Pozostałe platformy > RIM BlackBerry

blackberry problem

(1/1)

paradokss:
może jest to nie na temat ale nie wiedziałem gdzie spytać, więc zwracam się do Was. Mam Blackberry 7100v z softem vodafone kupiny w niemczech naturalnie bez simlocka, jak ustawić internet tak aby można było przegladać strony www, oraz czytać pocztę, oraz GG .
Jestem całkowicie zielony w tym temacie menu jest po angielsku.
Srodkowy klawisz jest chyba do internetu ale wyswietla komunikat "zeby skontaktować się z operatorem " w zakładce sevice book komunikat "no entries" (brak dostepu) nie wiem czy jest jeszcze potrzebne dodatkowe oprogramowanie ?
Nie wiem co mam zrobić aby to działało przecierz ten sprzęt powinien śmigać bez problemu, mam kartę heyah i gprs aktywny bo miałem przedtem motkę accompli 008 i wszystko chodziło, bardzo proszę o pomoc napisałem już e-maila do heyah ale oni nawet nie wiedzą co to jest blackberry i mam skorzystać ze standartowych ustawień a ja nie mam możliwości wpisaania tak jak by aparat był zablokowany.

penkala:
Widzę, że to dosyć stary post, ale niedawno nabyłem BlackBerry 7100t i mam podobny problem. Urządzenie jest fajne, ale 'sprawy internetowe' leżą.
Z tego co zdołałem się dowiedzieć, to bez wykupienia usługi BlackBerry u jakiegoś operatora (ERA lub Orange) ani przeglądarka ani e-mail nie ruszy :( Problem, że ta usługa jest jak na razie oferowana tylko klientom biznesowym...

szymonunion:
   Witam :)

dodam, ze BlackBerry dziala w Erze xtra - z tym, ze ja jestem klientem businessowym i mam swoja infrastrukture na calym swiecie wiec tylko od Ery kupilem urzadzenia + usluge - a licencje i BES'a to ja mam swoje.

Emaila do Heyah to nie ma co pisac, ale zadzwonic na infolinie Ery i tam Cie przelacza pewnie do osob, ktore cos wiedza.


   Pozdrawiam,

--
SzYmOn

lipciopda:
a ja dodam, ze Blackberry nie ma systemu PPC - przenosze do odpowiedniego dzialu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej