oraz calc.lnk?
Z gory dzieki za pomoc!! :)

*

Offline rzuf69

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: prosba o pomoc - "uwalony" plik kalkulatora
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2008, 01:35:28 »
Ponawiam prosbe o udostepnienie tych 3 plikow, nie chce mi robic resetu ze wzgledu na sam kalkulator, za duzo rzeczy do instalowania i ustawiania. Jakby ktos byl tak mily to prosze o zamieszczenie linku..

*

Offline bronek

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era G1
Odp: prosba o pomoc - "uwalony" plik kalkulatora
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:19:26 »
Ponawiam prosbe o udostepnienie tych 3 plikow
Cześć,
oczywiście mogę Ci wysłać te trzy pliki, ale raczej nie rozwiąże to Twoich problemów,
wszytko co wymieniłeś: calc.htm, calc.lnk i wskazywany przez niego MobileCalulator.exe
siedzą w ROMie, więc nie mogły być w prosty sposób usunięte przez deinstalację jakiegoś
programu. Problem zapewne leży gdzieś indziej, sprawdź lepiej sam (np. TotalCommanderem)
czy masz te pliki i możesz je uruchomić bezpośrednio.

Pzdr,
marek

*

Offline rzuf69

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: prosba o pomoc - "uwalony" plik kalkulatora
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:42:15 »
ok. problem rozwiazany, UniThemes zmienilo mapowanie skrotu kalkulator.lnk na calc.exe ktory to z kolei plik usunelo po deinstalacji.
Dzieki Markowi i wiedzy iz kalkulator odnosi sie do pliku mobilecalculator.exe a nie calc.exe badz calculator.exe problem rozwiazany :)
Dzieki za pomoc! :)