Wieczny SMS

  • 4 Odpowiedzi
  • 1087 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slveck

  • 33
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Wieczny SMS
« dnia: Maj 13, 2011, 19:58:07 »
Kolejny problem. Mianowicie dostałem smsa. Przeczytałem i skasowałem, jednak ciągle mi pokazuje że w skrzynce mam 1 wiadomość. Wykasowałem już wszystkie wiadomości sms i pocztę ale nadal jest powiadomienie o nieodebranej wiadomości. Komunikat pokazuje się w SPB Mobile Shell jak i w HTC Sense. Na ekranie Today pokazuje mi "brak nowych wiadomosći". Zrobiłem czyszczenie CleanRamem i soft reset, przeinstalowałem SPB. Dodam że Windows mam oryginalny od HTC. Czy ktoś wie co może być przyczyną?
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 21:36:45 wysłana przez slveck »

*

Offline bomber

  • *
  • 71
  • Sprzęt: Artemis=> => Rhodium ;)
Odp: Wieczny SMS
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2011, 07:13:00 »
A wykasowałeś wszystkie skrzynki? Bo może być tak że jak usunąłeś zanim znikła ikonka o przeczytaniu a on teraz siedzi w "wiadomości usunięte i jest "nie przeczytany" to masz taki efekt..

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Wieczny SMS
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2011, 08:40:02 »
Kolejny problem. Mianowicie dostałem smsa. Przeczytałem i skasowałem, jednak ciągle mi pokazuje że w skrzynce mam 1 wiadomość. Wykasowałem już wszystkie wiadomości sms i pocztę ale nadal jest powiadomienie o nieodebranej wiadomości. Komunikat pokazuje się w SPB Mobile Shell jak i w HTC Sense. Na ekranie Today pokazuje mi "brak nowych wiadomosći". Zrobiłem czyszczenie CleanRamem i soft reset, przeinstalowałem SPB. Dodam że Windows mam oryginalny od HTC. Czy ktoś wie co może być przyczyną?
A nie jest to czasem standardowa wiadomość mailowa Windows Mobile/Phone?

*

Offline pasza_sadyka

  • ***
  • 366
  • Sprzęt: Xperia Neo
Odp: Wieczny SMS
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2011, 13:35:32 »
Gdzieś na xda był cab z fixem al nie pamiętam gdzie :/

*

adtech

Odp: Wieczny SMS
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2011, 14:40:43 »
W załączniku.