Pozostałe platformy > RIM BlackBerry

słuchawki z bb na androidzie - prośba o sprawdzenie

(1/2) > >>

lola:
Czy jest ktoś tutaj, kto ma takie (lub podobne) słuchawki http://allegro.pl/oryginalna-sluchawka-mono-blackberry-q10-z10-q5-i3917533793.html i mógłby sprawdzić, czy działają poprawnie (można rozmawiać) na telefonie z Androidem?


Pozdrawiam,
Ł.O.

jirajamgo:
 Działać będą ale nie wiadomo z czym bo ze słuchawkami jest tak że mają różnie masę umieszczoną z pinem od mikrofonu  :wink:

lola:

--- Cytat: jirajamgo w Kwiecień 08, 2014, 21:20:16 ---Działać będą ale nie wiadomo z czym bo ze słuchawkami jest tak że mają różnie masę umieszczoną z pinem od mikrofonu
--- Koniec cytatu ---
No właśnie z tym działaniem jest różnie, pomijając już nawet mikrofon. Dzisiaj przyszly do mnie SE VH50 - nawet wybrać numeru nie mogę, jak są podłączone, bo ciągle rozłącza. Stąd pytanie i prośba o sprawdzenie tych od BB.


Pozdrawiam,
Ł.O.

piotrekpila18:
Za taką cenę brałbym już jakąś bezprzewodową bluetooth i nie przejmował się pinami, kablami i innymi rzeczami :D

lola:

--- Cytat: piotrekpila18 w Kwiecień 09, 2014, 20:25:24 ---Za taką cenę brałbym już jakąś bezprzewodową bluetooth i nie przejmował się pinami, kablami i innymi rzeczami
--- Koniec cytatu ---
Taka już mam, a teraz z różnych powodów chciałbym monofoniczny kablowy zestaw.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej