[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski

  • 59 Odpowiedzi
  • 14755 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« dnia: Listopad 25, 2006, 02:50:03 »
Zapraszam do zapoznania się z moim nowym artykułem:

http://htc-zone.nazwa.pl/samsung-i750/samsung-i750.html




Dodatkowo do testu Samsunga i750 udostepniam też zdjęcia wykonane aparatem i testowy film:


http://htc-zone.nazwa.pl/samsung-i750/test%20aparatu/


Znalazles bład? Daj znac na maila:

luinek@gmail.com

UPDATE

Nowy link, działający - dzięki koledze Mixefr

http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/sghi750/test/
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2009, 12:59:41 wysłana przez tomaszkap »

*

Offline piop

  • *
  • 73
  • Sprzęt: HTC TyTN II
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2006, 15:19:16 »
Świetny test! Co do sprzętu mam właściwie jedną uwagę-  dlaczego producent zastosował stary system WM 2003 SE, a nie WM 5? Ekran w ostateczności może być, chociaż dla wielu osób będzie zbyt mały.
To tyle wrażeń po przeczytaniu testu.

Jeszcze jedno pytanie do Ciebie Luin: śledząc Twoje wypowiedzi na forum i to jaki sprzęt kupujesz, odnoszę wrażenie, że z wielkiego zwolennika symbiana, powoli przechodzisz na stronę zwolenników WM? Czy moje wrażenia są słuszne?
Pozdrawiam.

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2006, 15:39:40 »
2003 SE, czemu nie 2002  :))  Age of Empires działa na WM 5.0 i ma się świetnie. Szkoda że nie napisałeś co nowego by zyskał i750 gdyby producent dołożył pare złotych do WM 5.0. Podobają mi się dodatkowe klawisze na przednim panelu, napewno to zwiększy jego funkcjonalność .Generalnie bardzo fajny test.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2006, 16:17:07 »
PawelP7

Uzywalem 5.0 w mda pro - hmm... nawet AKU 3.2 slimaczylo niezmiernie i to na 520MHz-owym procesorze...

To co mi sie bardziej podobalo w 5.0 to lepsza obsluga bluetooth - troche wiecej porzadku w panelu sterowania. No i jeszcze jest motyw innej gospodarki pamiecia - mniejsza wydajność ale i bezpieczeństwo danych. Tu producent wrzucil alternatywe - aplikacje do szybkiego backupu.

Odnosnie Age of Empires - to widac jakiejs niekompatybilnej wersji sie dorwalwem :)

Najbardziej do Samsunga przekonal mnie test wydajnosci - sadzilem ze takie wyniki w TCPMP osiagaja tylko Aximy czy HX-y 4700 i im podobne. Czyli urzadzenia tylko PPC - a tu taka niespodzianaka.

Co aparat zyskałby po dołożeniu win 5.0? Pewnie bylby to Samsung i760, który też niebawem się ukaże, z jeszcze lepsza platforma sprzetową...


piop

W Symbianie szanuje stabilność działania series 80 - czyli komunikatorow - poki co jako narzdzie do pracy wybralbym wciaz nokie 9300. W tym urzadzeniu mam pewność, że w trakcie nawet 6h notowania nic mi się nie zawiesi, bateria bedzie wciąż w świetnym stanie, a gdy wróce do domu bez problemu zgram pliki na komputer.

W mobilnych okienkach podoba mi się ogrom dostępnego oprogramowania - a czym jest komputer bez oprogramowania? Na symbianie problemem jest odnalezienie dobrego GG nie opartego i protokoły Jabbera (bo IM+ czy Agile maja się świetnie, tylko wymagają nieco pracy by je odpalić). Nawet długie poszukiwania jakiegoś przyzwoitego playera mp3 sprawiaja, ze dochodzimy do wniosku, ze to jednak ten systemowy jest najlepszy (tragedia). W okienkach jest wybor, wielka scena freeware - tego nie ma w najnowszych symbianowcach - szczegolnie tych s60 3ed - gdzie kosmiczne systemy zabazpieczeń zmuszja do placenia chocby za palyer video klasy TCPMP.

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2006, 18:51:04 »
wm5? i co to niby daje in plus w porownaniu do wm 2003se?
chyba lepiej jest miec wiecej ramu, lepsza predkosc dzialania os-u :P
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline Piotr_Kaczmarek

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
    • HTC w MEGARAM
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC BlueAngel i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2006, 18:55:09 »
Brawo! Swietny test :) Sam jestem napalony na to urzadzenie ale wacham sie miedzy MDA Pro a Samsungiem ... hmm to bedzie ciezki wybor :) Gratki a test kawal poteznje roboty :)
MDA I, MDA III, MDA PRO, HP 9515. HTC - Mój świat, moje zabawki :)

*

Offline khak

  • *****
  • 768
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2006, 19:19:16 »
Dobry test Panie Kolego .  Ja rozmyslam od jakiegos czasu nad zakupem tego Samsunga....a tu prosze,  "ktos " juz bez wachania podjal decyzje...;)
Co potwierdza moje pozytywne przypuszczenia i wyobrazenia o i750.

*

Offline _TB_TB_

  • ****
  • 791
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780 + 4GB microSDHC
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2006, 20:36:33 »
fokstrot, ten Samsung ma projekt 'telefon' (w sensie nie jest palmtopem, tylko telefonem). WM5 jest 'telefonowy', a tak mały wyświetlacz o wiele prościej 'obsłużyć' w WM5.
_________________________________________
Simlock i780/Omnia: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=120622.0
Demotywatory na Titanium: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=147136

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2006, 11:58:47 »
_TB_TB_
Samsung dodal klawisze funkcyjne i programowa mozliwosc sterowania winda bez dotykania ekranu - i to lepiej dziala niz win 5.0 :/

Piotr_Kaczmarek
Mda PRO switnie nadaje sie jako tablet internetowy, jako telefon - hmmm jednak rozmawiasz z ksiazka.

Zadecyduj, czy to co teraz chcesz kupic ma byc tez telefonem, czy raczej do rozmawiania sprawisz sobie cos odzielnego. (mowie to z autopsji bo MDA Pro bylo moim "tabletem" przez 5mies.)

[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2006, 14:31:22 »
Luin: Dzięki za test, w jakiej sieci hipermarketów kupiłeś telefon?

Ewentualnie ktoś inny wie gdzie w Warszawie można zobaczyć, podotykać ten telefon?

*

lucass

[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2006, 14:58:27 »
ja widziałem w Empiku w Krakowie w Galerii Kazimierz....

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2006, 18:32:42 »
bender
W Warszawie widzialem i750 w Saturnie (Janki) i w Empiku (Arkadia).
Sam zaś kupilem w Media Markt w Lublinie - wszedzie cena ta sama.

Odradzam zakup przez internet w sklepie Acris - poczekałem tydzień na dostawe kurierem, po czym gdy zadzwonilem do firmy okazalo sie ze mam niby jeszcze poczekac tydzien... nie ma to jak sklep z wirtualnym towarem :/

*

Offline Reynevan

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2006, 21:13:09 »
Cytuj
Program posiada coś czego nie maja żadne inne przeglądarki, generowany obraz jest poddawany antyaliasingowi, dzięki czemu niezależnie od poziomu przybliżenia dokumentu czcionki są idealnie ostre, a zdjęcia nie pokażą swej pikselozy.

Nie chce sie tu za bardzo wymadrzac, ale wydaje mi sie, ze kazdy edytor textu nie pokaze pixelozy tekstu nawet bardzo duzej czcionki, poniewaz jest tworzony (tekst) w technice wektorowej (nie jest bitmapa). Natomiast odnosnie powiekszania zdjec... to niemozliwe zeby mozna bylo sobie powiekszac zdjecie i nie bylo widac "pixelozy", bo przy wyswietlaniu bitmapy nie uzywa sie antyaliasingu wlasnie... wiec powiekszanie kazdej bitmapy w bylejakim programie bedzie zawsze oznaczalo strate jakosci (pixele beda wieksze). Jesli oczywiscie zdjecie jest w bardzo wysokiej rozdzielczosci, to powiekszenie go (nawet kilkukrotne) nie bedzie powodowalo straty jakosci. Niektore programy np. Flash potrafi zmienic obraz z mapy bitowej w technike wektorowa, ale rezultaty nie sa jakies powalajace (nadaje sie wlasciwie do jakichs prostych obrazkow, np narysowanych olowkiem, a potem zeskanowanych) i oczywiscie caly proces jest bardzo pamieciozerny, raczej przekraczajacy mozliwosci jakie daje nam PPC.

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2006, 22:31:13 »
Czcionki sa kodowane na kilka sposobow. Nie zawsze ma sie do czynienia z truetype. Tu cala zabawa polega na tym ze dajmy na to strona pliku *.doc jest traktowana w calosci jako obraz i niezaleznie od powiekszenia zachowuje on swoja ostorsc. Nie ma spotkamy sie z czymś takim jak ostre czcionki w tylko okreslownym tylko rozmiarze - powiedzmy 8, 12 czy ileś tam punktów. Program pozwala na plynne, dowolne powiekszenie/pomniejszenie całego tekstu.

Co zas chodzi o zdjecia, to nie sa one przerabiane do wektorow, to wciaz grafika rastrowa, tyle tylko ze zastosowany jest anyaliasing - czyli pikseloza zamieniana jest na plynne przejscia (kolory posrednie).

*

Offline Reynevan

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2006, 23:16:48 »
Jesli czcionki sa wyswietlane w technice wektorowej to mozna je powiekszac w nieskonczonosc, a i tak zawsze beda w dobrej jakosci poniewaz za kazdym razem beba wyrysowywane od nowa (wedlug kilku konkretnych algorytmow), do tego oczywiscie moze byc jeszcze zastosowany antyaliasing aby jakby wygladzic zalamiania, ale w przypadku bitmap nie jest uzywany antyaliasing bo to po prostu niemozliwe... Wiem na czym ta technika polega. Skad program mialby niby wiedziec ktore bity zmieniac... Chocdzi mi o to, ze skad wiadomo, co ma obrazek przedstawiac, przeciez nie bedzie podmienial jakichs bitow, bo moze wlasnie on sa wazne :) Powiekszanie mapy bitowej to zawsze zmiana rozdzielczosci a to z nazwy po prostu zmiana dpi - wieksze powiekszenie to mniejsze dpi (gorsza jakosc). A wlasnie antyaliasing jest uzywany w technice wektorowej np. w przypadku prostej - rysowana jest wedlug pewnego algorytmu (np Bresenhama) niektore piksele moga lezec, ze tak powiem 'po skosie od siebie', i wlasnie te puste pixele na zalamaniach sa wypelniane odcieniem szarosci (w przypdku czarnej prostej) aby ukryc twarde przejscie. Ale nie moze byc mowy o antyaliasingu w przypadku map bitowych.

*

Offline czayna

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
    • megasite.republika.pl
  • Sprzęt: HTC magician,BigStorage,2GBsandisc Motorola HT-820->HTC Kaiser i Asus P750
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2006, 11:46:42 »
no super super...tylko czym Ty robiłeś te fotki hehehehe mogłeś się troszczkę bardziej przyłożyć :)  a tak szczerze to bardzo miło, że zrobiłeś teścik

*

Offline mariano77

  • *
  • 76
  • Sprzęt: m515,p800/p900,eten x500,htc touch hd,htc one S
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2006, 13:28:29 »
dzieki za super test  :D

mam kilka pytan:

1. Zastanawiam sie nad zakupem Etena X500 lub Samsunga i750. Nie potrzebuje GPS'a, reszta funkcji jest praktycznie identyczna - co wybrac?!? Do jutra musze podjac decyzje  :(

2. "Możliwe jest także włączenie autoarchiwizacji gdy stan baterii niebezpiecznie spada" - telefon nie ma podtrzymania pamieci telefonu? Po wyczerpaniu baterii konfiguracja "znika"?

3. Bateria - moze ktos jeszcze potwierdzi wieksza pojemnosc baterii? W opisach na stronach sprzedawcow widze jedynie 700mAh.

4. Poprzez kabel USB mozna ladowac telefon czy pozostaje jedynie ladowarka?

5. Widze ze nie dodali chyba zadnego etui  :(  Na sieci niczego nie widze do tego modelu. Oby sie nie porysowal zbytnio zanim nie dostane futeralu (o ile go kupie). Zastanawia mnie tez ktora folie zabezpieczajaca najlepiej kupic? Moze cos na wiekszy ekran firmy Brando i przyciac do rozmiaru?

Pozdrawiam

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2006, 13:43:49 »
LOL!  :))  Test bradzo ciekawy, choć trochę wygłaszany w superlatywach.
Ja mam MDA PRO i zastanawiam się czy nie dokupić i750 lub HTC tytn. Ostatecznie dobym wyjściem by było mieć wszystkie ale mam za mało kieszeni. :)

*

Offline khak

  • *****
  • 768
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2006, 14:59:15 »
Ja tez sie zastanawiam nad takim wyborem,ale  ciagne neta przez UMTS i samo urzadzenie jest modemem UMTS ,wiec lekka dyskfalifikacja jak dla mnie,  ale sprzet sam w sobie bardzo mi przypadl do gustu :)

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2006, 15:47:37 »
czayna
fiotki robilem swietnym aparatem, tylko nie mialem jak ich wrzucic bez rekompresji bo, iPlus mi limit wrzucil na lacze - i mnie trafialo cos....

Fotki mode dorzuc w wersji 5megapikseli jak ktos jest chetny :D bo od kilku dni wreszcie mam swoej 1,5 megabita.

mariano77

1. samsung jest mniejszy i wyglada jak telefon - szukasz telefonu z ppc to bierz samsunga, ppc z telefonem - bierz etena
2. to mankament windowsa 2003. Urzadzenie wylacza sie samo przy zachowaniu kilkunastu % faktycznego naladowania. Jesli nie doladujesz urzadzenia w ciagu kilku dni ustawienia znikaja. Ale wszystko niemal da sie przywrocic dzieki synchronizacji z kompem, czy wlansie tej aplikacji do backup-u.
3. trzyma mi do ok 2 dni - 700mAh z takim prockiem i taakim ekranem nie ma sznas wytrzymac tak dlugo
4. ladowarka tylko, stacja doujaca ma slot na ladowanie dodatkowej baterii, kabel USB podrozny z kolei ma po srodku wejscie na wtyk ladowarki w razie gdyby chciec podlaczyc sie do kompa na dluzszy czas.
5. kupilem folie HAMA w MediaMarkt za ok 5zl (2 sztuki ponad 4-calowe) - stykna mi na 4-krotne oblozenie ekranu:) Jesli Brando - to bierz jak nanjwieksza matowa - te male i te duze brando kosztuja tyle samo - norzyczki i troche cierpliwosci daja wiec duze oszczednosci.



mariano77
ciezko zeby sprzet za 2500zl mial jakies na prawde powazne wady - superlatywy sa tu wiec oczywiste :)

do MDA Pro szukasz czegos jeszcze z win? Hmmm.... i750 jest najmnijeszy na Twojej liscie, wyglada jak telefon, a przy okazji jest najwydajniejszy. Jesli braki komunikacyjne (UMTS/HSDPA) Ci nie przeszkadzaja, to bedzie dobrym wyborem.

Wszystkie to za duzo... do neta i nawigacji MDA Pro jak znalazl, do rozmów cos mniejszego bym bral :D

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2006, 16:08:55 »
Mam stałke w Orange i ten HSDPA jest kuszący. Zobaczymy  jak wejdzie.

*

Offline mariano77

  • *
  • 76
  • Sprzęt: m515,p800/p900,eten x500,htc touch hd,htc one S
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2006, 16:13:34 »
lucin: dzieki za informacje  :D

nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie odnosnie podtrzymania konfiguracji  :)
piszesz o dodatkowej baterii - czy podczas wyciagniecia baterii z telefonu (lub wymiany z dodatkowa) ustawienia rowniez znikaja?
myslalem wczesniej ze za podtrzymanie odpowiada dodatkowa bateria (jak w etenie)

aktualnie znalazlem i750 na sieci za 2263 zl - znacie jakies tansze sklepy??  :))

[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2006, 21:13:03 »
Obecnie posiadam Acera n311. Chce zamienić na jakiegoś PDA z telefonem. Myślałem o HP rw6815 ale ten Samsung wygląda bardzo ciekawie.

Mam pare pytań:
1. Czy Samsung się zawiesza, rozłącza rozmowy? Czy jest pewny jako telefon?
2. Co się dzieje z danymi gdy skończy się bateria? Po naładowaniu jest wszystko co było, ewentualnie co się gubi?
3. Acera używam jako mp3 playera. Z tego co wyczytałem w sieci normalnych słuchawek nie podłącze do i750. Czy zestaw słuchawkowy jest wystarczający do mp3? Jak długi jest przewód?
4. Budzik. Czy da się ustawić godzinę budzenia od poniedziałku do piątku z bardzo głośnym dzwonkiem (mp3?) i przyciskiem "obudz za 5 minut".

Dzięki z góry za odpowiedzi. Najbardziej zależy mi na funkcjach telefonu i jego niezawodności stąd i750 wypada lepiej niż HP ale chciałbym rozwiać wszystkie wątpliwość przez zakupem.

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2006, 01:57:09 »
MrHagen
juz jest w wawie i w katowicach
na obrzezach miasta lapiesz ok 820kbps

mariano77
telefon podtrzymuje zasilanie na czas wymiany baterii (tak, jest i tu dodatkowe zasilanie)

bender
1. Nie - nie rozlacza sie, przeprowadzilem kilka dluzszych konwersacji, plus sporo krotkich. Jak tylko dostane karte sluzbowa z firmy, porzadze troszke ostrzej. ZArowno na iPlusie jak i na karcie Ery urzadzenie pracuje stabilnie.
2. Jak skonczy sie bateria masz jeszcze klika dni na jej naladowanie. Jak naladujesz - nic nie znika. Oczywiscie przez caly czas jest nienaruszona w zadne sposob karta pamieci.
3. Przewod ma 1m dlugosci liczac od mikrofonu do wtyczki. Czyli od brody do kieszeni gdzie jest samsung :) Po co sie jednak babrac w kable skoro i750 obsluguje profil A2DP czyli stereo bluetooth :)
4. wiesz - sprawdze, bo poki co budzi mnie jeszcze stara nokia. Jest tu oczywiscie kalendarz z tego typu przypomnieniami. Dzwieki alarmow da sie zmieniac, ale jeszcze to dla Ciebie sprawdze... i juz widze ze standardowa aplikacja clocks& alarms ma do dyspozycji ustawienie 3 budzikow jednoczesnie w rozne dni tygodnia. Do tego jeszcze sa zadania cykliczne. Niestety dzwieki jak widze sa tylko systemowe, ale zapewne monza to ominac wrzucajac tu i owdzie nowe pliki :)

Szczerze powiedziawszy jednak to jakbym szukal czegos madrego, co mialoby glownie sluzyc jako telefon, to wydaje mi sie ze n80 czy e70 beda wygodniejsze a i ich ekrany maja rozdzielczosc HVGA (pol VGA :D)

(OTMam wlasnie E70 na zbyciu w stanie idealnym ;) Na mobile Rewiew wygrala z TyTN-em i SE P990!!)

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2006, 14:29:40 »
Mi sie udało utargować w empiku do 2100.
Ale to dzięki wejściom. Trzeba próbować.

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 30, 2006, 15:48:33 »
MrHagen gratuluje :)

tak jak pisalem wyzej - nie kupujcie w acris.pl - bo tam po prostu nie maja tych samsungow na stanie...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 30, 2006, 15:58:07 »
Hehe dzieki, ale jednak sie waham czy zainwestować w i750 czy w Tytna z Ery.

*

Offline luin

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naczelny TELEPOLIS, wicenaczelny WhatNext
    • TELEPOLIS.PL
  • Sprzęt: P30 Pro, Mate 20 Pro, View20, BB Key i inne
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2006, 02:02:13 »
MrHagen
tez sie nad tym zastanawialem, ale troche zwatpilem w zainstalowany w nim oprocesor. Trzeci juz dzien trzma mi samsung - oby tak mu zostalo :D Wystarczy podkrecic parametry oszczedzania energii - wciaz mam 75% baterii, ale uzywam telefonu tylko sms-owo - glosowo. Internet po edge protrafi dosc skutecznie skrocic ten czas.

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:56:49 »
Jestem praktycznie zdecydowany. Mam tylko jedno pytanie i prośbę.
Czy mógłbyś sprawdzić czy przy ściąganiu przez EDGE da się dodzwonić do Ciebie? W mda compact i HP H6340 miałem tak, że podczas ściągania aktywnie ( czyli podczas ładowania storny lub pliku, nie tylko podtrzymywania gprs) czegoś, nie będzie zrzucało na skrzynkę lub nie będzie komunikatu 'abonent czasowo niedostępny'.
Była to bolączka poprzednich modeli. Nie występował ten błąd dopiero w Wizardzie i mda pro. Jeśli tak będzie to odpada zakup tego sprzętu, bo mam stały net bez ograniczeń. Dzieki za szybką odpowiedź, jak coś to GG: 673773.
Dzieki, pozdrawiam!

PS. Niestety przy tej dostawie w EMPIKU mam cenę 2180zł, opłaca się?

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
[TEST] Samsung i750 - duzy test autorski
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2006, 09:18:47 »
No i kupiłem! Jak na razie jest dobrze, choć trochę brakuje mi klawiatury z MDA PRO.