PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Rhodium => Wątek zaczęty przez: macznik w Marzec 01, 2010, 17:09:30
-
Kochani, skuszony Waszymi zapytaniami o spolszczenie ROMu w wersji CDMA postanowiłem spróbować - znalazłem na zaprzyjaźnionym forum (wybacz Moderatorze) post naszego zasłużonego Kolegi "Budniu", ściągnąłem toto, odpaliłem (oczywiście na urządzenie i bez przejmowania się ostrzeżeniem że coś tam...), soft-resetnąłem i DZIAŁA !!!
Cały ROM "US Cellular" po naszemu !!!
Dziękuję Koledze "Budniu", dziękuję Moderatorowi za przymknięcie oka na obce adresy, a Wam właściciele TP2 CDMA polecam.
Adres: http://forum.mobione.pl/index.php?topic=11178.180 (http://forum.mobione.pl/index.php?topic=11178.180) post trzeci od góry
:D
-
Już tak nie cukruj, informacja pochodziła z PDAClub i pisłem o tym w swoim poście na Mobione.
BTW pamiętaj, że używanie tego nie jest do końca legalne i każdy kto tego używa robi to na własne ryzyko. Ja tego nie używałem także nawet nic nie mogę powiedzieć o działaniu.
-
http://pdaclub.pl/forum/rhodium/angielskie-romy-po-polsku/ (http://pdaclub.pl/forum/rhodium/angielskie-romy-po-polsku/) tu jest to samo ...
-
Trzeba uważać na co się to instaluje, nakładka jest na dany build WM ze startem na górze. Po instalacji na WM6.5.3 ze startem u dołu rozwalało dialer. Jest to pokazane w wątku podanym powyżej.
-
Myślę, że wątek do scalenia.